2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Sebze püresine ne zaman geçersen, pürenin miktarına göre 1 tatlı kaşığına kadar saf zeytinyağı koyarsan iyi gelir canım
Bir de kaynatılmış su verebilirsin artık, biberondan içmese de kaşıkla verebilirsin. Nedense dısarda duran su cok soguk oluyor. Ilık sutten sonra bebek yadırgıyor. Suyu da ılıtıp verınce içiyorlar.

Tamamdır canım yetiştin gene imdada :)

Teyzeleri kizimin disi cikmis, bugun farkettik kac gundur cok huysuzdu zaten, meme emmiyordu. İnsallah iyilesir artik:KK66:

Hayırlı olsuun :)

Kızlar uykusuzluk konusulmus, benim bütün gece nerdeyse kesintisiz uyuyan tosbaaamm artık gece 4 ten sonra kesinlikle uyumuyorr...bayılıp kalıcam bir yerde... diş emareleri bizde de var ama patlatamadı bir türlü...napıcaz valla, ne zaman düzene girer bu uykular

Çok zor ya biz de aynı dış çıkınca da geçmiyor sıkıntı biz hala uykusuzuz hiç uyumuyor yatınca bagiriyor çözemedim hala uyku sorununu.simdi diste çıktı emerken isirmaya başladı dün koparacak sandım öyle geçirdi ki dişini. Annelik zormuş gerçekten allah yardımcimiz olsun hepimizin
Oyyy haklisin cnm.
ya bi de isirmalari var ;(

Kızlar uykusuzluk konusulmus, benim bütün gece nerdeyse kesintisiz uyuyan tosbaaamm artık gece 4 ten sonra kesinlikle uyumuyorr...bayılıp kalıcam bir yerde... diş emareleri bizde de var ama patlatamadı bir türlü...napıcaz valla, ne zaman düzene girer bu uykular
Vallahi cnm oturdugum yerde basim dönuyr artik. Nasil olacak bu uykusuzlukla bilemiyrm. Bayilmak uzereyim.

cancanlarrr biz birazdan yola çıkcazz:KK55::KK55::KK24:
10 gün yokum sizi öslerimm ben yaaa :KK43::mad::mad:
şimdiden güzel bayramlar diliyorum hepinizee :KK73::KK73:
büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorummm :KK60::KK15:
Mutlu bayramlar canim. Iyi yolculuklar. Dikkatli gidin dönün

