2014 Seçim Sonuçları

İnsanlar sabahtan beri ordan oraya koşuşturuyor yazık günah valla rezillikleri diz boyu:KK14:

sonra çıkıp hazımsızlıktan çamur attığımızı ileri sürüyorlar sözüm ona herşey tertemiz..
bana bu akşam yaşadıklarımı kim nasıl açıklayabilir olağanüstü bir durum olduğu melihin hala ortalıkta olmamasından belli değilmi çünkü oylarla meşgul...

Eğer kk benim kuşları almasaydı uçururdum ne güzel ankaraya nöbet tutarlardı:KK19:

3 kuşum nereye yetişsin yani :KK19:

Son düzenleme:
Türkiye genelinden zerre kadar umidim olmadan kullandim oyumu ama ankara'dan cok umutluydum. melih gökçek'in yeniden seçilmesi neredeyse imkansiz gorunurken chp ile basabas gidiyor olmalari inanilir gibi değil.

kim ne derse desin cok büyük adaletsizlik var bence. bugun erkek arkadasimin annesi istanbulda sandik baskani olarak gorevliydi, aksam oy sayimina gorevli olmamasina rağmen erkek arkadasim da katildi. normalde disardan gorevliler dişinda birinin girmesi yasak ama bizimki gidip orda oy saydi dusunun yani bu devede kulak bir ornek. daha ne yasaklar cignendi kimbilir.

sonra çıkıp hazımsızlıktan çamur attığımızı ileri sürüyorlar sözüm ona herşey tertemiz..
bana bu akşam yaşadıklarımı kim nasıl açıklayabilir olağanüstü bir durum olduğu melihin hala ortalıkta olmamasından belli değilmi çünkü oylarla meşgul...

Dediğim gibi olsaydı zaten balkon konuşmasında görürdük onuda:KK14:

Hee bembeyazmış seçimler, ak-pak mış :KK60:

yani su oy oranina bakinca neden 1 oy 1 oydur diye bas bas bagirdigimiz anlasilmistir herhalde. bugun arkadaşlarimdan biri usendigi icin oy kullanmaya gitmedigini söyledi nasil nevrim dondu anlatamam. insanlar canlarini vermisler vatan icin, biz alt tarafi bi saman kagidina muhur basmaya useniyoruz. işte boyle böyle vatan elden gidiyo

X