2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

ben de yedi iklim aldım ..yargı ile çok benziyorlar birbirlerine ,ilk etapta öyle geldi bana.
işyerinde öğlen bakabildiğim kadar bakacağım artık .bugün coğrafyasını kaptım geldim
iki bebeyle ve karnımda 3. ile artık bakabildiğim kadar

Kizlar bana da yardim eder misiniz bir kac sorum olucak . Bende kpss ye hazirlaniyorum Allahin izniyle ama onlisans okudum ben on lisanstan giricem sinava degil mi ? Bir de ihtiyac yayinlari iyi mi yarin onun kitabini alicam ona gore .
Evet canım önlisanstan giriceksin sınava o da eylül ayında yapılıyor sanırım.ben de ihtiyaç var gayet memnunum.

Kızlar 3 gündür hiç çalışamıyorum.Oğlum elini yaktı fırından bu ara nazlı biraz onunla ilgileniyorum ders falan yalan oldu yani.Bu yıl ki sınava girmekten vazgeçmek üzereyim

Kizlar bana da yardim eder misiniz bir kac sorum olucak . Bende kpss ye hazirlaniyorum Allahin izniyle ama onlisans okudum ben on lisanstan giricem sinava degil mi ? Bir de ihtiyac yayinlari iyi mi yarin onun kitabini alicam ona gore .

Kolay gelsin. Arkadaşım aldı memnun kaldı, sen de bir göz at istersen.. Hem kaliteli yayın hem de hediyesi güzel ve fiyatı uygun.
http://www.kitapbulal.com/?urun-15605-beyazkalem-kpss-lise-onlisans-konu-anlatim---yaprak-test-2014

Helal olsun sonuna kadar destekcinim sakin birakma bravoo valla

Kızlar 3 gündür hiç çalışamıyorum.Oğlum elini yaktı fırından bu ara nazlı biraz onunla ilgileniyorum ders falan yalan oldu yani.Bu yıl ki sınava girmekten vazgeçmek üzereyim

geçmiş olsun canım ya inş önemli bişeyi yoktur eee naz olur onu da çekmek boynumuzun borcu sağlığı düzelsin de canım başlarsın tekrar ben bıraktım çalışmayı yaklaşık 1.5 aydır falan.. tekrar başlarmıyım bilmiyorum ama daha vazgeçmemişken sen devam et inş hakkımızda hayırlısı olur...

çok geçmiş olsun .o elini yakar senin için yanar ...
sakın vazgeçme derim ben sonra gecen senelere üzülüyor insan

Bir kere vazgeçersen hep vazgeçersin, denemeye devam..:)
Deniycem ama güzel bi sonuç çıkıcağını sanmıyorumn
Sağol canım çok ciddi boyutta yanık değil Allahtan sağ avucunun içi su falan topladı Geçicek inş. Sen niye bıraktın tatlım?

çok geçmiş olsun .o elini yakar senin için yanar ...
sakın vazgeçme derim ben sonra gecen senelere üzülüyor insan
Teşekkür ederim canım sorma valla o ağladı ben ağladım Çalışmaya çalışıyorum ama konuların yetişmesi imkansız seneye kadar anca yetişir.Napsam bidahaki seneye bi de alan sınavına mı çalışsam acaba

Sağol canım çok ciddi boyutta yanık değil Allahtan sağ avucunun içi su falan topladı Geçicek inş. Sen niye bıraktın tatlım?

oyy kuzum benim yaa ne acımıştır..geçmiş olsun öp bizim yerimize de boncuk oğlunu aslında zihnen bırakmadım aklımda sürekli ders çalışmak.. ama oğlum o kadar hareketlendi ki akşama kadar onun peşinde helak oluyorum akşam da çalışayım diye düşünürken uyuyup gidiyorum böyle işte..

coğrafyaya bakıyorum ,ne çok şey var okunacak arkadaş ,zamanında nasıl çalışmışım ben bunlara şaşıyorum
yaşlandım artık

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu gruba dahilim evde calismaya yeni basladim tam düzenimi oturtacagim ins günde 3 ders ve testler beni bekliyor

İlk başladığı andan itibaren konuyu takip ediyorum yalnızca dün bakamadım ne kadar ilerlemiş böyle İslamiyet öncesi Türk tarihini
Çalışıyorduk daha sonra nerede kaldık

Sağol canım bol bol öptüm yerinize :) Şimdi tam hareketli zmnları.Ben de bütün gün onun peşindeyim uyuduğu zmnda ev işi yemek falan yetiştirmeye çalışıyorum gece de ders çalışıcak halim kalmıyor

Merhaba kızlar
brc çok geçmiş olsun ufaklık elini yakmış.
Ayrıca vazgeçeceğim falan demişsin.Vazgeçmek yok
Brc sen öğretmenlikten mi gireceksin konular yetişmez falan demişsin de.Valla benim şu an eğitim sıfır nerdeyse.Tarih vatandaşlık eksik.
Üstelik okulum da var 3 gün okula gideceğim.Ve hocalar da sağolsun hiç ama hiç yardımcı olmuyolar.Açıköğretim de var.
Ama vazgeçiyor muyum vazgeçmiyorum. Dışardan bakanlar benim şu durumumu görüp ya bu kız neyin kafasını yaşıyor diyebilirler.Kazanamayacağı ortada falan ama hiç belli olmaz.Bunu kimse bilemez.Eğer nasibinde varsa olur ama nasıl olur sen o nasip için emek harcarsan olur.
En azından ben elimden geleni yaptım demek için vazgeçmiyorum.Hem biliyosun sınav sistemi vs. sürekli değişiyor ne olur ne olmaz.
Seneye belki daha zor farklı bi formatta olacak sınav.Keşke çalışsaydım diyeceksin.O yüzden vazgeçme.Hem çalışınca kaybedecek bişeyin yok seneye alt yapın hazır olmuş olur.

