2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

Hiç korkma biz iki kere kestik şimdiye kadar, dikkat ettikten sonra birsey olmaz evelallah

Lilacsofie canim cok gecmis olsun. Kuzucuk tez zamanda iyilesir insallah. İcirebilirsen nane limon iyi gelir. Bir de pirinç unlu muhallebi.

Bizim de saçlar dökülüyor. Peki kestirince geciyor mu? O saclar yenilendigi icin dokulmuyor mu? Ben de korktum simdi yutarsa diye

Kızlar merhaba bugün hiç okuyamadım yazdıklarınızı bizim pıtır hanım uyanmazsa okurum birazdan. Bugün kilo kontrolümüz vardı 8 günde 200 gr alarak sonunda 6100 gr olmuş küçük sevgilim :)
O kadar iyi geldi ki onu o şekilde görmek gece uyanmalarını sıklaştırdığımı söyledim doktora başka türlü kilo alacağı yoktu zaten Renginin. O da o şekilde alıyorsa devam edelim ama dili ili oynuyor ya da emmeyi yavaşlatıyorsa lütfen ısrar etmeyelim dedi. Gündüz her zamanki gibi mamasını yemiyor, meyve suyunu içmiyor ve kaşık mamasını yemiyor. Ben de tam gece kuşu oldum kızım için uyuduğu yerde elimden geldiğince onu besliyorum. Rabbim bunu elimden almasın, bugünüme şükürler olsun.
O tabak bitecek mi diye bir kitap okuyorum, katı gıdaya geçiş hakkında öncelikle tavsiye ederim size fakat kitapta sürekli emzirmek, anne sütü felan yazdığı için benim gibi sütü olmayanların sinirleri biraz bozulabilir haberiniz olsun :)
Umarım herkes için hayat yolundadır, bugün tüm güzel dileklerimi hepinize yolluyorum...

Canım beni belki takip ediyprsundur ben de senin gibi kızıma mama verdiğim için çok üzülenlerdenim ama bebeğimin sütte rızkı bu kadarmış deyip kabullenmeye çalışıyorum o kadar ağladım ki ilk mama verdiğimde ama bebeğimi de aç bırakamam, inşallah sütün yeniden artar annesi sen de kendini üzmesin :)

Canım çok çok geçmiş olsun, Allah yardımcın olsun bu kadar enerjiyi nerden bulup herkesle birden nasıl ilgileniyorsun bilemiyorum ama idolümsün bunu bil..
Bebişin hayırlı olsun, bizim buralarda haçtan gelen yazma derler böyle bir tülbentin 3 katı büyüklüğünde oluyor onu sarmıştım karnıma şimdi görsen 15 kilo verdim ve sanki doğum yapmamış gibiyim.

Bizde asimizi olduk sukur.....kilomuz 8 boyumuz 65 maşallah dedi hemsiremiz....damlamizi verdi 4 defa dedii...simdi korkuyorum atesi cikarmi acep diye.umarim kolay atlatiriz.sacini kestirin dedii karar veremedim.yutur ic organlarina yapisir dedii
Canım maşallah ben de o kiloları görür müyüm çok merak ediyorum yaaa lütfen o Tombiş bacaklarını öp benim için.
Kızlar sizin minikler de yalanciktan ağlıyor mu bizimki çok cadi ya resmen kucağıma alayım die bağırarak ağlama numarasi yapıyor bi de tonlama yapiyor çok komik oluyor
Canım benimki bildiğin cadı yaaa, arkamı döner dönmez söylenmeye başlıyor yanına dönersem bir süre daha söyleniyor eğer dönmezsem gözleriyle takip ediyor acaba ne yapıyorum diye sonra kendiliğinden susuyor :)
Canım dua ettim senin için inşallah Can a boooooollll boooooollll süt versin Rabbim..

Ben oldum tam 5 Ay donumunde. Oncesinde 1 litre dondurmayi lupledim ama sonra az agrili eski dostum geri geldi sisen vucudum azicik indi rahatladim.

Kizlar ben bugun alinti yapamiyorum hata verip duruyor Koseden kucuk hanimin kilo almasina cok sevindim insallah hep boyle devem eder. Psikologanne cok gecmis olsun rabbim sana bol bol sut versin, bebis de tez zamanda iyilessin. Bulgur pilavi ben de cok ise yariyor, yaninda bol yesillikli salata

Ben de regl olmadim daha. Ben de cok tatli yiyorum ama emzirmeye bagliyorum insallah oyledir. Yoksa ucuncu bir cocuga yetecek gucu bulamiyorum kendimde. Allah korusun olursa hunileri takarim artik Benim karnimda sanki kalp atiyormus gibi oluyor heralde dikisler iyilesmemistir diyorum

Test mi hayir cok korkuorum elm ayagim ugustu fikri bile yetti....

