2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
En fazla 2 paket al cabuk buyuyolar, 9 kiloya kadar rahat olur 3+ sonra 4 gealyimn. 7.5 civari 3+ gectik yine de olur da ucuz yakalayinca 4 almistim 3+ bitince basladik. Daha uzun bez popolar ayni gibi 3+ ile
Çok sagol canim tesekkurler ben de indirimdeyken alayim diyordum. 3+ bizimkine iyi olur. Yoksa ben 3 alacaktim yine.

Ben de çok beğendim ya babamı za gösterdim bi oyuncağa okadar para verilir mi dio ama vercek
Canım ben bugün aldım joker den 69 tl ye hatta inanamadım bildiğin plastik dandik bişey gibi hatta eşim dedi ki kimseye söyleme bu fiyataaldığımuzı biza gülerler dedi neyse eve geldim nemli bezle sildim bizimkine verdim ve inanılmaz alır almaz kafasını ağzına soktu ve gercekten gayet guzel elınden düşürmeden tüm heryerını ısırdı...
Bencede çok fazla oyle bir oyuncak için amanapim 10 tane çin malı alıcam yuzune bakmıcaktıen azından bunu sevdi diye avutuyorum kendimi...

Kizlaaar mujdemi isterim
Kizimin emmeme sorunu var demistim ya, sadece uykusu geldiginde ve emmesi gerektiğinde yapıyor, yoksa normalde oyle degil, kilosu en üst sınırda masallah. Neyse uykusu geldi uyuyacak salliyorum kıyameti kopariyor çünkü emmesi lazim, göğsümü veriyorum yine kiyameti kopariyor. Üzüm aldim bi tane bi iki yalattim, o üzümü istahla yalarken göğsümü tikiverdim ağzına, ne olduğunu anlamadan lıkır lıkır emmeye başladı ve mutlu son uyuyor çok şükür :)
Emmek istemediği zaman birsey yalatmayi deneyin azıcık, peşine hemen emzirmeye çalışın bakalim sizdede ise yarayacak mi

yarın 4 aylık aşımız var.bizi neler bekliyor.gitmeden fitil vereyimmi.bu gece yatırana kadar çatladım.elini emmek değil yemek istiyo.emziğide bıraktı hiç tutmuyo.dişmi acaba ama öyle beyaz bişey yok.off çok korkuyorum.büyüğüde delirtiyo bu aralar.Annelikten istifa etmek istiyorum.

Bence fitil verme canim geldikten sonra atesi olursa verirsin ben de oyle yapacagim bizim asimiz ayin ondordunde.Gecen bir arkadas yazmisti ya doktor vermeyin,atesi olursa verirsiniz demis bana da mantikli geldi. Bu aralar bebislerin cogunda var o elleri emme canim salyalar artti. Allah yardimcimiz olsun.

Aciklayici yazin guzel anlatimin icin cook tesekkur ederim canim :)
Sözde bu gecen cumartesi gidicektim ama cesaret edemedim. Herseyden önce yanlizim kizimla tekiz yolculugum boyunca arkadaslik edecek kimse olmayacak yanimda.
Buradaki havaalanindan ist.a 3,5 saat istanbuldanda aktarmali adanaya 1,5 saat adanadanda mersine arabayla 1-2 saat yol gidicez.
Bir gunde 2 ucak olmasi beni biraz korkutuyor.
arkadasim 3 aylik kiziyla 1 ayda 6 ucaga bindi yanilmiyorsam sorun yasamamis masallah.
Bende orada kizimin testlerini yaptirmak isterim. Kalbine özellikle baktirmayi istiyorum. pulmoner stenoz teshisi kondu önemsiz gecmezse bile tehlikesiz ameliyata gerek yok dediler.
6. ayda burada yine bakacaklar. Ben ne olur ne olmaz rahatlamak icin 1 doktorun daha bakmasini istiyorum.
Burada zar zor vakit veriyorlar bize doktor yuzu gördugumuz yok insan gibi özeli desen oda siraya göre.
Cesaretimi toplarsam ki insallah toplarim artik önumuzdeki cumartesi gitmeyi isterim havalarda serinledi gibi :)
Ama hala icim icimi yiyor napcam ben ya aglarsa ya hastalanirsa diye cok korkuyorum.
Eltimde uyardi gidersen ve kizin hastalanirsa bu ailenin dilinden bir ömur kurtulamazsin beni dinle gitme daha cok kucuk dedi.
Kizim da olurda haftaya gidersek 4 ay 10 gunluk olmus olacak.

