2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Kizlar ya oglum 1 haftadir cok huysuz surekli hihihi diye bir ses evin icinde. Bagiriyo agliyo. Ne yapsam memnun olmuyo.doktor kontrolunude oldu.bir sorun yok huyudur dedi.cok zor durumdayim

Oyun istiyor annesii :) agrisi sizisi yoksa doktorun dedigi gibi huyudur. Kendi kendine oyalanmasini sağlamaya çalış. Nasıl yaparsın bilmem gerci :)

Muhallebiyi de sevdik sukur.
Hazir pirinc unu kullanmadim. Pirinci kirarak un yaptim.

KIz nasil un haline getirdin pirinci :) Azmine hayranim valla.

Oyun istiyor annesii :) agrisi sizisi yoksa doktorun dedigi gibi huyudur. Kendi kendine oyalanmasini sağlamaya çalış. Nasıl yaparsın bilmem gerci :)

havanda dövdüm cnm. yarın da bez arasına koyup döveceğim çok sıçramasın diye.

Sanirim yine bir donem cnm. Benim oglumda bana yapisiyr. Surekli bir mizmiz haldeydi. Cok sukur yeni yeni toparladik. Sabret cnm.
Ne zormus ya sabeetmek odada birakip ciktim.aglama gibi degil garip bisey.simdi biraz sustu uykusunu aldi bugun ondan heralde.bdnim oglum gece uykusuna 2 gibi falan geciyoda. Pirinci kirmak iyi fikirmis bende yapayim bakalim.benimkide sevdi cok sukur.yemeklle arasi iyi olcak insallah

Uykusuzluk asi falan yiprandi sanirim.bide artik herseyi yiyor ya karin agrisi falanmi oluyo acaba bilemiyorumki.normalde kendi kendine dururdu 1 haftadir delirmis gibi.kendini saga sola atiyo.gorsen valla halimize acirsin.

Gunaydin.
Birsey danisacagim anneler. Ben sadece meyve puresi veriyrm ogluma. Acaba ayrica gun icinde meyve suyu vereniniz de var mi?

Canım ben ilk suyu ile başladım şimdi püreye döndüm gün içinde başka vermiyorum..

Demir ilacini ne zaman veriyrsunuz arkadaslar? ne kadar sure once yada sonra ne yediriyrsunuz?
Sanirim dun benim kuzuya agir geldi. Ne var ne yok buyuk insan gibi cikardi herseyi.

Demir ilacını birden 5-6 damla vermeseydin 2 damla ile başlatmıştı doktorumuz hergün 1 damla arttır Demişti öyle olunca kolay oldu Geçişi diye düşünüyorum, ama ben arada unutuyorum vermeyi sonra bi bakıyorum akşam olmuş uyumuş bizimki

Bu arada pirinç unu demişsiniz onun yerine Kaşık maması alsanız daha iyi olmaz mi? Pirinç ununda hiç vitamin yokmuş, Yada irmikle yulaf unuyla yapılsa vitaminli bişey verilir bebişlere diye düşünüyorum biz henüz geceleri Muhallebi falan yemiyoruz açıkcası Gittiği yere Kadarda yedirmeyi düşünmüyorum anne sütü alsın uyusun yavrum, midesine yatmadan önce ağır bişey girmesin diye Düşünceler Aklımda :) ama ben verirsem hipp in iyi geceler maması Yada yulaf unu kullanırım muhtemelen, tabii bizimkinin ağız tadına uyarsa çünkü normalde mamaları red ediyoruz mis gibi süt varken mamada neymiş diyor bizimki :)

saol cnm.
demiri dr.a yavas yavas baslayim dedim.baya kiźdi. Hayir efendim hepsini vereceksin dedi. Mecbur verdim.
pirinc unu yerine yulaf unu vs arastirdim. 8 aydan once pirinc unu disindakilerin verilmemesi tavsiye ediliyr. Mama vermek istemiyrm o nedenle kasik mamasi vs almadim. Bu zamana kadar hep anne sutu aldigi icin muhallebiye direk kendi sutumu ekliyrm vitamin olsun diye. Zaten 19.da yedi. 22.00de uyuyr. O zamana kadarda 2 kez beni emiyor

Emzik kullanan bebislere
Kizlar selam allaha sukur yavrular 6 ayin icindeler kimsi 7 den gun aliyor..bnm kiz yalanci emzik hastasi diyebilrim uyurken zor aliyorum agzindan iyi bise degil belki ama napimm alisti bi kere..sorum su simdiye dek 0 -6 ay no :1. Emzik kullndik acaba 6- 18 y icin olna
gecsekmi diyorum evde var almistim
onceden ama ucu kocaman geldi napim sizler naptinizz grctinizmi 2 numaraya?