Tam gaz çalışmaya devam ediyorum ama sabahları uyanmak çok zoruma gidiyor resmen gözlerimi açamıyorum
Gelişim piskolojisini bitirdim tamamen geçen hafta pazartesi.Az önce de 300 soru çözdüm hemen onunla ilgili.
Rehberlikten bir konu çalıştım.
Nerden estiyse tarih çalışayım dedim yine baştan başladım çok da unutmadığımı görüp mutlu oldum.Osmanlıya kadar getirdim onu da hem konuları çalıştım hem soru çözdüm.
Öğrenme piskolojisi 1 konu çalıştım.Bugün ona devam edeceğim bugün ve yarın bitirmeyi düşünüyorum
Arada anayasa kaynadı benim şimdilik beklemede.Ama okula gidip gelirken dolmuşta okumayı düşünüyorum ona da.
Artık her vaktimi derse ayırıyorum.Temel ihtiyaçlarımı giderip sadece ders çalışıyorum.
Çünkü bu sınavı gerçekten kazanıp atanmak istiyorum. Şurda 4 ay daha sıkıntı çekip sonrasında atanmak var.

rl_571;34255997]Merhaba kızlar
brc çok geçmiş olsun ufaklık elini yakmış.
Ayrıca vazgeçeceğim falan demişsin.Vazgeçmek yok
Brc sen öğretmenlikten mi gireceksin konular yetişmez falan demişsin de.Valla benim şu an eğitim sıfır nerdeyse.Tarih vatandaşlık eksik.
Üstelik okulum da var 3 gün okula gideceğim.Ve hocalar da sağolsun hiç ama hiç yardımcı olmuyolar.Açıköğretim de var.
Ama vazgeçiyor muyum vazgeçmiyorum. Dışardan bakanlar benim şu durumumu görüp ya bu kız neyin kafasını yaşıyor diyebilirler.Kazanamayacağı ortada falan ama hiç belli olmaz.Bunu kimse bilemez.Eğer nasibinde varsa olur ama nasıl olur sen o nasip için emek harcarsan olur.
En azından ben elimden geleni yaptım demek için vazgeçmiyorum.Hem biliyosun sınav sistemi vs. sürekli değişiyor ne olur ne olmaz.
Seneye belki daha zor farklı bi formatta olacak sınav.Keşke çalışsaydım diyeceksin.O yüzden vazgeçme.Hem çalışınca kaybedecek bişeyin yok seneye alt yapın hazır olmuş olur.

Tam gaz çalışmaya devam ediyorum ama sabahları uyanmak çok zoruma gidiyor resmen gözlerimi açamıyorum
Gelişim piskolojisini bitirdim tamamen geçen hafta pazartesi.Az önce de 300 soru çözdüm hemen onunla ilgili.
Rehberlikten bir konu çalıştım.
Nerden estiyse tarih çalışayım dedim yine baştan başladım çok da unutmadığımı görüp mutlu oldum.Osmanlıya kadar getirdim onu da hem konuları çalıştım hem soru çözdüm.
Öğrenme piskolojisi 1 konu çalıştım.Bugün ona devam edeceğim bugün ve yarın bitirmeyi düşünüyorum
Arada anayasa kaynadı benim şimdilik beklemede.Ama okula gidip gelirken dolmuşta okumayı düşünüyorum ona da.
Artık her vaktimi derse ayırıyorum.Temel ihtiyaçlarımı giderip sadece ders çalışıyorum.
Çünkü bu sınavı gerçekten kazanıp atanmak istiyorum. Şurda 4 ay daha sıkıntı çekip sonrasında atanmak var.
[/QUOTE]

Kesinlikle sana katlyrm cnm...

Teşekkür ederim canım.Ben gk gy giricem sınava ama bu ara noluyorsa hergün bişeyler çıkıp duruyor ders falan çalışamıyorum hiç çalışmadıkça da iyice soğuyorum kitap açasım gelmiyor.Sınava şunun şurasında 4 aycık kaldı ben daha konuların yarısına bile gelemedim Sanırım bikaç sene de anca hazırlanıcam

Canım bitirebilirsin bence.Şu an sıfırdan başlamış olsan bile bitirirsin.
Valla bunu gaza getirmek için falan söylemiyorum.Hem hiç temelinde yok değil.Matematiğin iyi diye hatırlıyorum.
4 ay kaldı ben de konuların yarısına gelemedim daha bu arada
Ama yine de yapamam demek gelmiyor içimden.
Ben bu sınavı kazanırsam öğrendiğim bilgilerden değil bu motivasyondan kazanacağım.
Bu 3 4 ayı boşuna geçirme derim ama yine de sen bilirsin tabi karar senin.

Teşekkür ederim canım bu akşam yeniden start verdim derslere bakalım ne kadar yetişirse artık.Sen bi yerlere kaybolma her an gaz takviyesi gerekebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…