2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Eşimin 1 Aralık' ta doğum günü var. Kızımla bi sürpriz yapayim dedim, gel babası gel yapmayı öğretmek istiyorum. Bugün iki kere denedim ellerimi açıp kapayarak,ellerimi izledi hep,içimden de diyorum ki ne zaman öğrenecek kimbilir. Üçüncü kez yaparken bi baktım kendi ellerini açıp kapamaya çalışıyor, çok mutlu oldum çok heyecan vericiydi.ne çabuk öğreniyorlar. ..:emir_bebek:
Benim esiminde 27 aralik dogum gunu iyi fikir oldu bsnada canim bende denemeye basliyayim bakalim napicak

o nedir canim ? ilk defa duyuyorum. bizim de lekesiz kiyafetimiz kalmadi nerdeyse.

Cok gecmis olsun.. Kiyamam buyuk insanlarda bile ne kadar zor. Nasil böbreklerinde tas oldugu degerlendirildi minigin belirtuleri neydi ?
Sağolun çok ağlıyo ve kakasını yapamıyo diye götürdük dr bıde iç organları filmi cekildi ultrason biz şok olduk zaten dr bile şok oldu olmaz ya olurmu ilk defa karşılaşmışlar bir kaç dr daha gıttık hepsi aynı

Eşimin 1 Aralık' ta doğum günü var. Kızımla bi sürpriz yapayim dedim, gel babası gel yapmayı öğretmek istiyorum. Bugün iki kere denedim ellerimi açıp kapayarak,ellerimi izledi hep,içimden de diyorum ki ne zaman öğrenecek kimbilir. Üçüncü kez yaparken bi baktım kendi ellerini açıp kapamaya çalışıyor, çok mutlu oldum çok heyecan vericiydi.ne çabuk öğreniyorlar. ..:emir_bebek:

OyY masallahh Sumeyye'ye. Algilari acik tabi hemen kapiyorlar. Fis fis kayikciyi ogrenen bicirlarimiz bile var :)) yalniz mayis kizlarimiz erkeklerimizden daha hizli ciktilar :)
Hele benim sipam hep dona kaliyir :) Bir haftadir gel gel yapiyoruz tik yok cirkinde. Anca gülüyor:)

kızlar ne güzel oyunlar oynuyorsunuz bebeişlerle benim kızım daha dönmüyo bile dönmeyi bırak poposunu kaldıramıyor haftaya 6 aylık olacak

Sağolun çok ağlıyo ve kakasını yapamıyo diye götürdük dr bıde iç organları filmi cekildi ultrason biz şok olduk zaten dr bile şok oldu olmaz ya olurmu ilk defa karşılaşmışlar bir kaç dr daha gıttık hepsi aynı
gecmis olsun. Gelismelerden haberdar etmeyi unutma.

kızlar ne güzel oyunlar oynuyorsunuz bebeişlerle benim kızım daha dönmüyo bile dönmeyi bırak poposunu kaldıramıyor haftaya 6 aylık olacak
Bazi bebekler oyle oluyor canim mesela benimki 6 ay 1 haftalik donemiyo. Yan yatar pozisyona geliyo o kadar bunada sukur.birde benimki cok kilolu oda hantallasturiyo sanirim.

gecmis olsun. Gelismelerden haberdar etmeyi unutma.

Bazi bebekler oyle oluyor canim mesela benimki 6 ay 1 haftalik donemiyo. Yan yatar pozisyona geliyo o kadar bunada sukur.birde benimki cok kilolu oda hantallasturiyo sanirim.

Sağol canım cevap için içim rahatladı kaynanam bazen diğer bebrklerle kıyaslıyor bende üzülüyordum tek bizim ki böyle diye bizimkide tombik ondan demek

Gunaydin.
Birsey danisacagim anneler. Ben sadece meyve puresi veriyrm ogluma. Acaba ayrica gun icinde meyve suyu vereniniz de var mi?