Bizde 3 numara kullanıyoruz.1 paketimiz kaldı sadece,bitince 4 numaraya geçicez...
Kızlar bebişleriniz başka ortama girdiginde ne yapıyorlar.Benim kızım evimizde gülüyor neşeli,çıglıklar atıyor.Misafirlige gitsek suratı asık bakıyor etrafa,bize bile gülmüyor..Eve gelir gelmez gülmeye başlıyor...

Bence verme benim kizimin asilarinda hic atesi cikmamisti masallah.
senin bebisinde atesi cikmayabilir canim bosuna verme olurda atesi cikarsa( ki insallah cikmaz) ozaman verirsin.
Benim kizimda cok cektiriyor artik uyumamak icin savasiyor resmen surekli bagiriyor birde bazen yatar belki diye omzuma koyup evin icinde gezdireyim derken benimki kulagimin dibinde bagiriyor. Zongluyor resmen kulaklarim

Canım bence verme,ateşi çıkmayabilirde..Bizim ateşimiz çıkmadı mesela,diger aşıda çıkmıştı..Çıkarsa verirsin zaten:)

En son eltime gitmistik kucagina alip sevdi ama durmadi bana bakarak dudagini buzup agladi :)
Ne yalan söylim aglamasi hosuma gitti artik annesini taniyor diye sevindim cunku :)
Misafirlikte guler yuzlu degil benim kizimda ama tebessum ediyor azicik ayip olmasin diye.

elti sözü dinleme.yüreğinden ne geçiyosa onu yap.ordada hastalanabilir canım.yolda tabiki pişman olacaksın keşke çıkmasaydım diyeceksin.ama aileni görünce iyiki geldim diyeceksin.valla şu hallerini mumla arayacaksınız hareketli dönemlerinde biyerlere gitmek daha zor.

Tum
dogru diyosun canim ben kararliyken kararsiz olmama sebep oldu eltim. Hala dedikleri kulagimda cinliyor.
Gebeyken gitmek istedim yine bisiler dedi kulagina zararli hamile halde gitme sagir olabilir vs demisti ve bende onu dinleyip gitmemistim.
Seneyede gidebilirim ama emekledigi yada yurumeye basladigi dönemlere denk gelince bende daha zor olacagini dusunuyorum.

Canim benimki de oyle herkes bu kiz daha gulmeye baslamadi mi diyor. Oysa evde nasil kahkahalar atiyor.

Kızlar bir ara kuzenimden bahsetmiştim ya,bugün sabah geldi..Eşi gidip almış,sabah eşimi aradılar arabada yükler varmış yardımcı olurmusun diye,eşimde söylene söylene gitti..Neyse yardım etmiş,sonra Sibel kahvaltı hazırlasında kahvaltı yapalım,kahvaltı yapmadık demişler.Eşimde biz birazdan ablama kahvaltıya gitcez demiş bozulmuşlarBizde öglene dogru gittik,arabayı görmüşlerdir dışarda,gitmedigimizi anlamışlardır.İnş fark etmişlerdir artık bu emri vakilerinden rahatsız oldugumuzu...

Canim benimki de oyle herkes bu kiz daha gulmeye baslamadi mi diyor. Oysa evde nasil kahkahalar atiyor.

Hımm demekki bebişler hep aynı:) Örgütlenmişmi yahu bebişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…