2014 Seçim Sonuçları

öyle söyleniyor zaten buralarda sayılmadıysa sonuç ortada demektir

Evet, Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy'ün oy rengi bellidir yıllardır, Kadıköy belediye başkanı Selami bey'in 20 yıldır başkanlık yapmasından bile anlaşılır bu ama sanırım bu yerel seçimlerde aday değişikliği yapmış Chp :26:
Yeni aday Selami bey kadar etki eder mi bilemem.

Sözlümün abisi ve arkadaşları gitmişler tekrar sayım yapılacak bölgeye, Allahtan yakınlarmış .
Bi bilgi alırsam paylaşırım hemen.

Çok seviniriz violet..

Bu kadar aleni yapılan sadece bu mu kuzum..
Adamlar çalıp çırpıp,bölüp,ayırıp sonra da.....................................

Maalesef canım, maalesef..

YSK ya göre CHP öne geçti ancak biçok kanalda bu haber verilmiyor!!!

Biraz sonra saat 4 olacak degil mi? Saatler ileri alinmiyor mu birkac dakika icinde orda? :26:
Sabah oldu be.
Ben de buraya bakmaktan dersimi calisamiyorum. Sonuclari merakla bekliyorum. En Büyük TÜRKİYE

Evet, Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy'ün oy rengi bellidir yıllardır, Kadıköy belediye başkanı Selami bey'in 20 yıldır başkanlık yapmasından bile anlaşılır bu ama sanırım bu yerel seçimlerde aday değişikliği yapmış Chp :26:
Yeni aday Selami bey kadar etki eder mi bilemem.

kadıköyde 21 yıldır oturmama dayanarak söylüyorum chp'den kim aday olsa alması garantidir zaten.
selami beyle anlaşmazlık yaşandı ama tatlıya bağlanmış, milletvekilliği teklif edilmiş o da kabul etmiş.
yeni aday da %72yle önde zaten

''Bubacağızım baraların çoğusunu dağıttım zate amma 30 milyoncuk erocuk bir miktar kaldı,onu da şeettim mi tamamdır..''

Nassı unutulur bunlar yarabbbb:KK47:

He ama montaçç o konuşmalar demmiii :21:
Başbakanınıza sahip çıktınız dedi adam ya terastan terastan :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

cnn.de gösteriyor Yavaş.ı arkadaşlar kazanıyoruz dediEn Büyük TÜRKİYE

X