Rose daisy Rose daisy bbizimoglan da dönmüyor. Birkac gundur uğraşıyor surpriz yapar belki :)

@cuteheart ben hic meyvw suyu vermedim canim. Direk pure veriyorum zaten suyunu da aliyor diye dusunuyorum. Ama ilerleyen zamanlarda eglensin tadini alsin diye suyunu veririm diye düşünüyorum.

Rose daisy Rose daisy bbizimoglan da dönmüyor. Birkac gundur uğraşıyor surpriz yapar belki :)

@cuteheart ben hic meyvw suyu vermedim canim. Direk pure veriyorum zaten suyunu da aliyor diye dusunuyorum. Ama ilerleyen zamanlarda eglensin tadini alsin diye suyunu veririm diye düşünüyorum.
Saol cnm. Ben de sirf pure veriyrm.

Daha alisiyrz biz..10 gibi meyve puresi. 13 gibi de sebze corbasi. Bu aksam 19 gibi de muhallebi verecegim ilk kez.

Sağol canım cevap için içim rahatladı kaynanam bazen diğer bebrklerle kıyaslıyor bende üzülüyordum tek bizim ki böyle diye bizimkide tombik ondan demek
ay niye kiyasliyorki oda valla kiziyorum.birgun mutlaka yemek yiyecek, yuruyecek,konusacak degilmi ama. Pazartesi 6 aylik asisinda 9550geldi kilosu.ebemizde doktorda ayni seyi dedi kilodan kaynakli 10. Ayda falan anca emekler dedi. Bu aralar yaditlari emeklemeye baslar sakin uzulme dedi.

Saol cnm. Ben de sirf pure veriyrm.

Daha alisiyrz biz..10 gibi meyve puresi. 13 gibi de sebze corbasi. Bu aksam 19 gibi de muhallebi verecegim ilk kez.
bugun bende mugallebi yapicam bakalim insallah sever .

Oh afiyet bal seker olsun Yusuf pasaya :)
Saol cnm.
ay niye kiyasliyorki oda valla kiziyorum.birgun mutlaka yemek yiyecek, yuruyecek,konusacak degilmi ama. Pazartesi 6 aylik asisinda 9550geldi kilosu.ebemizde doktorda ayni seyi dedi kilodan kaynakli 10. Ayda falan anca emekler dedi. Bu aralar yaditlari emeklemeye baslar sakin uzulme dedi.

bugun bende mugallebi yapicam bakalim insallah sever .
Oyyy severler umarim.

Masallah kuzuya. Benimki 6 ay kontrolunde 8400 gram ve 73 cm di. Kiyas yapanlara sinir oluyrm. Sirf anne sutu aldi.

Demir ilacini ne zaman veriyrsunuz arkadaslar? ne kadar sure once yada sonra ne yediriyrsunuz?
Sanirim dun benim kuzuya agir geldi. Ne var ne yok buyuk insan gibi cikardi herseyi.

Bugun bizim de asimiz var 6 ay 5 gunlugunz.dunyayi dolasiyo korkuyorum koyduğum yerde bulamiyoum maşallah. Bi sorum vsr geri feri emekliyo neden :) he burada bizz gel gel yapiyoruz

Kizlar ya oglum 1 haftadir cok huysuz surekli hihihi diye bir ses evin icinde. Bagiriyo agliyo. Ne yapsam memnun olmuyo.doktor kontrolunude oldu.bir sorun yok huyudur dedi.cok zor durumdayim

Muhallebiyi de sevdik sukur.
Hazir pirinc unu kullanmadim. Pirinci kirarak un yaptim.

Kizlar ya oglum 1 haftadir cok huysuz surekli hihihi diye bir ses evin icinde. Bagiriyo agliyo. Ne yapsam memnun olmuyo.doktor kontrolunude oldu.bir sorun yok huyudur dedi.cok zor durumdayim
Sanirim yine bir donem cnm. Benim oglumda bana yapisiyr. Surekli bir mizmiz haldeydi. Cok sukur yeni yeni toparladik. Sabret cnm.

X