2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Yok canım aç değil mama alıyor zaten benimki aç olma ihtimali yok yani. Birde zaten doğduğundan ber uyumuyor

Geçmiş olsun canım. Öyle tabi bir gülüşü herseyi siliyor. Çok şükür bunada. Eşim de 9 aydır benimle uyumuyor zatende dün gece sanırım biraz sabri taştı. Arada bana bile oluyor. Bizim uykusuzluk hat safhada çünkü. Ben ayrı yatamıyorum kocaman gecede olsa özlüyorum. Git diyemiyorum.oda dün gece hatta bu sabah ilk defa gitti zaten.

sağolun şimdi kontrol halindeieyim bu gece yukselmez inşallah ateşi..aAllah tüm kuzulari korusun..

Denizcim. Biskuvileri ekmek yerine kahvalti da kullaniyrm. Bazen yogurda ekliyrm. Surekli yapmiyrm zaten buskuviyi.

Selam kızlar;

Dün bütün gün evde oğluşumla ilgilendim, büyüyor artık bana daha çok bağlanıyor kucağıma gelmeye çalışıyor çok mutlu oluyorum bir de babasını kıskanıyor adam korkusundan elini elime vuramıyor babasına bağırıp bana sarılıyor yavrum , Rabbim evlatlarımızı bağışlasın olmayanlara da nasip etsin inşallah... Uykusuzluğa, yorgunluğa, şişko olmaya, her şeye değer
Hayırlı sabahlar arkadaşlar oğlum 11mayis doğumlu ve bn tekrardan hamileyim oğlum emmiyordu ve şuan biraktirmaya çalışıyorum ama aklına gelince durmuyor ne yapmalıyım

Allah analı babalı büyütsün bir an önce kesmeye çalış sütten

Oyy denizim çok üzüldüm zor bir gün geçirmiş eşin yorgunlukta olunca patlamış belli ama seni suçlaması çok saçma senin çocuğun falan biraz ağır olmuş ikinizin çocuğu... Yürümemesi, emeklememesi de senin suçun değil her çocuğun gelişimi farklı bizim pıtırcıkda hiç bir şey yok henüz, zamanı gelince bunların hepsi olacak inşallah. Diş çıkartıyorlar ondan huysuzdur Ozanım geçecek bu günlerde inşallah

Nerdesin yahu sen. Yusuf nasil.

Beni çok kırdı Syes cim ama aldı gönlümü yine.ayni çocukla aynı sorunu yaşıyoruz suçlu ben oluyorum.neyse geçti artık.

Bu arada hayalini kurduğum şeyi yaşıyorsun. Evlat ta kız erkek ayrımım yok ama erkek olduğunu duyunca ah dedim oğlum şimdi beni sahiplenir kıskanır.kimsede durmaz annesine gelir. . Hahaha babasına biraz haksızlık oluyor ama napalım. Bencilligim tutuyor arada.

Bu arada sen şişko değilsin. Sen kendini kilolu gördükçe ben hayattan soguyorum resmen

Ya Denizim çok şişkoyum hatta ondan ziyade bu halimle ben mutlu değilim mutlu olsam kilo falan çok da önemli değil, başladım yürüyüşe Yusuf artık emmediği için form çayı da içiyorum ama spora yazılmadan zor gibi görünüyor hatta diyetisyene gitmem lazım ama listeye asla uyamam çalıştığım için

Yusuf iyi, emeklemeye çalışıyor inşallah emekleyecek bekliyoruz babası bozuluyor kucağıma atlamasına bana bağlanmasına ama bir şey de yapamıyor, aranı düzelt şimdiden uzaksınız diye arada korkutuyorum kocamı acayip tırsıyor benim de hoşuma gidiyor kötü müyüm neyim

Allah kocacığınla muhabbetinizi arttırsın ozanla daha daha çok arttırsın inşallah

Cok fenasin syes. Kocayi kotu korkutmussun. Yusuf emmeyi kendi mi birakti?

Cok fenasin syes. Kocayi kotu korkutmussun. Yusuf emmeyi kendi mi birakti?
Kimse eşimin yerini tutamaz diyordum oğlum bastırdı babasını

işe Yusuf 4 aylık bile değildi başladım, ilk zamanlar emiyordu 6. aydan sonra direnmeye başladı 7. aydan beri de napıyorsam emmiyor sürekli sağmak da sütü azaltıyor emmesi lazım bulamadım bir yol

Hahaha iyi yapmışsın korksun boşver. Oglus lar Soz konusu olunca az kötüyüz galiba.

Fıstık gibisin arkadaşım sen hiç takılma kiloya falan.

Bu arada amin canim.aslinda es konusunda inanılmaz şanslı birisiyim 11 oldu ve gecen ki gibi küçük şeyler dışında hiç sorunum olmadı. Iyi ki tanimisim. Düşün işte ozani bile babaya benzettim.ayni kocami doğurdum diyorum. Yusuf ta aynı baba bu arada

Oyy maşallah subhanallah denizim

Sende çok güzelsin , çok beğeniyorum seni

Arkadaşlar yazdiklarinizi okuyorum da bnm oğlum cok hızlı emekleme var 2disi var koltuklardan sehbalardan tutunup kalkio yürüyecek dıştan tutunarak yürüyor ama kilolu değil yiyor ama almıyor bnde dert etmiyorum tahlilleri de temiz

benim bebeğim de kesinlikle kilo almıyor
emmeyi bıraktı,biberonu da kabul etmiyor,yaklaşık 1aydır zorla kaşıkla mama veriyoruz
ayyyy kızlar ne güzel anlatmışsınız,bizim kız da hiç öyle sırnaşma yok,kucağa alınca basıyor çığlığğı,bir de kucağa alıştırma derler,dönünceye kadar hep kucağımdaydı,şimdi mümkün değil

Bnm oğlum nazar değmesin yiyor ama almio kucağında bana sarilmayi gigsume yatmaya bayilio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…