2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar akşam öğünü ne veriyosunuz bebişlere ..ben emziriyorum ama geceleri 2 ,3kere açlıktan uyanıyor ağlayıp parmağını emiyor çok uykusuz olduğumda duymadığımda oluyor

Kızlar akşam öğünü ne veriyosunuz bebişlere ..ben emziriyorum ama geceleri 2 ,3kere açlıktan uyanıyor ağlayıp parmağını emiyor çok uykusuz olduğumda duymadığımda oluyor
Papatya canım ben akşam 6 dan sonra meyve muhallebi yada meyve püresi falan veriyorum. Benim ozanda 5 defa falan uyanıyor. Gerçi şükür bu aralar daha iyi 3 defa falan uyanıyor artik.

slm anneler beni hatırladınız mı? nasıl vakit bulup da giriyorsunuz. ben hamilelikte bir cümleyi bile kaçırmadım ama doğumdan sonra bakamadım. eminim çok şey kaçırdım . nasılsınız?
Hoşgeldin inci hatırladım tabi seni.cok sukur iyiyiz hepimiz. bende gebelikte okuyordum ama cok yazamıyordum. Şimdi az kişi olduğundan takibi daha kolay oldu. Sürekli yazan 4 kişi kaldık burda ama güzel geçiyor paylaşımlar. Ben keyif alıyorum burda olmaktan. Az kişi olduğumuzdan dolayi günlük 10 dakikanın ayirsan yeter buraya. Yavaş ilerliyor çünkü. Çok vakit ayırmana gerek olmaz

Papatya canım ben akşam 6 dan sonra meyve muhallebi yada meyve püresi falan veriyorum. Benim ozanda 5 defa falan uyanıyor. Gerçi şükür bu aralar daha iyi 3 defa falan uyanıyor artik.

Canım meyve ve yoğurt vermeyi denedim ama yine doymuyo bi ara da sabah doymuyo demiştim ya hani sabahları da emziriyorum peynir veriyorum yine 4 ölçü de mama yapıyorum canım biraz tombik ya bizimkine yetmiyo

Kizlar erişte veriyormusunuz ev yapımı var bende ama vereyim bilemedim.oyle makarna gibi yapıp.

Denizim ben yediğimiz yemeklerden de veriyorum artık, Lilacsofie de öyle yapıyor sanırım. Erişte veriyorum yani

Yok ya yükleyemiyorum fotoğraf. Denemedigim yol kalmadı.

Ben fotoğrafları sürükleyerek ekliyorum öbür türlü bende yükleyemiyorum

Canım meyve ve yoğurt vermeyi denedim ama yine doymuyo bi ara da sabah doymuyo demiştim ya hani sabahları da emziriyorum peynir veriyorum yine 4 ölçü de mama yapıyorum canım biraz tombik ya bizimkine yetmiyo
Canım sen ne maması veriyorsun. 4 ölçek demenden devam sütü diye düşündüm eğer devam sütü veriyorsan gecede ver devam sütünü. Ben veriyorum devam sütü ama uykuya fayda etmedi bende

Canım sen ne maması veriyorsun. 4 ölçek demenden devam sütü diye düşündüm eğer devam sütü veriyorsan gecede ver devam sütünü. Ben veriyorum devam sütü ama uykuya fayda etmedi bende

Evet bebelac devam sütü canım gün içinde 5 kez falan veriyorum ya acaba doğal bişey verebilir miyim diye düşündüm gece de bakıyorum açsa veriyorum yine

Denizim ben yediğimiz yemeklerden de veriyorum artık, Lilacsofie de öyle yapıyor sanırım. Erişte veriyorum yani

Ben fotoğrafları sürükleyerek ekliyorum öbür türlü bende yükleyemiyorum
Onu bilgisayardan sürüklemek lazım değilmi canım. Tabletter olmaz.makarnayida soracam anneme. Ben ona yapacaktım canim doyumlük gibi. Annem tansiyona dolayi belki tuz koymamistir.

Esin nasıl oldu canım. Bu arada bugün yollarım sana benim tarzanimi haha çok tatlılar ya

Dunden beri hic gucum yok kizlar. Bugun iyice halsizlestim. Yine usuttum mu ne bilemedim. Bileklerim bile agiryr zor yaziyrm. Gozumu acacak halim yok. Bebisle de zor oluyr tabiki.

