2014 Seçim Sonuçları

twitterdan okuduklarima gore chp ankarada ondeymis su an, bir de keçiörende 30.000 kadar oy tekrar sayiliyormus. 7.30 da uyanmam gerekiyor ama gözüme uyku girmedi.

Bir oyları sayamadılar.
chp biz kazandık diyor ama rakamlarda akp önden gidiyor. nasıl iş bu anlamadım ben.
gene de olumlu düşünmek istiyorum.

başından beri mansur yavaş doğru yansıtılmıyor diye söyleniyor..akp ye medyaya bakarsak çoktan kutlama yapıldı balkon konuşmasıda oldu zaten...geldiğimiz noktada mansur yavaşın haklı olduğu ortaya çıktı.ve öndeyim diyorsa ben ona inanıyorum...ve diliyorum ki Allah yanıltmasın..

Son düzenleme:
Haber sitelerine ve ajanslara yönelik AKP güdümlü saldırılar sürerse, YSK ve AKP seçim sistem IP'lerine ve AA'ya saldırırız. Şakamız yok.

@TheRedHack

Demiş 6 saat önce benim kahramanlarım

Ve aa ya ufak bir uyarı vermişler de

Evet..manipüle edenler ortada...

Numaralara bakilirsa AKP onden gidiyor iste. Nasil CHP kazaniyor anlamadim. Benim baktigim kaynakta, hurriyet gazetesinde AKP onde.

:)))) yeni uyandim bir bakayim dedim...AKP olarak birkez daha gurur duyup gözlerimi kapatiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Haklısın. öyle diyorsa vardır bir bildiği.
Aminn...

Son düzenleme:
hürriyet seçim sonucuna göre şu an ankarada

akp : %44,59

chp: %44,02

Yalnız Ankaraya daldık ama istanbulda da olaylar karışmış durumdaymış..Millet nöbet tutuyor sandık başında..
10 kere sayılıyor çıkan sonuçlar, tabi chpnin oyları geçersiz sayılarak.

o kadar iş çevirdiler med oylara millet sahip çıkmasa ne olacaktı düşündükçe kafayı yiyorum...

Ben de çok gerilerde bunu dedim egum..Başı boş bırakılsa ne olacaktı haya edemiyorum..Bunca zaman neler olmuş onu hiç düşünmek bile istemiyorum.

Resmen devletin verdiği oy hakkını devletten koruyoruz.
Nasıl bi iştir bu ya.

Yalnız Ankaraya daldık ama istanbulda da olaylar karışmış durumdaymış..Millet nöbet tutuyor sandık başında..

evet kadıköyde bi arkadaşım bi liseye gitti şimdi yardım çağrısı üzerine, ne günlere kaldık :26:

aynen öyle bakırköyde bir liseden bir çuval oy plakası tespit edilmiş arabayla götürülmüş polise plakayı vermişler sosyal medyada da yayıldı gören bildirsin diye...ama gittiiiiiii oylar

başım ağrıdı valla.
bunların işi bitmez.
ben yatıyorum kızlar. sabah sevinerek uyanmayı diliyorum.

"CHP VE MHP LİLER İSTANBUL KADIKÖY KIZILTOPRAK KENAN EVREN LİSESİNDE ÇALINAN OY SANDIKLARI ÇALANLAR İLE BİRLİKTE OKULA KİLİTLEMİŞ TUTANAK TUTULMASINI BEKLİYORLARMIŞ DUYURALIM LÜTFENN.....

KADIKÖYLÜ YOLDAŞLARIMIZ, BÜTÜN HERKES HAYDARPAŞA'YA...KADIKÖY OYLARI SİSTEME GİRİLMEDİ...DESTEK"

Boyle birsey okudum, dogru mu acaba...
Ne gunlere kaldik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…