Test mi hayir cok korkuorum elm ayagim ugustu fikri bile yetti....
Ben daha adet olmadim. Ama gebe olmadigimdan eminim...soylemesi ayiptir hiccc enerjim yok esim icin. Kardes olmaya devam ediyrz...

Eger senin gunun cok gectiyse ki oyle demistin. Mecbur bir test yap guzelim.

Hay bismillah bir di iki oldunuz walla yuregim agzimda atio benim bile imkani yok hazir degilim hormanaldir duzene giriodur ya..bide cerezaatta iciorum ya adet duzensizligi yapar dio ina bagladim hep fakat bas donmesine tahamulum kalmadi ...ufff bilmiorum nasil alicam hamislik testi ben dicekler yanindaki ne ay cok utanirim....aglamak istiorum...
Ben daha adet olmadim. Ama gebe olmadigimdan eminim...soylemesi ayiptir hiccc enerjim yok esim icin. Kardes olmaya devam ediyrz...

Eger senin gunun cok gectiyse ki oyle demistin. Mecbur bir test yap guzelim.

Acildeyiz kızlar... Demir ilaca rağmen sürekli kusmaya devam etti. Daha doğrusu birden tekrar arttı. Geldik serum takıldı, yatıyor canımın yarısı...
Fakat burası bebek ve çocuk dolu. Hepsi ishal, kusma...Yan yatakta 5.5 aylık bebek var, iki gecedir buraya taşınıyorlarmış. Allah yardımcıları olsun. Sizler de çok dikkat edin. Korkunç bir salgın var, AVM'lere girmeyin, sterile herzamankinden daha dikkat edin, kalabalığa girmeyin, başka çocuklara yaklaşmayın....
Deren'im evde... Aklımda korkunç düşünceler ya ona da geçmişse? Ne yaparım? Dua edin benim için, oğlum iyileşsin, kızıma da geçmemiş olsun...

Benim de gün geçti baya ama hiç oralı değilim yani yoktur bişi yaa hap da almıyorum ben ama eşim korunuyor buna rağmen olmaz heralde..Bugün arabada baya midem bulandı esıme söylendim sarsiyosun arabayi die..o da sen regl olmadı yoksa hamile misin falan dedi ama gerçi nası olcan ki dio sonra da..yoktur yoktur bekleyelim bence biz daha tam düzene girmedi vucudumuz

Bestekiz ben doğum sonrası hiç adet olmadım. Bu yaşıma kadar yemedigim kadar tatlı yiyorum. Emzirirken baş dönmesi inanılmaz oluyor. Veeeee doğum sonrası kontrolsüz ilişkim oldu 2 kez .2 gün once basdonmem çok siklasti evde misafir varken apar topar acilde buldum kendimi.

Dr muayne sırasında kanda gebelik istiyirum dedim. 5 ayda hamile kalmak gibi bir ihtimal olamaz istiyorsan bakalım dedi. Baktirdim tabiki değer 0-5arasi çıktı çok şükür.

Baş dönmesi ise vertigo olabilir dedi.
Kulak Burun boğaza görünüm bugün. Çok şükür vertigo değil kan değerleriyle ilgili olabileceğini söyledi.
Sabah aç karna kan tdhkillerim var.

Böyle işte.

Gecmis olsun cnm. Allah korktuguna ugratmasin..yavrularini korusun.

İnsallah gecmemistir tatlim ay o halini tahmin ediorum allahim acil sifa wersin cok minikler o serumuda istemez kuzum bnm ya.....
Uff canim sorma yaaa

Bu bas donmesi genel sikayetimiz sanirim. Allah yardimcimiz olsun.
kizlar sanirim bu da hepimizi yasadii bie donem atak stres sinir yorgunluk vb. Hersey etkisinde sanirim....cunku hepimiz de ayni sikayetler warsa bu ayni hamisken yasadiumiz gibi oldu bende de war bende de war die atliiz en ii ihtimali dusunuoum yani anlicaginiz hepimizde olmasi da sewindirici degilmi kizlar sonucta ayni seyleri yasioz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…