2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Burda daha belirgin ozan pasa
Masallah san prensim.
Dilini yerim onun masallah. Esine de acil sifalar cnm.

ya bulamadım bi nst var bir de gebelik ile ilgili bir albüm var
Hemen kaldiriyrm cnm ben ozel albumleri. Ekleyeyim tekrar.

Kizlar. Yusuf dogdu dogali ilk kezzzz yataginda gunduz uyuyr ve ben ilk kez evde yalnizken istedigim gibi duş alabildim sukur. Ruya gibi geldi . Gece yine kalkiyrz 4 kez filan. Dislerden dolayi inanilmaz mizmiz. Cani yaniyr belli. Dun buyuk bir kalabaliga girdikm 4 cocuk vardi en minik benimki. Bagirti cagirti ama korkmadi sukur benimki. Tabi yine karismalar "birak alissin" demeler. En uyuz oldugum cumle . Bebegim korkup agliyr ben de aglamasin korkmasin diye dikkat ediyrm. O nedenle yapmayacakmisim alisacakmismis. Ayyy uyuz oldum...

Leotie . Cnm benim. Goruntu de minyaturum ama 32 bitmek uzere cnm.

Ohhh sıhhatler olsun, bizimkinin gündüz uykusu yok denecek kadar az, hasta olmasa gece uykusu iyi çok şükür
Ben de çok uyuz oluyorum karışan tiplere misal kayınvalidem 14 aylık eltimin kızıyla oğlumu yan yana bırakıyor kız da tırnaklarını geçiriyor oğluma kaç defa uyardım ama yok hala dibine götürüyor kızı, ben de eltimler onlardayken gitmiyorum artık

bu arada yaşını hiç göstermiyorsun maşallah

Cnmm maşllah oğluna inşallah dişi çıkar da normale döner benim kızımda bazen uyumuyo damağını sıkıyo dişi kaşınıyo belliki,,grce sayıklaması da oluyo arada inş düzelir.. Bu arada ben senin albümü göremiyom canım niyeki

Ben de ekli olmadigin icindir cnm. Ekleyeyim seni de.
Ozellikle sabah uykusunda agliyr benimki. Ruya goruyr belli. Uyandriyrm operek koklayrak.

Kizlar alıntı yapamıyorum kusurabaknayun.

Papatya senin kızın dışı varmı hiç. Hastalugin nasıl oldu.

Cute kız sen ne kadar çıtır duruyorsun öyle. Ben senle aynı yaşta sayılırim ama 10 yaş büyük gibiyim. Maşallah sana

Saol cnmm.daha çöktüm hastaliklardan. Hep boyleydim ama. 25kende 17 saniyrlardi. Ben de o zamanlar 40 olunca 30 diyecegim derdim gercek olacak boyle giderse

Seni gormedim cnm..ama oyle buyuk durdugunu da sanmiyrm cnmm. Haksizlik etme kendine

Canım hastayım yatıyorum keşke annemden gelmeseydim kendime kızıma zor bakıyorum..kızımın dişi yok canım üç aylıkken kaşımaya başladı ama yok daha.. Bi de bu sabah yumurta sarısı verdim yine yüzü kızardı ona da alerjisi var sanırım

Alerji cnm..verme onu. Artik icinde yumurta olan besinlere dikkat etmem gerekecek. Gecmis olsun.
Patateste de nisasta var ya hani. Gecen aklima geldi snein kiza patates dokundu. O zaman nisastali urunlere de dikkat etmen lazim bence tabi bu.

Alerji cnm..verme onu. Artik icinde yumurta olan besinlere dikkat etmem gerekecek. Gecmis olsun.
Patateste de nisasta var ya hani. Gecen aklima geldi snein kiza patates dokundu. O zaman nisastali urunlere de dikkat etmen lazim bence tabi bu.

Canım eşimde dedi nişastaya alerjissi vardır diye ama kurubaklagillerin çoğunun içinde nişasta var canım ne vericem ki başka

Ay cnim sen simdiden baska kucultneye. 25 yasindayyim de. Bende becerebilsem srnin gibi koyardim fotomu sonra kaldirirdim.bi bakayim nadil oluyo koyayim. Ben cok zayiftim tedavi yuzunden kilo aldim. Sanirim asiri kilo beni bu hale getirdi. kendimu yasli teyze gibi hissediyorum hahaha

Yumurta alerjisi o kesin. Yumurta oyle 2 saate hemen belli ediyo kendini.zaten yemesi problemliydi daha zor olacak artik. Burda yazan herkesin bebisinin disi yok gecen gun farkettim bir seni bilmiyorduk ondan sordum. Dissizler kulubu olduk yahu

Ay cuteheart bu album nerden olusuyo ya bukamadim. Tam bir beceriksisim hahaha.
Cnm. En ust solda albumlere gir.
Yeni album olustur de.
Orada benim takip ettiklerim kismini secki liste disi olanlar goremesin.
Alta gel fotograf yukle de.
Fotonu sec.
Yukle cnm.
Sonra albumu kaydet.
Bunu ben tel.den yapiyrm cnm.

Cuteheart canım yükleyemiyorum yani nasıl yüklendiğini anladım ama fotoyu seçiyor yarım saattir yükleniyor diyo. Yarı tekrar deniycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…