2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

Geçmiş olsun cnm,kısa zamanda geçer inş...

Geçmiş olsun cnm,kısa zamanda geçer inş...

Kizim oyun halisindaki tüm oyuncaklarla kavga ediyor hepsini yemek istiyor.
Eli yetisemeyince aglayip duruyor.
Eli bir aynaya yetisiyor ağzına koymasina rağmen tadını mı begenmiyor ne yine agliyor

Gecmis olsun canim gecer insallah

Kizim oyun halisindaki tüm oyuncaklarla kavga ediyor hepsini yemek istiyor.
Eli yetisemeyince aglayip duruyor.
Eli bir aynaya yetisiyor ağzına koymasina rağmen tadını mı begenmiyor ne yine agliyor
Cnm sanırım dişleri çıkacak,İlayda da çok huysuz 2 gündür eli hep agzında...

Teyzeler aylik kontrolden geldik. Kara kuzumun bas cevresi 40 cm, boyu 61cm, kilosu da 6.600 olmus (maasallah) Rota virusu asisini da olduk uyuyor simdi insallah bir sikinti yasamayiz. Hepinize sevgiler

Teyzeler aylik kontrolden geldik. Kara kuzumun bas cevresi 40 cm, boyu 61cm, kilosu da 6.600 olmus (maasallah) Rota virusu asisini da olduk uyuyor simdi insallah bir sikinti yasamayiz. Hepinize sevgiler
3. Ay kontrolu sanirim masallah cok iyi gelismis kuzucuk.

Gunaydin kizlar her yazdigima hata weren formata inat selam 30. Kez yazsamda selam :) yemek yeyip denize gidicem....

Lilacsofie durumuna cok uzuldum pudra da sur bol bol hep bizi bulur aksilikler...

Papatiorjicim benim kide ole bisiler yapma pesinde yaapamayincada sinilenio acayip aglio hirslanip donemle alakali sanirsam...

Maşallah bebişine cnm,bizimde 25 ağustosda 4 aylık kontrolümüz var,karma aşı var,aşıdan sonra 3 gün baygın baygın yatıyor bebegim off

Bikacgundurde cok huysuz sanirim olmayan disleri kasiniyo öyle dedi hemsire karisma parmagini emsin dedk.
Bide olmayan disiyle 2mm3k istemediginde gögsumun ucunu isirkp cekiyor bazen siddetli aci hissediyorum.
sabahin 7 sinde kalkip uyumuyo.
Telefondan muzik actim bugun muzigi seviyo susuyo.
Teli görünce basladi elini atmaya hemen agzina göturdu onuda.
Bende cok akilliyim verdim tasiyamayinca patt dustu telefon yuzune
Sonra kiyametler koptu

Bikacgundurde cok huysuz sanirim olmayan disleri kasiniyo öyle dedi hemsire karisma parmagini emsin dedk.
Bide olmayan disiyle emmek istemediginde gögsumun ucunu isirkp cekiyor bazen siddetli aci hissediyorum.
sabahin 7 sinde kalkip uyumuyo.
Telefondan muzik actim bugun muzigi seviyo susuyo.
Teli görünce basladi elini atmaya hemen agzina göturdu onuda.
Bende cok akilliyim verdim tasiyamayinca patt dustu telefon yuzune
Sonra kiyametler koptu

Licasofie cokbgecmis olsun insallah hemen gecer yuzundeki morluk.
Malesef acemi oldugu halde kuaförluk yapan cok kisi var.
Bende saclarimi uzundan kiriklarini al diye gidiyorum belime kadar gelen saclarim omzuma kadar gelmis halde dönuyorum.
Tedbirimi aliyorum artik kesmeden göster diyorum bukadar iyimo diye soruyorlar. Sacimi zor kurtariyorum bende anlayacagin.

Kizlar Turkiyeye gidicez buyuk ihtimal yarinki kontrolde randevuyu ne kadar sonra vereceklerine de bagli tabi.

