2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Anam o zaman küçük geliyo bize bez. Ishal değil ama hep sıvı kaka yapıyo. Hani ilk dogduklarindaki gibi.cikiyo ya. Ben dis yuzunden olmuştur belki dedim ama yok bez küçük heralde. Şimdi ben 5 alayım deneyeyim bakalım .ee ben baktım 5 den sonrası yok . En az bir yıl daha altı bağlanacak. Kafam karıştı. Prima premium care varya onu kullanıyorum ben. 6 si varmı ya.

Cutecim dış öyle sıkı anlatamam. Elledim az evvel hiç acıyor gibi davranmadi. Sanki sadece üst sağ. Iki aydır belirgindi yerleri ama şimdi bir baska. Sadece üst köpek dişi. Acaba yemek yerken bişeyi oldu

Cnm. Canbebede 6 da var.

Cutecim dış öyle sıkı anlatamam. Elledim az evvel hiç acıyor gibi davranmadi. Sanki sadece üst sağ. Iki aydır belirgindi yerleri ama şimdi bir baska. Sadece üst köpek dişi. Acaba yemek yerken bişeyi oldu
Bilemiyrm ki cnm.

Buarada benim eleman jet gibi gidiyr. Tutamiyrm. Mecbur tum bosluklqri yorganla kapladim. Cunku hep gidip.parkelerin uzerine yatiyr. Hastalanmasindan korkuyrm. Dolap kapaklarini acmayqda basladi. Hatir diyrm ogrensin diye. Bu kez de aglamaya basliyr. Oy oy cok zor arkadas bu donemleri. Allah yardimcimiz olsun.

Deniz..yine sevgilibebek.com dan dislerin cikma zamani tablosunu buldum. 10aylik olmayi bekliyr benimki sanirim.

yürüyünce rahatlarsın diyor arkadaş kendine oyalanacak şeyler bulur diyor . Umarım doğrudur. Hiçumudum yok ama

Deniz..yine sevgilibebek.com dan dislerin cikma zamani tablosunu buldum. 10aylik olmayi bekliyr benimki sanirim.

Eki Görüntüle 1421349
Bizim üst sağ köpek dişi geliyor sanki. Yarın benim dişçi randevum var Ozanıda göstereceğim bakalım ne diyecek . çünkü üst köpek diş için erken diyor araştırdım. ön alt ön üst çıkmalı önce .Ozanın ağzına bakmak işkence gibi resmen anlayamıyorUM yaramı dişmi.

Ben de bakiyrm cnm gurme bebege.
sevgilibebek.com cnm. 4hafta da bir veriyr o tabloyu. Misal 4+4 5+4/..gibi. sitenin arama motoruna paylastigim tablonun ismi var ya cnm onu yaz. Arat. O zaman tum tablolar geliyr.

Fotografta tablonun ismide olmadigi icin ben hic bulamadim canim ya :)
Birde onume cikani okuyorum :))))

Slm kızlar bişi sorabilir miyim. Saç dökülmeleriniz ne alemde? Benim çok dökülüyor. Karanfilli bi uygulama varmış onu yapayım diyorum.

Benim ki hala dokuluyor
Hatta daha kolay da kopuyor emanet gb

Gitmesini engelleme ama bisy serebilirsin canim
Benim evim sicak alt kattada ufaklik var diye sansima yoksa isim cok zordu
Bir de hayir diyorsan gercekten yaptirmayacagin seylerle ogret
Dolaplari ogrensin sahsi fikrim zaten guvenlik onlemleri alacaksin kilit alirsin acamaz bir daha,oyle unutur
Benim yerde 2 mumlugum var sadece onlar icin hayir dedim dokunmuyor hatta yanlislikla carpinca bile bana bakiyor kiyamam :))
Bi kere oyle yapinca guldumde gidip dokundu yine gulmedim ama :)))

Ama ciddi anlamda cok zordu hareketlendigi donemden bu yana artik yuruyunce rahat mi olur dusunuyorum daha zor olur gbde geliyor bazen ilk zamanlar