Kızlar merhaba kaç gündür oluyorum fakat yazamıyorum sanırım bizim kuzununda dişleri çıkacak, ne gece uyuyor ne gündüz duruyor. Dün gece hiç uyanamamışım eşim bakmış Rengin'e, nasıl insansın hiç mi birşey duymadın diyor vallahi duymadım canıma okuyor çünkü hanım. Sabah giderken yatağa koymuş saçımın çekilmesiyle uyandım, ya bu bebekler nasıl böyle güçlü oluyorlar anlamıyorum. Saçımı başımı yoluyor, her tarafım tırnak izi paramparça etti beni bildiğiniz hergün düzenli olarak dayak yiyorum :)
Bizim kız dün 5. Ayına girdi, her öğlene doğru meyve suyunu içiyor, öğleden sonra yarım çay kaşığı yoğurt, akşam üstü de kaşık maması lakin kaşık mamasında sorunumuz var tam açmıyor ağzını bugün ben yapmayı planlıyorum pirinç unundan bakalım ona da mı yok diyecek.
Biz bayramı evde geçiricez, gelecek hafta bugün Antakya'ya gitmeyi planlıyoruz termal bir otele orada kapalı havuz da varmış eşim Rengine bakarsa azıcık yüzmeyi planlıyorum dua edin de baksın ne olur valla artık cinnet gelecek yoksa :KK66:
Ben ve kızım bayramınızı kutluyoruz teyzeleri, hepimiz istediğimiz gibi dinleniriz inşallah, kuzularınızı öpüyorum bal yanaklarından :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 138
Kızlar merhaba kaç gündür oluyorum fakat yazamıyorum sanırım bizim kuzununda dişleri çıkacak, ne gece uyuyor ne gündüz duruyor. Dün gece hiç uyanamamışım eşim bakmış Rengin'e, nasıl insansın hiç mi birşey duymadın diyor vallahi duymadım canıma okuyor çünkü hanım. Sabah giderken yatağa koymuş saçımın çekilmesiyle uyandım, ya bu bebekler nasıl böyle güçlü oluyorlar anlamıyorum. Saçımı başımı yoluyor, her tarafım tırnak izi paramparça etti beni bildiğiniz hergün düzenli olarak dayak yiyorum :)
Bizim kız dün 5. Ayına girdi, her öğlene doğru meyve suyunu içiyor, öğleden sonra yarım çay kaşığı yoğurt, akşam üstü de kaşık maması lakin kaşık mamasında sorunumuz var tam açmıyor ağzını bugün ben yapmayı planlıyorum pirinç unundan bakalım ona da mı yok diyecek.
Biz bayramı evde geçiricez, gelecek hafta bugün Antakya'ya gitmeyi planlıyoruz termal bir otele orada kapalı havuz da varmış eşim Rengine bakarsa azıcık yüzmeyi planlıyorum dua edin de baksın ne olur valla artık cinnet gelecek yoksa :KK66:
Ben ve kızım bayramınızı kutluyoruz teyzeleri, hepimiz istediğimiz gibi dinleniriz inşallah, kuzularınızı öpüyorum bal yanaklarından :)
Oyyyy yaradana kurban olurum. Masallah buyumus kilo almis annesi uzulme artik. Rabbim esirgesin kuzucuklari

cancanlarrr biz birazdan yola çıkcazz:KK55::KK55::KK24:
10 gün yokum sizi öslerimm ben yaaa :KK43::mad::mad:
şimdiden güzel bayramlar diliyorum hepinizee :KK73::KK73:
büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorummm :KK60::KK15:

iyi yolculuklarrrrrrrrrr.

ohh ne güzel inşallah eşin bakarda rahat rahat dinlenirsin biraz canım. benimde tatile o kadar çok ihtiyacım varki :KK43:

Mrb arkadaşlar. Şu ek gıdaya başlama işi iyce kafamı karıştırdı. Herkes bişey diyo. Sizler başladınızmı acabao_O

Merhaba kızlar uzun zamandır takip edemiyorum oğlum çok öksürüyor ilac vermek istemiyorum önerebileceğiniz birşeyler varmı?

Rica ederim canım. Kuzucuğun nasıl oldu iyileşti mi? Bella bee kullandın mı, işe yaradı mı biraz da olsa?

Rica ederim canım. Kuzucuğun nasıl oldu iyileşti mi? Bella bee kullandın mı, işe yaradı mı biraz da olsa?

Alamadım canım o kosturmacada...Bir de annem geldi o dönem bizi bakıma aldı, hepimiz düzeldik çok şükür...
Şimdi yrn Agvaya gidicez, oradan Antalyaya...Bakalım kazasız belasız döneris inş...Şu uyku problemimiz de hallolur uarım

Alamadım canım o kosturmacada...Bir de annem geldi o dönem bizi bakıma aldı, hepimiz düzeldik çok şükür...
Şimdi yrn Agvaya gidicez, oradan Antalyaya...Bakalım kazasız belasız döneris inş...Şu uyku problemimiz de hallolur uarım
İnşallah canım. Tatil ve değişiklik uyku sorununa da iyi gelir umarım...
Önümüzdeki ayların sorunları da maalesef; uykusuzluk ve ek gıdalar... Maalesef pıtır pıtır uyumuyor...uyumuyor...uyumuyor diye dökülecek herkes yavaş yavaş...
Sabır..sabır...Hareketlenip ayaklanınca uykusuzluklarını da unutturacak minnoşlar:)

