2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Arkadaslar sormustu tekrar atim dedim kinamizi birde bi iki poz tezoslara

Eklentiler

• img1414153216551.jpg
    392,4 KB · Görüntüleme: 146
  • img1413930354299.jpg
    416,7 KB · Görüntüleme: 135
  • 2014-09-26 17.38.40.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 167
  • IMG_20141028_171017_7.jpg
    581 KB · Görüntüleme: 129

Canım başın sağolsun. Allah evladını anne babasından ayirmasin inşallah. Artık evlatlarımız için daha güçlü olmalıyız. Anne babalarımız bizleri yetistirip hayatın içine birakiverdiler. Şimdi sıra bizde. Allah hepimizin yardımcısı olsun, sabırlar dilerim...

Canim basin sagolsun bende babamin kalp krizi gecirmesiyle 10 gunluk lohusa iken hastanelere tasinmistim ama kucuk bir kriz mis gecti bitti allaha sukur hala basimizda ama seni anlayabilmeme yeterli bi aci huzundu duruyu birdaha goremicek die kendimi oldurmustum o hastane kapilarinda heleki su kizin sag saglim dogurdugunu goreim bana yeter oglumda mezun oldu baska bisi istemem derdi hep zamni mi bekledin baba die agladim ama allah buyuk canim babam ii hayatta...belki baban yasasa derler ya cok cekti die belki de allahim onu acilarindan izdirabindan kurtardi bole die dua et allah sabir wersin...

ayrılık özellikle böyle bir ayrılık olunca insanın dili düğümleniyor...Başın sağolsun mekanı cennet olur inşallah, Rabbim nasip etmiş torununu görmüş sevmiş bu azıcık da olsa teselli olur

amin canım tüm hastalar inşallah, bugün doktorla konuşmaya çalışıcam inşallah iletişim kurabilirim, dr agumentin kuru toz vermişti antibiyotik olarak ancak eczacı ona benzer başka bir ilaç verdi ismini hatırlamıyorum eve geçince söylerim sana en fazla 2 hafta kullanılan bir ilaç ancak 3 gün verin dedi dr. inşallah tez zamanda iyileşir yavrularımız...

Kizlargunaydin kafami karistitan bir konu..ditek komuya giriyorum kusura bakmayin gecmis okuyamadim okucam insalah..ya.demir.ilaci kullaniyomusinuz biz 6 ayin icindeyiz 4 ayda hemsire vermisti ilk zamanlar kullandim ama bayadir bosladim vucdanim cok rahatsizzzz

Bize hic vermediler demir ilaci cnm.

Allah sabir versin cnm. Cok uzuldum ;(

canım ben de vermedim 2 ay ve vitamin eksikliği çıktı maalesef

Canım burda bi arkadaş paylaşımda bulunmuştu demir ilacı hakkında. Bence fazla vicdan yapma. En doğrusu ölçülüp verilmesi ama nizimkiler direk veriyorlar. Pekmez yedirmeye çalış ilaç yerine. Büyük oğluma da vermemiştim küçüğe de vermiyorum.

Canım sagol benim kuzu hep memede uyumuyor şükür ki yatagında uyumaya atistirdim ama bazen inat ediyor uyumak istemiyor ozman o yönteme dönüyoruz kalkıp koymaya da ben useniyorum:)
Evet muhallebi ilk denememde öyle yedi ama dün irmik ile olanı yaptım onu güzel yedi..senın kuzun da iyidir inş büyüdü ler kocaman oldular bile bazen bakıp bakıp hayret ediyorum..şükürler olsun..

Desider canim basin sagolsun cok uzuldum. Cok zor zamanlardan gecmissin. Rabbim fazla aci cektirmedi diyerek avunmak gerekiyor. Allahim geride kalanlara sabir ve saglik versin.

Gulsum84 masallakh kuzuna. Abiyi gorunce bizim ev geldi gozumun onune.

T Tulayokay buyuduler balla. Zaman geciyor iyi kotu. En guzel gunlerini gormek nasip olsun insallh :)

Leotie tamam canim. Bizim hirilti ccogaldigibi dun aksam gidemedik bu aksam gidecegiz doktora sorarim.

S sec ben yaz doneminde vermiyordum disari cikiyorduk cunku. Ama simdi aksatmamaya calisiyorum. Icin nasil rahat edecekse oyle davran. Annelik gudulerini dinle :)

Allah sabir versin cnm. Cok uzuldum ;(

Sagolun kizlar

başın sağolsun canım yeni gördüm çok üzüldüm.allah sabır versin sanada anneciğinede.

Basin sagolsun canim. Allah sabir versin

Basınız sagolsun,mekani cennet olsun insallah..
Cok uzuldum,Rabbim evladina saglikli ömür nasip etsin..Nasilda en cikmazda guc veriyorlar,kucucuk halleriyle

[QUOTE="mestcan, post: 37630069, member: 2618] Desider canim basin sagolsun cok uzuldum. Cok zor zamanlardan gecmissin. Rabbim fazla aci cektirmedi diyerek avunmak gerekiyor. Allahim geride kalanlara sabir ve saglik versin.

Gulsum84 masallakh kuzuna. Abiyi gorunce bizim ev geldi gozumun onune.

T Tulayokay buyuduler balla. Zaman geciyor iyi kotu. En guzel gunlerini gormek nasip olsun insallh :)

Leotie tamam canim. Bizim hirilti ccogaldigibi dun aksam gidemedik bu aksam gidecegiz doktora sorarim.

S sec ben yaz doneminde vermiyordum disari cikiyorduk cunku. Ama simdi aksatmamaya calisiyorum. Icin nasil rahat edecekse oyle davran. Annelik gudulerini dinle :)[/QUOTE]
Canim bu sadece isim alintiyi nasil yapiosun ben cok li alinti yapamiorum tek tek alinti bile yazarken hatta yazamuorum da

Kizlar suan artik duru gunde 4kez yapio kakasini mesela ikisi cok iki si cok azcik hani actigina degmez modda sizce normal mi artik.....disi falan da yok gorunurde ama cok zoru war belliki....bu nu werdi dr. Aldim bende ama size gostermeden kullanmak istemedim de ..

Eklentiler

• IMG_20141105_122437.jpg
    2,7 MB · Görüntüleme: 119
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…