Biz hala aynı emzikleri kullanıyoruz ama bilmiyodum emziklerin numaralı oldupunu hatta yine eskisinin aynısını aldım

Uykusuzluk asi falan yiprandi sanirim.bide artik herseyi yiyor ya karin agrisi falanmi oluyo acaba bilemiyorumki.normalde kendi kendine dururdu 1 haftadir delirmis gibi.kendini saga sola atiyo.gorsen valla halimize acirsin.
Bak annesi derdini biliyorsun aslinda :) Zamanla eski haline donecektir o zaman gecici bir donem oldugu ortada. Üzme kendini

Bizimki uyurken aliyor bir tek. onceden atiyordu simdi sıkı sıkı tutuyor sipa. Hic aklima da gelmedi emzigin buyugunu almak. Iyi hatirlattin canim :)

Bak annesi derdini biliyorsun aslinda :) Zamanla eski haline donecektir o zaman gecici bir donem oldugu ortdöndü Üzme kendini
Tesekkur edetim canim cok sukur bugun biraz daha iyi.bugun tek cesit meyve sadece patates corbadi ve yogurt yedi sanirim karin agrisi vardi bugun normale dondu.

hayırlı akşamlar kızlar...
iyisinizdir umarım, bebişlerde büyüyor son hızla maşaAllah, bizimki de tam 6 aylık oldu teyzeleri bide tatlıki görseniz yaklaşık 3 hafta önce 2 dişini birden patlattı yaramazlık da son hızla devam ediyor .
hepinizi öpüyorum Allah a emanet olun

Bizde bu aksam aldik.6-18aylik kaynatip agzina koydum habire atti.alisir herhalde zaten bi uykuda emiyo.

Kizlar sut durumunuz ne anne sutu yetmiyoya kac cc icmeleri lazimgunluk.bide memede ne kadar kaliyolar.bu cocuk beni delirtti.en fazla 2dk kalmistir bugune kadar.sagdigimda 50den fazlasini gormedim.ac birakiyorum.ek gidalara 4aydan basladim ben ac diye.cok sukur onlari yiyiyo.dokuz aya kadar emse bari nedir bu sutten cektigimiz.canim cok sklyo kocaya buyukoglana sute off.optum sizi

Benim oglum 3 gecedir yenidogan bebek gibi oldu. Her 2 saatte emmeye kalkiyr. Zaten az uyuyr. Iyice hayalet gibi gezmeye basladim gunduzleri

kizlar slm.aranizdayim artik.tlf dan yaziyorum.cok ozlemisim sizi bee. umarim hepiniz iyisinizdir.cok sukur kizim ve ben cok iyiyiz birazcik uykusuzluk disinda. bizim cimcime uyumuyor ne gece nede gunduz.ama oyle tatliki dayaniyorum iste. henuz ise baslamadim melegimle ilgileniyorum.oturuyor benim kiz desteksiz.yurutecte ortaligi toza dumana katiyo.ek besin olarak ne yediysek onada veriyoz.cok sukur annelik muthis bisey

emzik demissiniz.hayat kurtarici bisey.3gunluktu tuttu.halada cok seviyo disarida ve uykuda emiyo.2numsraya gectik bizde

Reactions: sec
Biz hala aynı emzikleri kullanıyoruz ama bilmiyodum emziklerin numaralı oldupunu hatta yine eskisinin aynısını aldım
Canm bnde hep goruyodum no 1 no 2 yaziyodu..pekonemsemexim artik 6 aylik olduk dedm agiz yapisi bozulurda allah korusun biberon emzikleride onemli kizlar ayina uugun kullanmak gerek.aklinizda olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…