2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

teşekkür ederim. aslında bi whatssupp grubu kurulsa epey iyi olur. hızlı ve kolay ulaşırız birbirimize

teşekkür ederim. aslında bi whatssupp grubu kurulsa epey iyi olur. hızlı ve kolay ulaşırız birbirimize
Whats up kullaniyr bir grup arkadas burda. Plojovic ti sanirim. Ona ozel mesajla numarani verince ekliyrdy gruba.

kusura bakmayın daha bu kk yı çözemediğim için yeni gördüm mesajınızı. teşekkür ederim. hepimizin inşallah
akifin gece uykuları tam düzeni değil ama şükür. sanırım gece tam doymuyor o yüzden 2 saatte 1 uyanıyor. bu yüzden yarın 5 aya giriceğimiz için gece mama vericem inş. hippin orgnik maması varmış. deniycem bakalım. siz de kendinşzş anlatın :)

siz neden katılmıyorsunuz daha samimi bi ortam olabilir aslında :) tlf daha erişilebilir hem.. insan heran pc başında olamıyor çünkü
Ben telden kullaniyrm burayi. Baska bir topikte yonettigim icin buradayim zaten. Hem daha cok seviyrm kk forumunu.

E eylulnisa Hoşgeldin aramıza , diğer arkadaşlar da yazmışlar zaten bebegi kaka yapsın diye uyarmak çok yanlış.birde kabız demişsin ama kakasi katimi.
@cuteheart canım çok geçmiş olsun

@papatya005 tam tahmin ettiğim gibi canım çok sık emdiği icin kusuyor.en az 3 saati bulmali emme araligi.oyalamayi denesen sureyi biraz daha uzatabilirsen kusmalari buyuk olcude azalir.Bizimkide emzik almadı o konuda zorlananlardanim bende.

@cuteheart çok geçmiş olsun emzirene kadar idare edeceksin maalesef, bende grip oldum ölüyorum ama ne ilaç alabiliyorum ne de dinlenebiliyorum annelik zor zanaat...

Saol cnm.

Benim kuzu maksimum 2 saat dayaniyr. O kadar oyalayabiliyrm. Sonra emiyor mutlaka. Henuz ek gida da vermedim. Bakalim 6.ayimiza az kaldi.

@cuteheart çok geçmiş olsun emzirene kadar idare edeceksin maalesef, bende grip oldum ölüyorum ama ne ilaç alabiliyorum ne de dinlenebiliyorum annelik zor zanaat...
Anneysen hastalik lüks bence cnm.
Idare etmeye calisiyrm da bogazim ya da dilim siserse o zaman sorun iste cnm.

Leotie çok geçmiş olsun canim.bizde gecen hafta griptik.doktora gittik.Kemal için sadece serum fizyolojik verdi.banada antibiyotik olmayan bir ilac verdi ama kullanmadim.Bol su ve dinlenerek atlattım şükür. Kemal de emebildigi icin iyileşti sanırım. Ama sürekli burnunu açık tutmaya çalıştım.

@cuteheart inşallah öyle birşey olmaz canım , hakikaten hastalık lüks iyi olmak zorundasin ama senin durumunda nasıl olacak inşallah inşallah olmaz daha büyük sıkıntı. Diyet listesi vermişti doktor uygulasan zor mu hakikaten.

Saol cnm. Amin diyrm..
Diyet listesini emziren kimse yapamaz cnm. Dikkat ediyrm zaten. Insallah sorunsuz atlatacagim bu emzirme donemini de.
Pirinc patates ekmek kirmizi et tuz seker sivi yag cay bazi sebzeler serbest o liste de. Yani ölüm diyeti gibi birsey cnm.

Anneysen hastalik lüks bence cnm.
Idare etmeye calisiyrm da bogazim ya da dilim siserse o zaman sorun iste cnm.
Dil şişmesi mi Allah korusun Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah

geçmiş olsun canım 3 günlük antibiyotik tedavisi aldı Yusuf burnu hala akıyor ama çok şirin oluyor minik hastamız ayrı beğeniyorum o haliyle ben doktora gitmiyorum bile bol bol C vitamini takviyesi alıyorum başka yapacak bi şey yok emzirene kadar idare edicez hepimiz

Amin cnm amin.

evet cidden sümüklü böcükler çok tatlı oluyorlar

Valla dun aksam cok kotuydum, başım catlayacakti, bir de üstüne mide bulantısı. İlaç ictim napim, kimsem yok çocuğa bakamam daha çok perişan olacaktık icmesem, iyiki icmisim simdi iyiyim çok şükür

Valla dun aksam cok kotuydum, başım catlayacakti, bir de üstüne mide bulantısı. İlaç ictim napim, kimsem yok çocuğa bakamam daha çok perişan olacaktık icmesem, iyiki icmisim simdi iyiyim çok şükür
geçmiş olsun canım emziren annelere göre bir ilaçsa sıkıntı olmaz Allah'ın izniyle

Bizde de oyleydi gece uykulari,gece yatmadan kasikla degilde biberonla veriyorum bende..Hem gece uyku zamani gb alissin diye..Daha duzenlendi gece uykusu uzadi cok sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…