2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Yusuf coştu deniz. Cok uykusuzum..dun gece 2 den sonra 10-15dk da uyandi. Bu gecede cok uyandi. Perisanim yahu. Diş gelse de rahatlasak.
Dun aktardan buğday ruşeymi ve yulaf unu aldim cnm. Aklinda olsun.
ruşeym ben de aldım cnm,sen nerelerde kullanacaksın ruşeymi
cute cnm,ben migrostan buz poşeti aldım,içine yaptğıım et suyunu boşaltıyorum,her çorbaya bir küp çıkartıyorum
çok pratik,ben de öneririm
kızlar kızımız daha ayağını tam basamıyor yere,yavaş yavaş oturmaya başladı,yürüteçte de sadece geri gidiyor
siz de durumlar nasıl

Ay sağol canım tamda yarın bisküvi yapayım diyordum deniyecem canım

Yaptigim diger biskuviyi kullanamafim. Eline saglik yapicam haftaici.

Ay sağol canım tamda yarın bisküvi yapayım diyordum deniyecem canım

Yaptigim diger biskuviyi kullanamafim. Eline saglik yapicam haftaici.
Afiyet olsun. Yarasin kuzulara. Seker olmayinca tadi olmuyr tabiki. Ama pekmezle vermeyi planladigim icin sorun olmayacak. Diger tarif cok sert oldu diye bunu kendim uydurdum. Yumusacik oldu isteyen icine 1tane de muz ekleyerek muzlu yapabilir

Buzluk poseti canim. Pratik oluyo.

Saolun kizlar. Posetle ben de atiyrm buzluga. Bunu hususi bu sekilde yaptim

changelife Ruseymi yogurduna, corbasina katmayi planliyrm cnm. Yusufu bilerek bastirtmiyrm ben. Acelemiz yok nasil olsa. Oturmasi destekli. Bu aksam ilk kez desteksiz 6-7sn oturuyr. Geri geri emekliyr. Ileri emekleme calismalari devam ediyr henuz disimiz yok..ama cikti cikacak bekliyrz.

Afiyet olsun. Yarasin kuzulara. Seker olmayinca tadi olmuyr tabiki. Ama pekmezle vermeyi planladigim icin sorun olmayacak. Diger tarif cok sert oldu diye bunu kendim uydurdum. Yumusacik oldu isteyen icine 1tane de muz ekleyerek muzlu yapabilir
Elleeıne sağlık cnm bende yulaf unu yok buğday unu koysam olurmy

Elleeıne sağlık cnm bende yulaf unu yok buğday unu koysam olurmy
Bir dene cnm. Besleyicilik acisindan ekledim ben de yulaf ununu. Yulaf unsuz bir yap bakalim. Baktin sert oluyr, icersine muz ekle yumusak olmasi icin

Buzluk poşeti plastık ya sorun olmaz mı ben tapperın buzluğunu aldım kemik suyunu koyuyorum her çorbasına bır tane atıyorum
Valla hic bu acidan dusunmedim canim. Ben koyuyorum buzluk posetlerine. Pratik oluyo birtane aliyom icinden gerisi duruyor. En onemliside yer kaplamiyor.

Kızlar günaydın hani kızımın vücudunda kırmıZılıklar vardı ya onlar soyuluyo 1 haftadır doktor da görmüştü bişey demedi egzama olabilir mi acaba ya zaten babasındada var genetik olabilir mi

Saol cnm.
Huysuzluk donemleri hep yasadim ben de. Bu farkli. Hic 10-15dakka da uyandigi olmamisti. Baya yoruldum.

Omlet tarifini birara yazarsan sevinirim. Alternatif olsun bize de...

Canim yumurta sarisi,yaptigim lordan ya da geceden suda beklettigim peynirle yaptim ama az oldugu icin cok koymuyorum zaten yerkende ayrica veriyorum peynir..
Tereyagini eritip azcik yumurta sarisini inceltip sonra pisirdim..

Lilacsofie fenk gelip okursa daha detayli v3 farkli sekildede anlatabilir

Ben Sezen oturtamiyorum :)
Bu gelismeler tamamen bebisle alakali bence..
Yani oturttum diyelim emekleyip bi yere tutunup kalkiyor,siraliyor,yalniz hic birakmiyorum..Mama sandalyesindede kalkiyor zaten yemek harici koymuyorum..Esimde boyleymis hala da 10 dk otursun sıkılır,erken yurumus genel olarak erkenciymis biraz..

Anlattiklarin bence tam kivaminda seyler masallah kuzuna :)
8 aylik desteksiz oturmasi gerekiyor digerleri gerekli degil bebis kendini ayarlayacaktir..

