2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Hoşgeldinnnnnn maşallah diyeyim sana Deniz açılışı iyi yaptın, iyi geziyorsun:nazar::nazar::nazar::nazar:

Şimdi hastanedeler hem Yusuf Eymen'in rutin kontrolü var hem de Soner görünecek ortopediye, yürüyemiyor garibim :KK43:
Iyi kaldim bunca zaman ben evde nasil dayandim bilmiyorum valla. Yusuf eymenin kontrolu nasil gecticanim. Esin nadil ona ne demisler

Kizlar 29araliktan beri diş bekliyrz. Sanirim geliyr artik. Ishal de oldu bugun. 2-4hafta arasinda cikar demisti dr o zaman. Miz miz da baya.

Gozunuzaydin :)
Īshali nasil merak ettim? Sadece civik mi yoksa sulu mu?Kac kez?
Birden siraladim ama malesef 10 gundur suren bir ishal soz konusu bizde de..Tahliller vs..
Keyfi iyi Allahtan,susuzluk istahsizlik yok..

Heycanla dis bekliyoruz bizde artik. Hadi bakalim nasil gececek bu surec. Yusuf eymeninde yoktu disi sanirim.dissizler kaldi burda. :KK66:
Cidden dissizler kaldi cnm :KK66:
Yusuf Böcüģünun de disleri yoktu...beklemedeyiz bakalim.

bizimkinin masallah cenesi acildi. "Abbov" diyor ki bizim evde kullanilan bir kelime degil. "Hoppa yerine obba" diyr. Sirin sebelek oldu iyice. Oyuncaklarini yastik arkalarina ya da kalorifer peteginin uzerine sakliyr. Ama iş oturmaya gelince bas bas bagiriyr, istemiyr :KK66:

Gozunuzaydin :)
Īshali nasil merak ettim? Sadece civik mi yoksa sulu mu?Kac kez?
Birden siraladim ama malesef 10 gundur suren bir ishal soz konusu bizde de..Tahliller vs..
Keyfi iyi Allahtan,susuzluk istahsizlik yok..
Gecmis olsun cnm. Insallah hemencecik gecer. Bebeklere yapilan birsey var. Istersen arasrir bi icine sinmezse. 1cay kasigi kimyonu yarim cay bardagi kaynar suda 5dk beklet. Uste cikan suyundan ver cnm. Hem ishali normale donduruyr hem de gaz sancisini geciriyr. Ben gebeyken cok kullanmistim bebeklere de yapiliyr diye. Kimyon denediysen tabi ver cnm.

Yusufun kakasi baya katilasti. Hatta yetiskin tuvaletine (afedersiniz migde bulandirici olmadim umarim) yakin baya. Dun 2 kez ishal oldu. Bezden disari baya tasti. Bacagi kiyafetleri. Bildigin sulu cnm. Ama aksama normale döndu kakasi. 2cocuklu bir arkadasim var. Ona sormustum ishali nasil anlarim diye. Bezden mutlaka disariya tasar demisti. Ciddi miktarda tasti.

Buarada 2gecedir de uyutmuyr. Surekli bir mizirdama halinde. Gunduz de mizirdak. Hep kucak istiyr. Ne zormus su disler. Bi arkadasim en sonunda isyan edip bu dislerin 32si de ayni anda cikmasa olmaz mi demisti :KK70:

CUTEHEART abbovmu hahaha cok tatli oldular ya. Bizimkide babayla dede arasi dada diyor. Bakalim ilk hangisini cozecek.arada sanki anne diyor gibi geliyor bana ama esim sen oyle saniyorsun diyor.

Kızlar dünden beri çok hastayım şimdi annemden geldim grip oldum ama ağır geçiyo baş ağrısı falan var acayip, eşim bir haftadır hastaydı ondan geçti sanırım.. Eczaneye gönderdim emziren anneye uygun ilaç yok demişler.. bitki çayları içiyorum bende inşallah kızıma geçmez..

Kızlar dünden beri çok hastayım şimdi annemden geldim grip oldum ama ağır geçiyo baş ağrısı falan var acayip, eşim bir haftadır hastaydı ondan geçti sanırım.. Eczaneye gönderdim emziren anneye uygun ilaç yok demişler.. bitki çayları içiyorum bende inşallah kızıma geçmez..
Gecmis olsun cnm. Ne yazikki ilac yok. Ben de agjr gecirmistim. Sadece pa..l agri kesici ve garagara vermisti dr.

Gecmis olsun canim. Insallah iyilesirsin hemen.

Ozel albume foto ekledim kizlar bakmak isteyenler icin :KK66:

Kiyamam ona ben :KK66:

Anne
Baba
Obba (hoppa)
Abu
Abbov
Simdilik bunlar var bizde :KK66:
Anam benimkinin dili bile tembel haha ha.cocugum konusmaya bile useniyo. Dun oglusum buyuk boy bir kopekle tanisti. Korker sandim ama korkmadi masallah.hatta bir ara ozan dadada diye baslayinca kopek ondan korktu :KK66:

Anam benimkinin dili bile tembel haha ha.cocugum konusmaya bile useniyo. Dun oglusum buyuk boy bir kopekle tanisti. Korker sandim ama korkmadi masallah.hatta bir ara ozan dadada diye baslayinca kopek ondan korktu :KK66:
Ayyy catladim gulmekten Ozan a... masallah

IMG-20150124-WA0043.jpg

günaydın hatunlarrrrrrr dün paso temizlik yaptım, çocuğumla eşimle pek vakit geçiremedim, eşimin ayağı çok kötü durumda kalkıp oturmak onun için tam bir işkence dua edin iyleşsin:KK43:
gece Yusuf Eymen sürekli rüyasında ağladı durdu, yanıma aldım arada sayıklamaya devam etti neden acaba
daha dişimiz yok damak da şişmemiş ne zaman gelir acaba, emeklemiyor hatta hiç çabalamıyor bile, çok şükür bi konuşuyoruz pazar sabahı mama diyerek uyandı acıkınca dili açıldı:KK36:
mama
dede
baba
aba
gel diyor benim fındık kurdu:nazar::nazar:
geçmiş olsun canım çabuk atlatırsın inşallah
Ozel albume foto ekledim kizlar bakmak isteyenler icin :KK66:
hemmen bi bakayım ben:KK55:
maşallah suphanallah Ozanıma:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:, çocukların duygusal gelişimini olumlu yönde etkiliyormuş çok istiyorum evimde evcil hayvan ama bizimkilere yetemiyorum bir de onun vebalini alamam:KK43:

X