2014 Seçim Sonuçları

diğer ilçelerin coğu acılmıs yenımahalle ve çankaya kalmış bı acayiplikler olmazsa mansurun yarın başkan olması lazım herkese ıyı sabahlar ben kacar

diğer ilçelerin coğu acılmıs yenımahalle ve çankaya kalmış bı acayiplikler olmazsa mansurun yarın başkan olması lazım herkese ıyı sabahlar ben kacar
sözde çankaya sayılıyor ama sadece melih in oylar artıyor.

iyi geceler

Sinirden uyuyamadım.Yuhlar olsun.Ankara'da oyların sayımı hala bitmedi.O kadar sandıktan nasıl Mansur Yavaş'a oy çıkmaz ya?! Midem bulanıyor,gözlerim doluyor cidden.Bıktım artık bıktım.

Yemin ederim şu an Ulu Önder'le karşılaşsam tek diyeceğim şey: Neden? Neden? Neden? Kaç yıl önce kurduğun partinin hakkı yeniyor.Sağlığından olmaya değer miydi? Cepheden cepheye koşmaya değer miydi? Koca bir yumruk oturdu göğsüme.Türkiye ne kadar çabalasak da medeni olamıyor işte.Tıkıldık kaldık burada.

melih 4 milyon artarken mansur 1 adet bile artmadı. belki bir- bir buçuk saat oldu. tık yok.

ben de uyuyorum artık. yeni sandık bilgileri bile gelmiyor. hepimize geçmiş olsun. melih işini halletti.

Hala belli olmadı mı ya :-| uyandım ilk isim buraya bakmak oldu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

4 saat önce oylar eşitlendi sayım durdu kaç saat güncellenemedi veriler Efkan Ala dolaşmaya başladı 10 tane sandıktan Chpy e 0 oy çıktı yazıklar olsun valla yedikleri haklar fitil fitil çıkar inşallah

Son düzenleme:
Sayımı durdurmak yeni çıktı hadi hayırlı olsun ülke için.
Şaibeli şeyler illa yaşanacak seçimde hayır Melih bey çıkıp ağladı diye mi böyle yaptılar ki elinden oyuncağı alınmış çocuk gibi...

Sarıgül'ün siyasi kariyeri de bitti O kadar kişi sana oy verdi,bir açıklama yap yahu.Kemal Kılıçdaroğlu'ndan fazla oy aldım,CHP genel başkanlığına oynarım diye mi düşünüyor ne? Millet başka bir isim yok diye sana oy vermek zorunda kaldı zaten.O iş olmaz.

Son düzenleme:
Biriniz mhp öbürünüz chp falansa sorun olmaz. Doğru mu bildim :)Eğer biri akpyse bravo. Çünkü cidden akp ile fazlasıyla kutuplaştık.
Ben Mhp eşim Akp.
Cemaati temizleyip gitsin diyor. Yani ona oy veriyor diye boğazına yapışmadım ama ikna etmeye çalışmadım değil.

yahu onca farkın kapandığına inanıyorsunuzda tekrar açıldığına niye inanmıyorsunuz

mansur yavaş seçmenlerine sandık başlarında nöbet tutturmadımı ? insanlar sokağa dökülüp sandıklarına sahip çıkmadımı ?
iki ağaç için kıyamet koparken,hile anında bön bön baktılarmı bu insanlar ?

sanırım kimilerine göre seçimin şaibesiz olması,sadece muhalefetin kazanmasıyla doğru orantılı oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…