2014 temmuz ağustos da tüp bebek yaptiracak olanlar burdayizz :)

sule91

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2014
96
4
Arkadaşlar mayis ayındaki adetimle başlayacak olan ilk tüp bebek denemem baslamadan maalesef iptal oldu Esim kromozom testi yaptiriyo sonucuda erken cikmiyormus maddi manewi kendimizi toparlayıp temmuzda baslayacagiz inşaallah bakalim warmi bizim gibi temmuzda weya ağustos da boyle bir karar alan warsa ne olur dertleselim bizi bizden başka kimseler anlamaz rabbimin hazinesi bol umuyorum bizde en kisa zamanda yawrularimiza kawusacagiz allaha emanet olun canlar...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Neden kimse yokkiiii yaa :KK43:

merhaba bende ağustosta tüp bebek yaptıracağım. yalnız değilsin merak etme mayıs haziranda yaptıranlar var o nedenle daha yeni karar alanlar var mutlaka topiğinde kişiler olacak keşke hiçbirimiz olmasak ama malasef gelenler olacak

merhaba bende ağustosta tüp bebek yaptıracağım. yalnız değilsin merak etme mayıs haziranda yaptıranlar var o nedenle daha yeni karar alanlar var mutlaka topiğinde kişiler olacak keşke hiçbirimiz olmasak ama malasef gelenler olacak

Haklısın canim keşke olmasak ama ne yapalım seninde ilk mi ben çok heyecanlıyım aklım fikrim herseym temmuz sonunda umarım hersey yolunda gider We yawrularimizi kucağımiza alırız sizde problem ne

Haklısın canim keşke olmasak ama ne yapalım seninde ilk mi ben çok heyecanlıyım aklım fikrim herseym temmuz sonunda umarım hersey yolunda gider We yawrularimizi kucağımiza alırız sizde problem ne
benim 5 denemem erken menopoza giriyorum bu nedenle kaliteli yumurta olmuyordu ara verdim bir süre ağustosta tekrar inşallah hayırlısı inş bu arada çok zor biliyorum ama sakin ve sabırlı olmaya çalış gerçekten ilk lazım olan bu

Arkadaşlar merhaba bende Allah nasip ederse Temmuz'da görüşme yapıp agusTosta dondurulmuş bebişimi alıcam
Bu bnm ikinci denemem olucak
Yurt dısında yaşıorum ilki tuttu ama sonra geri bıraktı bebeğim beni
İki tane blastosıst aşamasında olan embrıom var inşallah bu sefer olur dıorum

Düşükten sonra ki ilk adetimin son günlerini yaşıorum Temmuz'a kadar dinlenmem gerektiğini söyledi doktorum
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah
Takibinizdeyim

Arkadaşlar merhaba bende Allah nasip ederse Temmuz'da görüşme yapıp agusTosta dondurulmuş bebişimi alıcam
Bu bnm ikinci denemem olucak
Yurt dısında yaşıorum ilki tuttu ama sonra geri bıraktı bebeğim beni
İki tane blastosıst aşamasında olan embrıom var inşallah bu sefer olur dıorum

Düşükten sonra ki ilk adetimin son günlerini yaşıorum Temmuz'a kadar dinlenmem gerektiğini söyledi doktorum
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah
Takibinizdeyim

Canim geçmiş olsun hadi bakalim umarim bol bebek haberli bi topigimiz olur Rabbim aratmasin çok çok zor insanlar anlamiyor bu dahada zor ne yapalim Rabbim güç kuwwet wersin hepimize

benim 5 denemem erken menopoza giriyorum bu nedenle kaliteli yumurta olmuyordu ara verdim bir süre ağustosta tekrar inşallah hayırlısı inş bu arada çok zor biliyorum ama sakin ve sabırlı olmaya çalış gerçekten ilk lazım olan bu

Çok haklisin canim icimin kipir kipir olmasini engelleyemiyorum ki :KK70: mayista yaptiricaktik ama kromozom testi istedi doktor oda uzun bi surede cikiyormus o yüzden ramazandan sonraya erteledik hakkimizda Hayirli etsin Rabbim gönlümüzdeki güzellikleri

Çok haklisin canim icimin kipir kipir olmasini engelleyemiyorum ki :KK70: mayista yaptiricaktik ama kromozom testi istedi doktor oda uzun bi surede cikiyormus o yüzden ramazandan sonraya erteledik hakkimizda Hayirli etsin Rabbim gönlümüzdeki güzellikleri

Çalışıyor musun çalışırken zaman daha rahat geçer

Çalışıyor musun çalışırken zaman daha rahat geçer

Ewet kreşde öğretim gorewlisiyim birsuru çocuğum war zaman onlarla güzel geçiyor gerçekten ama yinede kendimin olacagini düşünmek farklı :)

arkadaslar karar weren yokmu ya ınsaallah hamıle haberlerımızı werırırız buradan ne olur dua edelım :44::44::44:
cok endıselıyım kımsenın olmaması dahada endıselendırıyo benı umarım dolar burasıdaaaa :KK49::KK49::KK49::KK49:

