2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

Eklentiler

• 2015-01-19 11.12.53.png
    2015-01-19 11.12.53.png
    384 KB · Görüntüleme: 76
  • 2015-01-19 11.13.23.png
    2015-01-19 11.13.23.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 64
Bu da yeni muhallebimiz kizlar. Dun gece bunu yedi şok oldum.

Eklentiler

• 2015-01-19 11.16.14.png
    2015-01-19 11.16.14.png
    260,2 KB · Görüntüleme: 81
Afiyet olsun cnm. Lor peyniri oluyr bu. Yumusacik :KK66:

Biz iyiyiz sukur. Diş cikarmaya calisiyr. Ileri emeklemeye calisiyr. Anne diyrdu artik babayi da net diyr. Oturmaya calisiyr... tam.hiz devam.yani.

Masallah Yusufa da..buyumus de dillenmis. 9aylik olduklarinda anneden ayrilma korkusu yasadiklari icin baskasina gitmeslermis. O donemleri geliyr cnm.

Buarada Yusufun bir diger anlami da Hüzün demek. Bizimki Ruzgar Yusuf. Ruzgar babadan Yusuf benden :KK66: ruzgar da Kur'an da geciyrmus. O nedenle cokkkk icime sindi. Kimseye sormadik bizde. Daha 5haftalikti karnimda isim koydugumuzda :KK66:
Maşallah suphanallah ilk anne mi dedi:nazar::nazar::nazar: bizimkinde daha diş belirtisi yok 1 tane bile çıkmadı, geç diş çıkaran bebeklerin huyu çok güzel oluyormuş bende bunla teselli oluyorum:KK75:
Rüzgar ismini ben de çok severim ikinci çocuğum olursa bırakacağım isimlerden biri, Rabbim sağlıcakla büyütsün yavrularımızı inşallah...

Maşallah suphanallah ilk anne mi dedi:nazar::nazar::nazar: bizimkinde daha diş belirtisi yok 1 tane bile çıkmadı, geç diş çıkaran bebeklerin huyu çok güzel oluyormuş bende bunla teselli oluyorum:KK75:
Rüzgar ismini ben de çok severim ikinci çocuğum olursa bırakacağım isimlerden biri, Rabbim sağlıcakla büyütsün yavrularımızı inşallah...
Bizde de daha diş yok cnm. Bekliyrz. Dr 20gun once geliyr dedi ama halaaaa yok.

ost: 38950575 .!.:
Whatsapp çok hızlı ilerliyor ben de çoğu konuşmayı kaçırıyorum .

Maşallah Ozan'a belki emeklemeden yürür :KK70::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bizimki de hareket konusunda tembel bikaç gündür üstüme çıkmaya çalışıyor da bakalım inşallah gelecek devamı :KK69:

Masallah masallah. Yuruyecek kuzu o zaman.
Ay hadi ihsallah kizlar. Benim tarafim emeklemedem yuruyo hep ama esimin tarafi emekliyo. Bizimkinde de daha emekleme falan yok. Onune en sevdigi oyuncagi koyuyorum yani tv kumandasini evet ilerliyor aliyor fakat cok ilginc bir taktikle aliyor. Anlatmayi denesem inanin anlamazsiniz. Tek bildigim gercektende yeni nesilcok zeki. Bu arada bizdede dis yok

Ay maşallah bebişler konuşuyo artık benim kızımda bi kaç kere anne dedi bilinçli olarak değil sanki.. İki gündür de cici diyo babası öğretti çok tatlı oluyo

Ay maşallah bebişler konuşuyo artık benim kızımda bi kaç kere anne dedi bilinçli olarak değil sanki.. İki gündür de cici diyo babası öğretti çok tatlı oluyo
Maşallah taklit yetenekleri çok gelişmiş bende sürekli söyledim başladı söylemeye şimdi kendisi söylüyor:nazar::KK68:

Kizlar bugun kefiri icirdim ozana cok sevdi.aksama icine muz katip vericem bakalim onu sevecekmi. Tadi ayni normal kefir gibi oldu. Bende cok sevdim

Maşallahhhhh :nazar::nazar::nazar: Deniz ya ben neden böyle şeyleri beceremiyorum. İnşallah senle Cute'a nazarım değmez :KK45:

Kızlarrrr ben geldimm eskilerden kimse yok muuuuu :KK68: benim prematüre kızım çok tatlı bi kız oldu teyzeleri ama sanırım bi kardeş geliyor emin olamadım henüz ama panik oldum bugün test yaptım ikinci çizgi silik gibiydi ama nedense bi tek bana öyle gözüküyordu herkes yok diyor ben var diyorum çünkü kızımda da öyle çıkmıştı kafam Çorba oldu valla liscolife plovijck Bestekız ses verinno_O

Kızlarrrr ben geldimm eskilerden kimse yok muuuuu :KK68: benim prematüre kızım çok tatlı bi kız oldu teyzeleri ama sanırım bi kardeş geliyor emin olamad. henüz ama panik oldum bugün test yaptım ikinci çizgi silik gibiydi ama nedense bi tek bana öyle gözüküyordu herkes yok diyor ben var diyorum çünkü kızımda da öyle çıkmıştı kafam Çorba oldu valla liscolife plovijck Bestekız ses verinno_O
Bedevii hosgeldin canim. Ilk sen dogum yapmisstin hatirliyorum seni. Kizinin iyi olmasina cok sevindi . Aradigin arkadaslar whatsapp grubunda yazisiyirlar.

