2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Hadi inşallah çıkar canım. Bizimde hiç bir sorunumuz olmadı dış çıkarırken çok şükür birde dişten dişe değişiyor ateş olayı dedi doktor.

ne zoor Allahım giderek kolaylaşacak derken daha çok yoruluyorum.emekleyerek her yere gidiyor.5 dk durmuyor sabit.gündüz uykusu azaldı 2 defa yarım saat uyuyo.gece hala sık kalkiyo.maşallah keyfi yerinde ama cok yoruyor paşam.2.çocuğu yapanları alnından öperim :)

Hoşgeldiniz arkadaşlar. Topiğimiz biraz sessiz ama hala çok güzel. Maşallah bebişlerinize. Bende uykusuz ve yorgun annelerdenim .Inşallah 1 yaş ardından uyku duzene girer en azından.

Uzun süredir yazmıyorlar lilacım, kilo vermesen bile çok güzelsin regl olduğun gibi hızlı kilo vereceksin gibime geliyor

Kizlar oglum altinci evre diye bi hastalik var onu cikarmisti daha oncede yazdim ama simdi iki gunden beri vucudu yani sirti ve karin gogus kismi kizarik ve kucuk kucuk isilik gbi biseyler var rahatsiz gorunmuyo onlardan alerji olabilir mi diye dusunuyim ama her zaman yedigi seyleri yiyo bi portakal yiyo bu aralar cok axaba oda yaparmi bide havalar bi sicak bi soguk oluyo diye gece kombiyi aciyoz yatarken cok ince bir ortu ortuyom ve bi uzun kollu tisort giydiriyom ona ragmen cok terliyo isilikte olabilirmi:-(

Canım geçmiş olsun. Istersen bir doktora götür için rahat etsin. döküntü ihmal gelmez

Canım geçmiş olsun portakal verme düzeliyor mu bir bak, eğer sık terleyen bölgelerinde çıkmışsa yüksek ihtimal isiliktir

Saol canim ya dikkat ettikce hergun bisey cikiyo allah herkesin cocugyn saglik sihat versin
Amin inşallah, çok iyi bir doktora yusuf eymen'i 6 aylıkken götürmüştüm bana kızdı sen çok pimpirikli bir annesin bu kadar çocuğunun üstüne düşme dedi, bir kaç hastası varmış Rabbim kimseye yaşatmasın , uzak etsin kan kanseri olan varmış çok dikkat etmesine rağmen, hani bir söz var sakınan göze çöp batar diye, bazen bir şey yapacak oluyorum bu sözleri geliyor aklıma rahat olmaya çalışıyorum Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın acılarını göstermesin inşallah...

Denizim bizim yapıp yapmayacağımız net değil ama yaparsam sarma, börek, muffin, havuclu kek (lilac'ın tarifi), kurabiye, yaş pasta, cakepop, ıslak kurabiye düşünüyorum
Canım senin menü tatlı ağırlıklı olacak. kurabiye nasıl bişey. Kımse günü gününe yapmıyor zaten canım sende haziranda yap istersen. Üstünden epeyce zaman geçmiş olur küçük bir kutlama yaparsın.

Whatsupp ta tarif grubunda var mısın canım oradan aldım bir kaç kez yaptım harika oldu. Sen yemek tarzı mı düşünüyorsun nasıl yapacaksın

Whatsupp ta tarif grubunda var mısın canım oradan aldım bir kaç kez yaptım harika oldu. Sen yemek tarzı mı düşünüyorsun nasıl yapacaksın
Yokum orda canim ben zaten diğerine bile bakamiyorum ozan hiç nefes aldirmiyor. Yemek değil yine seninki gibi ama işte kaç çeşit olsun ne olsun onu daha kararlastirmadim. Sadece stand aldım muffin icin onu yapıcam birde pasta olacak. Başkada birsey bilmiyorum şimdilik. Bu pasta ve muffin iki çeşit tatlı yeter bana yanına tuzlu bişeyler yapıcam ama börek poğaça gibi seylermi olsun yoksa işte mercimek köftesi kısır gibi şeylermi olsun onu bilemedim.ikisindende yapsam çokmu olur acaba. işte kafam karışık

Amin tek duamiz o zaten.ama bu doktorlarda gec gotursen bu coxuk bu hale gelene kadar bekledinizmi der erken gidersin pinpirikli der valla agzi olan konusuyo bosver sen yinede tedbiri elden birakma gerisi allaha birakbnde cok pinpirikli gozden sakinir derecesindeyim allahtan kotu bi yanim yok kendimi uzmek disinda

Gönderdim tarifi sana denizim, eğer annem yaparsa mercimek köftesi ben de düşünüyorum. Muffin standından ben de sepetime ekledim mavi bayaz puantiyeli bir de benim evde sunum tabağım 2 katlı var ikisi yeter, kurabiyeleri asmak için de kurabiye ağacı alacağım ama tabi bizde hiç bir şey net değil nasip bakalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…