2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Teşekkür ederim canım bu akşam yeniden start verdim derslere bakalım ne kadar yetişirse artık.Sen bi yerlere kaybolma her an gaz takviyesi gerekebilir

İyi iyi tekrardan başlamana sevindim
Tamam senin için daha sık gelmeye çalışırım buraya çünkü derslerim de yoğunlaşmaya başladı ama merak etme bir daha bırakmayacaksın.
Çalışırken gün içinde kendine sesli olarak ben bu sınavı kazanacağım elimden geleni de yapıyorum ben kazanmayacağım da kim kazanacak diye kendini kandır bilinçaltına yerleştir bunu Kazanmasak bile vicdanımız rahat olarak kaybedelim değil mi

slm kızlar benide biraz gazlayın

hamileliğimin 12. haftası dolacak nerdeyse ama benim hiç halim yok ders çalışmaya. acaba girmesem mi sınava diye düşünmeye başladım. 2 aydır hiç kitap yüzü görmedim tekrar başlamak için motivasyona ihtiyacım var. sınavada ne kaldı şurda zaten konularımda bitmedi of of..

doğum iznindeyim 5 aylık minişimle ve kpss çalışmayı hayal ettim bu dönemde... ama hayalden öteye geçemiyor. bugun, evde çalışan varmı diye araştırırken burayı buldum. destek ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar... biraz geç kalmış olsamda

Ben 30 haftalık hamileyim hala çalışıyorum :) Sana tavsiyem o haftalarda çalış bitir canım ağırlaştıkça bel ağrısından masa başında oturamıyorsun kafan hiç basmıyor aynı şeyi defalarca okuyorsun. Yorgunlukda cabası. Benim doğum bide başvuru tarihlerine denk gelecek başvurabilir miyim bilmiyorum

Günaydın kızlar! Nasıl gidiyor çalışmalar? Zamanımız gittikçe azalıyor, adam akıllı asılmamız gerek artık. Ben her gün soru çözmeye çalışıyorum ama öyle saatlerce çalışamıyorum. Bir türlü içimden gelmiyor. Sorularımı çözüp kalkıyorum. Sıkılmaya başladım sanırım. Bir an önce sınav olsa da bitse diye bekliyorum resmen. İnşallah iyiyi üçü beklemeden ilk atamada atanırız.

meraba kızlar bende kpss 7e 2010 da girdim dersaneye gittim ama 74 aldım :/ yine girsemmi diye düşünürken bu zamana geldik . şimdi 3 aylık bide kızım var . o uyuduğu zamanlarda çalışıcam inşallah . bilmiorum yapabilirmiyim :/

Lise mezunuyum. Kpsye grmek istiyorum ama bunun hakknda braz blgilendrr misniz beni. Nasıl olacak nereye başvurucm we a b c grubu bunlar ne oluyo ?

Lise mezunuyum. Kpsye grmek istiyorum ama bunun hakknda braz blgilendrr misniz beni. Nasıl olacak nereye başvurucm we a b c grubu bunlar ne oluyo ?

Merhaba, lise kpss için A grubu söz konusu değil sadece lisans mezunları A grubuna girebiliyor. Sizin girebileceğiniz B grubu memuriyettir yani merkezi atama ile alım yapılan memuriyet. Başvuruyu, başvuru tarihleri arasında ösym merkezlerine yapıyorsunuz. Bu sene lise düzeyi KPSS 28 Eylül'de yapılacak. Başvuruları da temmuz ayında. Kolay gelsin.

Hosgeldn cnm cocuklar olnca duzenli bi calisma olmuo maleseff(( ama sen bos durmamissn yinede bayagi soru cozmussn hicbisey yapmamaktan iyidr..zaten onemli olan tamamen birakmamak..iyi calismalar...
sağol canım... tamamen bırakmadım ama bu şekilde ders çalışmaya devam edersem ne olurum ne ölürüm muhtemelen anca süründüğüm yanıma kar kalır

Son düzenleme:

gelelim ne yaptığıma... olmaya olmaz bi çalışmam var ama serde keçilik(oğlak) var genede bırakamadım... sınav günü de çalışırsam hiç şaşırmıycam kendime... sadece matematik çalıştım
RASYONEL SAYILAR VE BASİT EŞİTSİZLİKLER bitti.. soru sayısı:167

Son düzenleme:
seam kızlar topiği iyice boşladım ben çünkü ders çalışamıyorum nedense bi türlü içimden gelmiyo havalar ısındıkça ve içimdeki minik irileştikçe zorlaşıyo çalışmak daha matematik türkçe ve vatandaşlık duruyo içime oturdu kayalar gibi arada gelip sizlere göz atıp kaçıyorum yazmak istiyorum buraya 250 soru tarih 250 matematik falan filan diye ama yok oğlu yok napim yinede vaz geçmedim kendimi bi daha gaza getirip devam etmek istiyorum pes etmicem

haha sen de mi oğlaksın benim gibi demek. her şeye rağmen bende inadım inat ille de çalışılacak o konular diye tutturuyorum ağlanacak halime gülüyorum daha hiiç deneme sınavı bilem çözmedim

benden geçmiş valla.. coğrafyaya bakayım dedim yok anacım yapamıyorum :)
madenciliğe geldim hele sıtkım sıyrıldı ,kitap da ayrıntılı anlatıyor .
çok sıkıldım çokk
coğrafyayı bırakıp tarihe bakayım biraz bari

Merhaba kızlar.
Ben çalışmaya devam ediyorum şu sıralar iyi gidiyor diyebilirim.
Ama çok yoğun şekilde stresliyim.Motivasyonumu yüksek tutmaya çalışıyorum.Ah şu okul olmasaydı keşke.
Bugün elimde bi soru bankası var onu bitircem rehberlikle ilgili.
Eğitimden rehberlik +gelişim+ öğrenmeyi bitirdim.
Yarısı bitmiş oldu.Diğer yarısını da 15 nisana kadar bitirmeyi planlıyorum.
Sonra tarih vatandaşlık öncelikli olmak üzere mayıs sonuna kadar genel kültür genel yeteneği bitireceğim inşallah.
Haziranda da karışık soru ve deneme çözeceğim her gün.

gelinde birbirimizi motive edelim.ben kötü durumdayım çalışmak istiyorum ama yok olmuyor.türkçe matematik ve coğrafya baktım.sosyal bilgiler öğretmeniyim daha eğitimden 3 ders ve alan var.evliyim 1,5 yaşında kızım var çok hareketli napcam bilmiyorum RABBİM hepimizin yardımcısı olsun.

selam arkadaşlar 14 şubatta buraya çalışmaya başladım diye yazmışım bir ayı geçmiş ama ben hala konu çalışıyorum 10 gündür yoğun çalışmaya başladım çünkü işten ayrıldım başka bir sebepten işten ayrıldım ama şöyle bir bakınca işle beraber dersler mümkün değil bitmiycekmiş tarih ve matematikten konu çalışıyorum ayrıca bir gün mat bir gün tarih konu tekrarı yapıp soru çözüyorum tarih konuları haftaya biter ama mat hazirana ancak bitiririm mat özürlüyümde tarihi bitirince coğrafya ve türkçeye başlıycam onlarda mayısa tekrarlarıyla beraber biter inşallah.... bende durum böyle çok geç kalmışsın diyebilirsiniz ama şartlarım bunu gerektirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…