Kızlar günaydın hani kızımın vücudunda kırmıZılıklar vardı ya onlar soyuluyo 1 haftadır doktor da görmüştü bişey demedi egzama olabilir mi acaba ya zaten babasındada var genetik olabilir mi

Yine bir danissan iyi olur gb doktoruna,babasinda oldugunu bilip daha dikkate almali sankii..
insallah gecicidir canim,gecmis olsun

Günaydın kızlarrrrrr sizi çok özledimm. Yusuf Eymen çok şükür iyi birkaç gündür bana daha yakın sanki. Önceden kim gelirse kucağına atlıyordu şimdi gitmiyor kimseye bana kaçıyor 6. aydan beri baba diyordu iki gündür dede ve gel demeye başladı, çok sevimli görünüyor gel deyince

kızlar ya en azından günaydın yazın ya konu kapanmasın.

papatyada yok kac gündür. syes sende yazmıyorsun buraya

denizim ben konuyu izlemeye aldığım için bir bildirim geldiğinde hemen giriyorum kaç gündür bildirim almıyordum demek ki biri yazmış onu görmemişim devamı da gelmiş sayfa sayısını görünce şok oldum

Rabbim sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin inşallah. Ben çok araştırdım hangi ismi koyalım diye baya kafa patlattım. ilkin modern isim düşünüyordum ama bir baktım ki tamamen eski isim meraklısı biriymişim Yusuf'u ben Eymen'i babası bıraktı kimseye sormadık sizce ne olsun diye yoksa kalp kırgınlıkları olabilirdi Yusuf= su yüzlü, güzel demek, Eymen'de eve gelen bereket demek.
Denizim ben labne yapmaya çalıştım yapamadım, evdekiler güldü hep

Ellerine sağlık Cute'mmm çok beceriklisiniz maşallah ben de keşke size çeksem bir de senin tarifini yapayım olur inşallah. Bir de yulaf ununu nereden aldın ben bulamıyorum, hatta buğday unu da bulamamıştım A101'de sonradan bulup almıştım

Geçmiş olsun canım dermotologa götürün bir de. Ben de sedef hastasıyım oğlumda egzama çıktı corasatin diye bir krem var onu kullandım geçti çok şükür.

Cnm. Aktardan aldim ben yulaf ununu. Az al. 50gram filan yeter. Cabuk bozuluyr cunku. Buzdolabinda sakla.

Peyniri de yaparsin. 1su bardagi sutu kaynat. Kaynayinca 1 tatli kasigi yogurt koy. Hic karistirma. 10dk daha kaynasin ve kapat. 30dk kendi haline birak dinlensin. Sonra bir beze koy ve süz. 1saat yeter. Sonra dolaba kaldir sabah yer.

Tamam cnm sagol.

Valla bizi unuttugunu dusunmeye basliyiordum artik canim. arada gir bundan sonra bildirim bekleme.Benimde telefonum bozuldu. Whatsap falan coktu hep. Bugun evdeyimde yarin insallah yeni telefon alicam.

Oy pasam konusmayadami baslamis. Benimkinin en buyuk yeniligi artik desteksiz oturuyor olmasi ama koltugun kenarina tutunup uzun sure ben tutmadan ayakta durabiliyor.

Çok teşekkür ederimmmmm. Aldım çıktısını söylediklerinin ben 1 kg süte 1 kibrit kutusu büyüklüğünde peynir kullamıştım sonuç: vasat

Bu arada sen nasılsın Yusuf nasıl

Whatsapp çok hızlı ilerliyor ben de çoğu konuşmayı kaçırıyorum .

Maşallah Ozan'a belki emeklemeden yürür bizimki de hareket konusunda tembel bikaç gündür üstüme çıkmaya çalışıyor da bakalım inşallah gelecek devamı

Masallah masallah. Yuruyecek kuzu o zaman.

Çok teşekkür ederimmmmm. Aldım çıktısını söylediklerinin ben 1 kg süte 1 kibrit kutusu büyüklüğünde peynir kullamıştım sonuç: vasat

Bu arada sen nasılsın Yusuf nasıl
Afiyet olsun cnm. Lor peyniri oluyr bu. Yumusacik

Biz iyiyiz sukur. Diş cikarmaya calisiyr. Ileri emeklemeye calisiyr. Anne diyrdu artik babayi da net diyr. Oturmaya calisiyr... tam.hiz devam.yani.

Masallah Yusufa da..buyumus de dillenmis. 9aylik olduklarinda anneden ayrilma korkusu yasadiklari icin baskasina gitmeslermis. O donemleri geliyr cnm.

Buarada Yusufun bir diger anlami da Hüzün demek. Bizimki Ruzgar Yusuf. Ruzgar babadan Yusuf benden ruzgar da Kur'an da geciyrmus. O nedenle cokkkk icime sindi. Kimseye sormadik bizde. Daha 5haftalikti karnimda isim koydugumuzda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…