Ben aksam 7de corba ekmek yediriyrm bizimle ayni sofrada. Sonra emiyr. 9.30gibi muhallebi veriyrm buaralar. Emerek uyuyr 10.30 gibi. Uykusuna fayda etmedi. Bence ac degil yani. Aliskanlik. Bizj kontrol ediyrlar gibime geliyr. Birisi sunu demisti "emzik kullanmayan bebekler gece cok uyanir ve emer"...ne kadar dogru bilmiyrm. Benim oglum ne emzik ne de biberon kullanmadi. Bilerek emzik vermedim zaten. Gece en az 4kez kalkiyr.

Evet Cutecim maddi boyutu yüksektir. Sormadım fiyat ama pahalı gibi duruyo. Tuz varmıdır ya içinde annem yaptı ama sormadım hiç yumurta var ama
Cnm. Baya pahali o partiler. Du bakalim cozebilirim insallah.
Eristeye mutlaka tuz konulur. Yoksa uzun sure durmaz cnm.

Evet bebelac devam sütü canım gün içinde 5 kez falan veriyorum ya acaba doğal bişey verebilir miyim diye düşündüm gece de bakıyorum açsa veriyorum yine
Ben işte gün içinde daha çok yemek ağırlıklı veriyorum.sutum az hep azdı zaten. Benim ki biliyorsun çok sisko.yemekler bitip çaresiz kalırsam veriyorum mama. Gün içi de benimki çok emmiyor sagip biriktirip gece yaptırmadan veriyorum. Gece çok uyanıyor ve yeni doğan gibi emiyor. Ben bir kalkmaya emziriyorum. Bir kalkmaya da hem emziriyorum hemde 3 ölçek mama yapıyorum. Dengelemeye çalışıyorum yani. Sen gece yatırmadan ver 5 ölçek istersen. Bir dene bakalim nasil olcak uykusu. Sütü hiç olmayanlar 7 ölçek veriyor Dengelemeye çalış sende bakalım

Canım hangi yemekleri veriyosun..mesela dün nohut yemeği vardı versemiydim ben hergün yoğurt çorbası yapıyorum cuteheartın tarifi sevdiği tek çorba diyebilirim geçen eşim mercimek çorbası verdi tuzlu baya sevdi ben tuzsuz yapıp verdim ağzını kilitledi bizim cadı..

Dün gece misafiri vardı senin değilmi.zor oluyo canım valla .senin ailen burda nasılsa annen gelsin yat uyu bir dinlen. Benim hiç kimse yok mecbur ben bakıyorum sürekli. Gerçi olsada bırakamıyorum ben.

Bende bilerek emzik vermedim ama biberon 3. Ayından beri günde 2 defa alıyor. Acaba benimki de ondanmi uyanıyor gece. Yeni doğan gibi geceleri. Gündüz çok emmiyor .emzik de aldım ben sonra ama işe yaramadi

slm anneler beni hatırladınız mı? nasıl vakit bulup da giriyorsunuz. ben hamilelikte bir cümleyi bile kaçırmadım ama doğumdan sonra bakamadım. eminim çok şey kaçırdım . nasılsınız?

Tabi kii hatirladiim :)
iyiyiz cok sukur sizi sormali? Minisin nasil?

Kizlar 11 gun sonra gecti ishalimiz kendi doktorumuzun verdigi ilacla :) kivamda kokuda mukemmel kaka sever anne ben

Yok canım ozanin seninki gibi yemek ayırımı yok. Tuzlu vermiyorum ben. Ozana ozel pure corba falan yapiyorum.Bizle sofraya oturuyo ama kendi yemeğini yiyor. Mesela dün Patatesi kup kupkup dogradim tavuk parçalarıyla pişirdim tavukları yutamiyor daha vermedim ama zar büyüklüğündeki patatesleri yedi catalla. Patates havuç fırına atıyorum ben onuda seviyo. Tarif kartları vardı buraya koydular. Kartlardaki çoğu şeyi yaptım ben sevdi. Tekrar yüklerim ben buraya insallah

Kizlar 11 gun sonra gecti ishalimiz kendi doktorumuzun verdigi ilacla :) kivamda kokuda mukemmel kaka sever anne ben
Çok sevindim canım ishal zor oluyo bebek için. Hahaha bende facebook da yazı okudum. Çocuk boku profesörü oldum yazmıştı. Çok gülüştum. Anne olunca insan hiç yapmam dediği şeyleri yapıyo.

Tarif kartlarını çoğunu bende dnedim sevmedi.. Çok sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…