2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Arkadaşlar bnm oğlum 4bucukaylik oldu 2aylikken manaya basladim hem anne şutu hemde mama veriom ek gidaya da baslayin dedi hemşire nasil yapayim bilemedim yardimci olursaniz seevinirim

Canım ayakkarını karnını sıcak tut bi de anne sütü alıyorsa sen rezene vs iç. Hemen ilaca sarılmamak lazım. İnş iyileşr hemen bebeğin

Geçmiş olsun canım ben bezi ütü ile ısıtıp karnına ayağına koyduğumda işe yarıyor, fitil falan verdin mi hiç bi arkadaşım doktorun verdiği fitili kullandı sonra bebeği çok huysuzlandı dr a götürdüklerinde gaz sancısı deyip göndermişler başka bir doktor makatını çatlatmışsınız fitil vererek dedi

benim annem de sinirlenince ağzına geleni söyler bi türlü vazgeçiremedik bu huyundan çok da sinirli maalesef bi ara psikiyatri'ye gittik antideprasan verdi onu da kullanmıyor oğluma şimdi annem bakıyor inşallah oğlum da annem gibi sinirli olmaz off benim de içim sıkıldı

Ben 35 yasindayim, kisiligim net sinirlarla cizili cok hosnut olmadigim yonlerim azicak torpulense de pek degismiyor. Yine basa donuyorym. Annenin durumu zor yalniz kalmaya alismis olali insanlari kybetme nedeni o bu olabilir ama istemese icten boyle olmazdi. Arkadasi bambaska bir facia hic konusmasin annen o arasa bile. Arkadas dedigine tum dertlerini sikintili durumlari anlatirsin bu dedikodu olmaz. Dedikodu oluyorsa o am arkadisini uyarir bence boyle deme konusmayalim dersin, canak tutup konusup aaa ben hiiicccc sebmem dedikoduyu demek entrresan.

Masallah kizini senin.benimkindede var obezlik ama dis cikarirkrn kilo verir birak alsin dedi doktor. Bu arada benim 6. Aya asi randevum var 5. Aydadami asi var bana neden soylemediler kafam karisti

Evet cnm anne sutu aliyo gunde 1 bardak mi icicem hic bi fikrim yok gaz konusunda sicak su torbasi koysam bisey olur mu ki
Sicak su torbasina belki dayanamaz torbanin isisini iyi ayarlamak lazim.karnindan ziyade ayagini sicak biseylerle sar. Birde bana kimyon iyi geliyo.sabak ogle aksam bir cay kasigi kimyonu azicik suyla karistir ici ver.yemeginede serpebilirsin.

Masallah kizini senin.benimkindede var obezlik ama dis cikarirkrn kilo verir birak alsin dedi doktor. Bu arada benim 6. Aya asi randevum var 5. Aydadami asi var bana neden soylemediler kafam karisti
Saol cnm...
Rotavirüs aşısı vardı bizim onu yaptırdık
Bu ay aşı yok yani
Kiloya gelincede alabildigi kadar alsın takmıyorum
Zaten sonra fazlasıyla veriyorlar

Haklısın ama bunları anlatamadım, anlatmak istemedim o kadına...fena insan degildir severdim kendisini aslında ama aylardır telefonları acmadıgına göre kararlı diye düşündüm ve sen bilirsin dedim sadece...

İnsanın değişmesi zor, ama farkındalık ön koşul...Maalesef annem hiç bir durumda kendini suclu görmez, acep bende hata var mıdır demez... Hep ama hep cevresindekiler kötü ve sucludur... ben dahil...

Bazen anneme benzer bir davranısımı gördügümde, hemen şöyle bi sarsıyorum kendimi...hşşşttt diye... hayat kısa be.. (Bu nerden cıktıysa? :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…