Merhaba kızlar uzun zamandır takip edemiyorum oğlum çok öksürüyor ilac vermek istemiyorum önerebileceğiniz birşeyler varmı?
Merhaba bella bee 'nin bebek vicksi var. Gögüs,sırt, sinüslerin üzeri, burun kenarlarına sürülüp, gögüs ve sırta ısıtılmış havlu konularak rahatlatma amaçlı kullanılabiliyor. Ben faydasını çok görmüştüm oğlumda ama? Umarım siz de faydalanırsınız.

Selam kizlar uf hala 7kg yuz sadece 400 grm almis cok az dimi yaaa boyu 65 boylu bebek olcak cok kg olmucak kizin manken gibi dio dr kg normal dio ama banane hem enine hem boyuna olsun ozman ya corbalara muhallebilere basliorum kizlar ben aldim bile walla burnun dan sokucam durununokdar hareketli ki dr naparsan yap kg aldiramazsin dio

Selam kizlar uf hala 7kg yuz sadece 400 grm almis cok az dimi yaaa boyu 65 boylu bebek olcak cok kg olmucak kizin manken gibi dio dr kg normal dio ama banane hem enine hem boyuna olsun ozman ya corbalara muhallebilere basliorum kizlar ben aldim bile walla burnun dan sokucam durununokdar hareketli ki dr naparsan yap kg aldiramazsin dio
Merhaba...
Canım neden kendini strese sokuyorsunki
Kilosu az degilki normal bence
Herşeyi akışına bırakıp rahatlasan biraz
Böyle yaparak kendine zarar veriyorsun
Zaten kilo artışlarıda eskisi gibi degil azaldı artık

Birde sana bir örnek vereyim
Bir akrabamız bebeklerine zorla yemek yediriyordu
Afedersiniz görenler g*tünden tepicek çocuklara nerdeyse diyordu
Çocuk yemek yesin diye mutfakta muslugu açık bırakıp oynatıp öyle yediriyordu vs vs
2 çocugundada aynı şeyleri yaptı
3. çocugunu akışına bıraktı
Vee çocugun iştahı kilosu gayet iyiydi

Bence sende akışına bırak
Etrafı takma salla gitsin

Kizlar hepinize simdiden iyi bayramlar biz gidemiyoruz bu bayram memlekete cok uzakk 20 saat suruyo k.validemlerde hacda yanliz ilk bayramimiz olcak biraz buruk ama olsun izim kocam var cok sukur hepinzi cokk opuyoruz minnosumlaa :KK33:

Canim saol..bir gorsen duruyu aslinsda zayif bir bebekte degil etli butlu kilotlu coraplar badiler dolduruo icini fot. Goruomusun bilemicem..ama dr. Ay cok az almis bu ay ama kg ii deyince uzuldum yani...milleti biliosun hamileken ayi gibi di cikana bak der bebek olucada kendi yemis cocugugu ac birakmis derler...

Merhaba...
Canım neden kendini strese sokuyorsunki
Kilosu az degilki normal bence
Herşeyi akışına bırakıp rahatlasan biraz
Böyle yaparak kendine zarar veriyorsun
Zaten kilo artışlarıda eskisi gibi degil azaldı artık

Birde sana bir örnek vereyim
Bir akrabamız bebeklerine zorla yemek yediriyordu
Afedersiniz görenler g*tünden tepicek çocuklara nerdeyse diyordu
Çocuk yemek yesin diye mutfakta muslugu açık bırakıp oynatıp öyle yediriyordu vs vs
2 çocugundada aynı şeyleri yaptı
3. çocugunu akışına bıraktı
Vee çocugun iştahı kilosu gayet iyiydi

Bence sende akışına bırak
Etrafı takma salla gitsin

X