2014 Seçim Sonuçları

İstanbul'da CHP ve AKP arasındaki fark 300 bine düştü. Bakırköy, Kadıköy ve Beşiktaş oyları henüz sistemlere girilmemiş deniyor.
eğer bu ilçeler kaldıysa hepsi chp'nin çoğunlukta olduğu iller ve chp alır o zaman
Ben sadece dinliyorum gozum telde kulagim tv de
Saat cok gec oldu adam da yaşlı ne bileyim belki yorgundur :KK31:
bana daha çok umutsuz gibi geldi
ee napsın adamcağız normal yani :KK19:
aynen normal tabi orası doğru

keçiören'in tekrar sayılacağının söylenmesi alavere dalaverenin döndüğünü iyice ortaya koydu.

bu açıklamadan 15 dakika önce mansur yavaş "sahte oylar keçiörene gidiyor" diye tweet atmıştı. bu kadar da belli etmeyin gardaş. bir bitsin açıkla sonuçları, öyle itiraz et, yerse...

Mune, yeni ceza kanunları yürürlüğe girmese kk nın yarısını banlamıştın yanlız:KK1::KK1:

biliyorlar bugün olacakları,seçim öncesi esnetelim kurallar dediler:KK1:

allah razı olsun müne ve kazen'den:KK16:

Keçiören'e oy pusulaları gidiyor deniyor. :KK43:

bu ne ya,bu kadar basit mi,göz göre göre izinmi verilecek,ankarada olsam yeminle diplerinde bitmiş,üstlerine atlamıştım,keçiörene yakın olan buradaki arkadaşlar uyandırın kocanızı babanızı gidin pusulalarınıza sahip çıkın.

Keçiörene sahte oylar taşındığı ve tekrar sayımın bu nedenle talep edildiği iddia ediliyor.mesela akp 100 aldıysa ilk sayımda taşıma oylarla bu kez 150 çıkarabilir ve sosyal medyada MHP liler dahil herkes keçiörene yönlendiriliyor.CHP nin oyuna sahip çıkan MHP liler çok şey ifade ediyor çok...

Şu an muhalefetten en rahat Aziz Kocaoğlu valla:KK53:
aynen rahat rahat takılıyodur şimdi :KK53:
arkadaslar bu gece belli olur mu ya
uykusuzluktan mahfoldum :KK14:
sabaha sarkar bence
Ya resmen hile hurdayla ankarayı alacaklar, allahım aklımı kaçırıcam :KK14::KK14:
ankara'yı kaybetmek istemiyorlar elbette, ellerinden geleni yapacaklardır
sorun izmirlilerin az çocuk yapması işte:KK1::KK1:

ahahahahahahaha bu çok iyiyidi ya, aynen izmirde nüfus patlaması yaşansa böyle beklemezdik :KK53:

X