Yapmamasi gereken seylere hayir diyrm cnm. Misal tvlik gibi..ucarak gidiyr. Hayir deyince de agliyr ama yapacak birsey yok. Ogrenmesi lazim.
Yerlere serdim de serdim mecbur. Cunku altim bos benim. Su saatleri var. Depo yani ;(
Nörojik gelişim diye yaz cnm. Kucuk bir yer acilacak. Tum icerigi goster de. O zaman tum tablolar gelir. 24+1 ...vs diye. 9+1 i bul. 2.ci sayfada. Tikla tablo gelir

Bugun yedi. Cok da sevdi.

Bulgurlu Yeşil Mercimek Pilavı (9+): bulgur olarak köftelik ince esmer bulgur kullandım.
Malzemeler
●Yarım çay bardağı yeşil mercimek
●3 çorba kaşığı ince bulgur
●1 arpacık soğan ya da yeterli miktarda kurusoğan
●1 tatlı kaşığı zeytinyağ
●Yeterli miktarda su
●Bir fiske kimyon
Yapılışı:Mercimek gaz yaptığı için dikkat etmek gerekiyor.Gazını almak için mercimekler yarım saat soğuk suda bekletilir. Suyu süzülüp yıkanır ve 10dk az su ile haşlandıktan sonra suyu dökülür.2 çorba kaşığı alınan mercimeğin içersine minik minik doğranan kurusoğan ilave edilir. Su eklenerek pişirilir. Pişmeye yakın içersine zeytinyağ ve bulgur eklenir. Biraz sulu pişirdim ben. Ilıyınca üzerine kimyon ekledim.
Not: Mercimeğin geri kalanı, anne babaya bulgur pilavı yapmak için kullanılır .

Kızlar artık çok ağlıyorum ne olur bana çok iyi bir doktor önerin istanbul avrupa dan en iyisini bebegim hep huysuz hep huysuz çok az gülümsüyor kahkaha attığı yok doktorlar yetkilerini yaptı ama bulamıyorlar hep ihnen ihh diyor gün boyu mutsuz

Hay Allah ya üzüldüm valla.gaz falan mı acaba..valla canım istanbulu pek bilmem ama bu Hayri gözlükgil çok tutuluyor.hastanede doktor TV'ye falan çıkıyor. Ona git istersen

Merhaba kızlar asimiz dün olduk şükür sıkıntı siz gecemizi de atlattik..hatta hergün den daha derin ve uzun uyudu hayret..kilomuz 9800 boyumuz da 74 cm kan degerimiz de 11 buçuk çıktı kan ilacına 6 damla olarak devam dedi..eEk gıda konusunda hicbisi soramadim okadar ağladı ki kızım apar topar çıktık..

Kizlar dişçi den geldim şimdi ozani yanımda goturemediğim için sadece sordum. Köpek disinin erken gelmesi normal değil dedi.tam nedenini anlatamadi çünkü benim Dişlere başladı. Haftaya bugün dikislerim alınacak o gün ozani da görmek istedi. Hem bir haftaya dişler daha belirgin olur dedi.

Allah yardımcın olsun dana sabırlar versin canım. Yapısal da olabilir. Sıkıntısı mı var gibi duruyor. Senin ruh halin nasıl peki. Sen de sıkıntılıysan aynen bebeğe geçer

Hayırlı sabahlar arkadaşlar oğlum 11mayis doğumlu ve bn tekrardan hamileyim oğlum emmiyordu ve şuan biraktirmaya çalışıyorum ama aklına gelince durmuyor ne yapmalıyım

Gozun aydin cnm. Masallah minise de..

Gecmis olsun cnm. Ne yapiliyr senin dişe?

Hayırlı sabahlar arkadaşlar oğlum 11mayis doğumlu ve bn tekrardan hamileyim oğlum emmiyordu ve şuan biraktirmaya çalışıyorum ama aklına gelince durmuyor ne yapmalıyım
Hayirli olsun cnm. Ne yazikki bilgim yok benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…