Merhaba bende sebepsiz infertiliteyim...Görünen hic sorunumuz yok 40 yasindayim 6 yildir ilacla tedavi asilama ve 4 defa tüp tedavim oldu ama sonuclar negatif..tedavilerim konyada nova feryilde oldu..antalyada oturuyorum burda tavsiye edeceginiz laboratuvar ı iyi bir merkez varmı

Merhaba bende sebepsiz infertiliteyim...Görünen hic sorunumuz yok 40 yasindayim 6 yildir ilacla tedavi asilama ve 4 defa tüp tedavim oldu ama sonuclar negatif..tedavilerim konyada nova feryilde oldu..antalyada oturuyorum burda tavsiye edeceginiz laboratuvar ı iyi bir merkez varmı

Hic bilemiyorum ablacim geçmiş olsun umarim kisa zamanda kawusursun yawrucuguna antalya ya bir kez geldim aralik ayında eşimin yemin töreni için asik oldum oraya diyebilirim çok güzel bir şehir sadece bu kadar nerde ne wardir hic bilgim yok keşke olsa da bi yardimim dokunsa ama eminim bilgili birileri yanitlayacaktir dua edelim birbirimize 6 yillikmi ewlisin yoksa alti yildir bebek mi istoyosun sebepsiz de zor ya bisi war ama sen bilmiyorsun Rabbim yardimciniz olsun :KK43:

Kaç yillik ewlisin yasin kaç Dertleşelim arkadasim zaman geçmiyor gün sayinca

ben 5 yıllık evliyim 2 yıldır deniyorum gerçekten zor bir süreç evet dertleşip konuşalım belki birbirimizi rahatlatırız sen kaç yıllık evlisin sorun neydi ben erken menopoza giriyorum yumurtam az ve doğal olarak kalitesi düşük yüce rabbim ol derse biri tutacak zamanı çok değildir inşallah

herkese mrb bende temmuzda 2.denememi düşünüyorum 30 yaşındayım 3 yıldır istiyoruz 1 aşılama 1 tüp denedik bizimkiside sebepsiz infertilite bende izmirde yada ankarada düşünüyorum karar veremedim araştırcam arıycam görüşcem ama bu denemeden önce tüm testleri yaptırmak istiyorum maddi manevi çok yıpranıyoruz maddi hadi bi derece ama umutlanıp yıkılmak en zoru inşallah Rabbim dualarımızı kabul eder konuşalım dertleşelim benimde çok ihtiyacım var bu ara kızlar

kızlar mrb, ben de ağustos ayında dondurulmuşumla 2. denememi yapıcam inş. benim de sebepsiz infertilite, 2 yıldır istememize rağmen olamadı daha maalesef :KK43: umarım hepimiz ağustos ayında birbirinden güzel haberlerimizi paylaşırız :)

ben 5 yıllık evliyim 2 yıldır deniyorum gerçekten zor bir süreç evet dertleşip konuşalım belki birbirimizi rahatlatırız sen kaç yıllık evlisin sorun neydi ben erken menopoza giriyorum yumurtam az ve doğal olarak kalitesi düşük yüce rabbim ol derse biri tutacak zamanı çok değildir inşallah

Canim yaa bende yeni girdim yogunum calisiyorum pek firsatim yok ondan önümüzdeki bir haftada çok yogunum sonra rahat olacagim dertler paylastikca azalir derler kesinlikle doğru bende üç buçuk yillik ewliyim bende bisi yok problem Esimde umarim olur bizimde minnak yawrucaklarimiz mübarek üç aylarda Rabbim dualarimizi geri cewirmesin :KK43:

herkese mrb bende temmuzda 2.denememi düşünüyorum 30 yaşındayım 3 yıldır istiyoruz 1 aşılama 1 tüp denedik bizimkiside sebepsiz infertilite bende izmirde yada ankarada düşünüyorum karar veremedim araştırcam arıycam görüşcem ama bu denemeden önce tüm testleri yaptırmak istiyorum maddi manevi çok yıpranıyoruz maddi hadi bi derece ama umutlanıp yıkılmak en zoru inşallah Rabbim dualarımızı kabul eder konuşalım dertleşelim benimde çok ihtiyacım var bu ara kızlar

Canim yaa inşaallah bu sefer olur maddi manewi yipratici bir süreç benim ilk defa heyecan mutluluk sewinc kaygi endişe daha birsuru duyguyu sayabilirim hepsini birden yasiyorum yani bilmiyorum Rabbim hakkimizda Hayirli etsin bu isleri bir an ewwel wersin yawrucuklarimizi

X