Bebek arabamiz var ama türkiyeye getirmek istemiyorum hem yuk olur hemde oradan saglam bir sekilde getirecegimi sanmiyorum.
Bebek arabalarinin fiyatlari ne kadar orada 0-200 tl arasi birsey bulabilirmiyim en az 3 hafta en cok 1,5 ay kullanicagim ve orada birakacagim icin fazla bisey ödemek istemiyorum.
Bebis camasirlari icin ne kullaniyorsunuz markalar aynı degil burayla.

Oyun halisi yada besik veya hamak gibi bisiy almak istiyorum.
Oraya gitmeden önce bir siteden mi sipariş etsem yoksa kendimmi magazaya gidip alsam secenek ve fiyat yönunden hangi sekilde almaliyim ?

Bide dviti 5 damla almamiz gerektigini dediler bize burada gunes kitligi var sanirim buyizden bizimki fazla.

Hicbir kelimeyi dohri yazmamidim en guzeli pc den girmwk ama kziimdanda firsat bulamiyorum suan ciglik atiyo.
Bukadar sesin mimicik 1 bebekten cikmasi inanilmaz :)
Sizdede basladimi kizinca sesini yukseltip ciglik ciglga aglamalari

Oyy kıyamam ya,3 gün annemlerde kaldım İlayda mahvetti beni,1 gece kalıcaz diye gittik yanıma fazla birşey almadım,evdende acele çıkmıştık.Dün gece saat 4 de uyandı sabah 10 da zor uyudu,ilk defa öyle yaptı,çok uykusu var esniyor aglıyor uyuyamıyor,uyudugunda bile gözleri kapalı aglıyor,eller hep agızda,kucagıma alıyorum yüzümü damagıyla sıkıyor,çok huysuzdu çoookk,ön dişleri çıkıcak sanırım yerleri belirginleşmiş,zor günler bizi bekliyor

Herkese merhabaa,
Bende sizin gibi mayis annesiyim , 12 mayista aldim bebegimi kucagima ...
En basindan beri sizi hep takip ettim ama b zamana kdr yazmaya hic cesaret edemedim cunku bundan once 3 gebeligimde de bebeklerimin kalbi durmustu ve hepsinde kurtaj olmak zorunda kalmistim...
3 gebeligimde de forumlara o ayin annesi olarak kaydolmustum ama hepsinin sonucu ayni olunca bende bu sefer kaydolmim nasilsa yone olmayacak dedim ama artik sans bu sefer dogurdum dunyalar. Tatlisi oglusum oldu tam dogumdan sonra yazacaktim ki oglusumu yogun bakima aldilar 4 gun orada kaldi.
Ben artik karar verdim ne zaman yazmaya niyetlensem. Bisey oluyo dedim ve 3 ayin dolmasini bekledim sukur ki doldu 2730 olarak yogun bakimdan cikan oglum su an 6.325 herseyi cok iyi cok sukur.
Bu zamana kdr yazamadigim icin kusurabakmayin ama az cok hepinizi taniyo gibiyim umarim beni anlarsiniz...

Herkese merhabaa,
En basindan beri sizi hep takip ettim ama b zamana kdr yazmaya hic cesaret edemedim cunku bundan once 3 gebeligimde de bebeklerimin kalbi durmustu ve hepsinde kurtaj olmak zorunda kalmistim...
3 gebeligimde de forumlara o ayin annesi olarak kaydolmustum ama hepsinin sonucu ayni olunca bende bu sefer kaydolmim nasilsa yone olmayacak dedim ama artik sans bu sefer dogurdum dunyalar. Tatlisi oglusum oldu tam dogumdan sonra yazacaktim ki oglusumu yogun bakima aldilar 4 gun orada kaldi.
Ben artik karar verdim ne zaman yazmaya niyetlensem. Bisey oluyo dedim ve 3 ayin dolmasini bekledim sukur ki doldu 2730 olarak yogun bakimdan cikan oglum su an 6.325 herseyi cok iyi cok sukur.
Bu zamana kdr yazamadigim icin kusurabakmayin ama az cok hepinizi taniyo gibiyim umarim beni anlarsiniz...

Herkese merhabaa,

Merhaba,hg cnm..Allah bagışlasın maşallah bebişine Rabbim bizleri evlatlarımızla sınamasın inş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…