2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar İlayda 3 gündür çok huysuz,gündüzleri uyumuyordu
Bugün uyuyor.Acaba aşının etkisimi Ateşide yok

Arkadaşlar ya kızımın birkaç gündür tükürükleri çok çok fazla artti. Konuşmaya çalışır gibi yapip köpüklü baloncuklar cıkarıyo çok fazla.

Bi de eli sürekli agzinda. Ama emmiyo kenardaki diş etlerini kasır gibi yapiyo resmen. Ben de parmagimla kontrol ettim hiçbirşey farkedemedim ama parmagimi sıkarak ısırdı kaşır gibi..

Birkaç minigin dişleri patlamak üzereydi. Anneler dis cikarma belirtileri neler ki.. Ama çok küçük benim zeynebim yaa. Haftaya 4.ayimiz bitecek dahaaaa

Benimkide ayni seyleri yapiyordu canim hatta cenesi sivilce yapti. Doktora goturdum kontrol etti dis falan degil dedi bazi bebekler yapar bunu dedi

Kac gundur moralim bozukti yazamadim kizlar.
Lila.canim cok gecmis olsun..Allah sifa versin. Dilber de insallah senin korktugun gibi davranmiyrdur Demire.

Bana gelince ben biraz cilt hastaliklarini buyuttum kizlar ;( insallah Allah sifami verecek. Az kaldi insallah diye kendimi motive ediyrm. Arada basarisiz olsam da yikilmadim ayaktayim. benim 11 yil once gittigim dr.a gittim. O nedenle guveniyrm. Simdi...... basimda egzama vardi, ne yazikki sedefe cevirmek uzereymis. Gebeyken cok artmisti zaten. Krem ve losyon verdi.
Tirnaklarim liken denen bi hastalik olmus. Ona da krem verdi. Stres kaynakliymis.
Yuzumun cayir cayir yanmasi gül hastaligi olmus. Duzgun tedavi edilmezse cilt kanserine ceviriyr. Krem verdi. Strestenmis.
Urtikerimi gebelikte ictigim aspirin tetiklemis. Suan gecmis ama diger "Allah sifani verir" diyen dr.un verdigi krem alerji yapmis. Ona da hap verdi.
Cildim asiri kurumus ona da krem verdi.
Oyyyy say say ben yoruldum. Ilk yuzum sismisti hatirlarsiniz. Kesin sipiral kaynakliymis. Yani bir daha olmayacak bisey cok sukur. Yani alerjim var yuzum siser diye bisi yokmus. O korkuyu attim sukur.
Kisacasi, gebelikteki aspirin ve sipiral vucudumu patlatti. Iyilesememekte sinirlerimi gerdigi icin hastaliklari ilerletti. Ne diyeyim buna sukur. Ben dogum sonrasi hersey gunluk guneslik olacak saniyrdum. Oysa hersey daha da zorlasti ;(

Çok geçmiş olsun cnm
Seninde anlattıgın gibi bütün hastalıklarının başı stres
Eee yapman gerekeni biliyorsundur artık
Kendini strese sokma,takma kafana hiçbirşeyi
Herşey olcagına varır de geç
İnş Allah şifanı vercektir...

Amin cnm insallah...
Stressiz hayat yok ama sakin olabilmek lazim. En cok kv gil stres kaynagim... yapacakalarini yapip cekildiler koselerine. Bu dunyanin diger tarafi da var nasil olsa.. vallahi ben de artik yeri geldikce lafimi soyluyrm kadina. Yapcak bisi yok

Valla cnm herkes yapacagını yapar bir köşeye çekilir.Sonra olan sana olur.O yüzden herkesi şöyle bir kenara atıp kendini düşünüyorsun.Kimsedende lafını çekme,herkese hakettigi degeri verirsen bu kadar sıkıntı yapmazsın kendine...

@cuteheart cok gecmis olsun. Senin de derdin bitmedi Insallah cabucak gecer bugunler. Kim ne derse desin umursamamaya calis. Oglunu dusun sana ihtiyaci var. Sen iyi ol o da iyi olsun. Canini sıkan sahislarla da gorusme bence. Allah sifa versin canım.

Cok saol cnm. Insallah bitecek artik. Ben de yoruldum hastaliktan.
Vallahi kv ler oldugu icin sinir yapanlar, mecbur gorusuyrm. Keske cikarabilsem hayatimdan. Ama en azindan bazen gormezden gelebiliyrm

Haklisin cnm.
Bebek olunca kozlar bana gecti, ama coktannn olanlar oldu vucuduma. Bitecek insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…