Ikinci bebek icinde allah gonlune gore versin insallah canim.

Kizlar evin icinde dustumm. Uykusuzluk beni bitiriyo. Salak gibi acik olan bulasik makinasinin kapagina takildim ve kapaga oturdum. Kapak icine goctu ama calisiyo allahtan hala . malum ben 100 kilo olunca ortaligi yikiyorum iyiki kapak kirilmadi. Kolumda ve sirtimda sis ve mor yerler var. Allah bana akil fikir versin

Kizlar evin icinde dustumm. Uykusuzluk beni bitiriyo. Salak gibi acik olan bulasik makinasinin kapagina takildim ve kapaga oturdum. Kapak icine goctu ama calisiyo allahtan hala . malum ben 100 kilo olunca ortaligi yikiyorum iyiki kapak kirilmadi. Kolumda ve sirtimda sis ve mor yerler var. Allah bana akil fikir versin
Canim cok gecmis olsun.annelik zor zanaatmis.hepimiz sarhos gibi geziyoruz.minik canavar yerinde durmuyo ben koca karnimla egilemiyom agirlasti kucaga zor aliyom..habire emeklitir evde basilmadik yer kalmadi heryer el izi ve tukurukoglum heryere sap sap vuruyor tabiki karnima da..eve ne kadar temizlukci gelsede darmadagin..esim birsey olcak diye sade yemek yap diyor.karnimdaki ufaklik cok hareketli hep asagida dr dinlenmelisin dedi.zaten bu da mayista dogcagi icin bosuna calismaya gerek yok aktarilcak izin olmucak..evde daha yorulcam..yenidogan doneminde ne rahatmisiz emzir sut sag yatir alt ac..benimki habire baba diyo bana meme dito cocuk hala unutamadi memisleri...ben saldim cayira mevlam kayira habire yiyom okulda herkes gebesin diye birsey veriyo agzim bos kalmiyo..dalga konusu oldum.heryil doguran hocaesim iyi bir baba cok ilgileniyo oglanla bende habire uyuyomm..allaha sukur bir sikunti yok yiyom iciyom geziyomm.ayni gun dogurmak istiyomm oglum 2 mayis dogumlu buda oyle olsunn istiyomm..yazik oglumun ilk dogumgunu hastanede olcakk ama ben cikinca yaparimm kuzuma bir parti..bu hamulelikten birsey anlamadim sisen karnim disindahepinizi opuyorummm dua edin banaa

Canim cok gecmis olsun.annelik zor zanaatmis.hepimiz sarhos gibi geziyoruz.minik canavar yerinde durmuyo ben koca karnimla egilemiyom agirlasti kucaga zor aliyom..habire emeklitir evde basilmadik yer kalmadi heryer el izi ve tukurukoglum heryere sap sap vuruyor tabiki karnima da..eve ne kadar temizlukci gelsede darmadagin..esim birsey olcak diye sade yemek yap diyor.karnimdaki ufaklik cok hareketli hep asagida dr dinlenmelisin dedi.zaten bu da mayista dogcagi icin bosuna calismaya gerek yok aktarilcak izin olmucak..evde daha yorulcam..yenidogan doneminde ne rahatmisiz emzir sut sag yatir alt ac..benimki habire baba diyo bana meme dito cocuk hala unutamadi memisleri...ben saldim cayira mevlam kayira habire yiyom okulda herkes gebesin diye birsey veriyo agzim bos kalmiyo..dalga konusu oldum.heryil doguran hocaesim iyi bir baba cok ilgileniyo oglanla bende habire uyuyomm..allaha sukur bir sikunti yok yiyom iciyom geziyomm.ayni gun dogurmak istiyomm oglum 2 mayis dogumlu buda oyle olsunn istiyomm..yazik oglumun ilk dogumgunu hastanede olcakk ama ben cikinca yaparimm kuzuma bir parti..bu hamulelikten birsey anlamadim sisen karnim disindahepinizi opuyorummm dua edin banaa
Tesekkur ederim canim.Ah canim benim cok zor olacak ama birden ikiside buyumus olacak insallah.ayni gun dogum yaparsin umarim. Allah gonlune gore versin.Tam 40 haftalik olacakmis o gun.yaninda yardim eden olursa hic sorun olmaz buyutmek.arada yaz burayada. Iki oglusunada masaallah. Benimki emeklemiyo daha ama done done ev dolasiyo. Birde artik ayakta duruyo..

Cok gecmis olsun cnm. Uykusuzluk mahvetti hepimizi. Bir de sen ben gibi evde tek olup, iyice eve tikılanlar daha da zorlaniyor bence cnm. Azicik hava alsak, en azindan biraz kendimize geliriz..neyse yaza ne kaldi...

Masallah. Allah yardimcin olsun. Ikisi de uslu bebek olsun :KK66:

X