2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Nefret ediyrm ozel sektorden.
Bana da "zaten dusuk yapmayan kadin yok" dediler (riskli gebeydim de. Muhendisim bu arada). 4 aylik (2 ay oncesi 2 ay sonrasi) iznini kullanirsin sonra baslarsin ucretsiz vermeyiz dediler. Ben de dr raporuyla istifa ettim. Kii ilk bebegimdi kaybettim. Birakmisken tekrar baslamayim cocuk icin dedim. Ikinciyi de kaybettim. Cok sukur 3.kucagimda :KK66: yani 2 yildir evdeyim :KK66: bakalim oglan bi 4 yas olsun (tabi cok onemli bir ihtiyac olmazsa) o zaman bakarim is hayatina :KK66:
ne iğrenç insanlar var bu dünyada ne demek düşük yapmayan kadın yok resmen canilik!!! en iyisini yapıyorsun Rabbim evladını bağışlasın inşallah:nazar: benim de imkanım olsaydı 1 dk durmaz istifayı basardım :KK14:

ne iğrenç insanlar var bu dünyada ne demek düşük yapmayan kadın yok resmen canilik!!! en iyisini yapıyorsun Rabbim evladını bağışlasın inşallah:nazar: benim de imkanım olsaydı 1 dk durmaz istifayı basardım :KK14:
Saol cnm. Bende de imkan yoktu ama gozum döndü o an. Bastim ciktim. Ev kira. Inan elimize kalan para 1 ay icin 200tl filan. Hos suan da oyle kaliyr ama ev kirasi yokm.babamin diger evine gectim. Sukur buyuk borcumuz yoktu bizim. Idare ediyrs sukur.

Uyumuyor bu bebekkkkk....
Her yerimi yoldu, bu huyu cikti bir de...
Allahim ne cikmaz dismis....
Sirtim boynum agridan mahvoldum.

Ayy canim bugun benimki de cok zor uyudu cikinca da rahatlamiyorlar maalesef:KK43: kontrol ettin mi parmaginla bak belki cikmistir.

Ayy canim bugun benimki de cok zor uyudu cikinca da rahatlamiyorlar maalesef:KK43: kontrol ettin mi parmaginla bak belki cikmistir.
Sabah aksam bakiyrm cnm. Eli agzinda cok cok cok... emiyr.
Nerem denk gelirse yoluyor. Her yerin tirnak izi oldu ;( aciyr baya. Uyumuyor, emmiyor dogru duzgun. Azicik emip bas bas bagiriyor. Baya zor olacak sanirim. 1 aydir patlayacak diye bekliyoruz. Ne zaman patlayacak bakalim...
Azicik babasina sattim da dinleniyorum.

A
n
Aynı canım benimki de uyumuyo yoluyo sacimi başımı. .dişi daha çıkmadı ama istiyo göğsümu çok canım aciyo..tükürük hat safhada zaten hıc bişi yapamıyorum hep kucak istiyo hemen sıkılıyo herseyden zaten eline ne alsa kavga ediyo:KK43:

arkadaşlar yakın zamanda işe başlıcam.manual pompa işe yaaramıyor.elektrikli pompalardan hangisini öneriyorsunuz ?

Konuya geç kaldım sanırım. Ben abisine tulum giydirmeye başladım. Bebeğe henüz almadığım için hırkasını tersten giydiriyorum göğsü omuzları kolları üşümesin diye. Biİm ev serin. Üstüne de elyaflı battaniye seriyorum. Henüz dönmüyor süz yatıyor. Ama alırsam ayaklı alırım. Rahatça dönsün kalkaın azıcık da büyük alırım.

A

n
Aynı canım benimki de uyumuyo yoluyo sacimi başımı. .dişi daha çıkmadı ama istiyo göğsümu çok canım aciyo..tükürük hat safhada zaten hıc bişi yapamıyorum hep kucak istiyo hemen sıkılıyo herseyden zaten eline ne alsa kavga ediyo:KK43:

Ayni benim oglan.

Konuya geç kaldım sanırım. Ben abisine tulum giydirmeye başladım. Bebeğe henüz almadığım için hırkasını tersten giydiriyorum göğsü omuzları kolları üşümesin diye. Biİm ev serin. Üstüne de elyaflı battaniye seriyorum. Henüz dönmüyor süz yatıyor. Ama alırsam ayaklı alırım. Rahatça dönsün kalkaın azıcık da büyük alırım.
benimki yuzustu donmekten surekli uyandigi icin ben torba seklindekini aldim cnm..super oldu..oh donemiyr iki kizip uyuyr gece.

ama bugun var biseyi.demin 5 saat ugras sonucu uyuttum bu kez de uykusunda korktu..aglayarak uyandi. Bu gece uzun olacak.

Allahtan ateş olmuyo ınss da olmaz canım.. hiç bi dişlik begendiremedik hep daha sert şeyler almak istiyo ağzına.. elini okadar sokuyo ki ağzına kusturuyo kendini..
Ha ha ha.. ayni bu modeller ya. Hatta ogurmekten nefessiz kaliyr.

Allahtan ateş olmuyo ınss da olmaz canım.. hiç bi dişlik begendiremedik hep daha sert şeyler almak istiyo ağzına.. elini okadar sokuyo ki ağzına kusturuyo kendini..
Senin kuzu kac kilo cnm sorun olmazsa yazman...
Senle ben hep dikkat ediyrm surekli bebegi kucaginda olanlariz da..benzer gidiyrlar baya. Masallahi bar 8kg100 gram benim kuzu. Belim yanim kiriliyr. En fazla 10 dk tasiyabiliyr baskasi. Hemen yorulup bana veriyorlar.

En son eylül 8 de idi kontrolumuz 7500 dediler bakalım bu ay nası olcak bi haftam iz kaldı..ben de yoruluyorum taşırken bi de yıkarken mahvoluyorum yaa beceremiyorum heralde yoksa herkes mi ole bebek kuvetinde yikiyorum babası suyunu döküyor ama benim belim kopuyo onu kaldır indir çevir. .bebeğini tek başına yıkayan var mi bi de siz nerde nası yikiyosunuz..
Buarada maşallah senin kuzuya..

saol cnm. Senin kuzuya da masallah.
ben bebek kuvetine havlu serip tek yikiyrm. Suyu da tas tas kendim dokuyrm. Cok sukur bjr derdimiz yok o yonden cnm. Ama tabiki egildigi icin ayaga kalkinca belim ve bacaklarim kopmus oluyr.
Ben evde duzenli kendim tartiyrm cnm. Dr.la tutuyr degerler.
En son eylül 8 de idi kontrolumuz 7500 dediler bakalım bu ay nası olcak bi haftam iz kaldı..ben de yoruluyorum taşırken bi de yıkarken mahvoluyorum yaa beceremiyorum heralde yoksa herkes mi ole bebek kuvetinde yikiyorum babası suyunu döküyor ama benim belim kopuyo onu kaldır indir çevir. .bebeğini tek başına yıkayan var mi bi de siz nerde nası yikiyosunuz..
Buarada maşallah senin kuzuya..

Çok zor ya biz de aynı dış çıkınca da geçmiyor sıkıntı biz hala uykusuzuz hiç uyumuyor yatınca bagiriyor çözemedim hala uyku sorununu.simdi diste çıktı emerken isirmaya başladı dün koparacak sandım öyle geçirdi ki dişini. Annelik zormuş gerçekten allah yardımcimiz olsun hepimizin

X