2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

haha sen de mi oğlaksın benim gibi demek. her şeye rağmen bende inadım inat ille de çalışılacak o konular diye tutturuyorum ağlanacak halime gülüyorum daha hiiç deneme sınavı bilem çözmedim

vazgeçmek bizim lügatta yok alangu... Çıkmamış candan ümit kesilmez... Ama bebişini stresle üzme nolur..

selaaam kimse yok demekki herkes ders çalışyor:) ben dün tarih konularını bitirdim bugün coğrafyaya başlıyorum mat devam hazirana kadar yavaş yavaş bitiricem tarih tekrarlarada devam buraya yazarak kendimi kontrol ediyorum en azından söylediklerimi yapmışmıyım diye hadi size iyi çalışmalar ALLAHa emnaet olun

hanımlar evde ççalışmak çok zor hep dikkat dağınıklığı olaylardan konsatre olamıyor insan çoçuklardan dersaneye gidemediğim için üzülüyorum
motive ve azmi nasıl canlı tutabilirim bilmiyorum formu uzun zamandır takip ediyorum galiba çoğu arkadaşlarımız benim gibi bu yıl yarımyamalak geçerse sınav sonuc bana acı verecek ve kendime kızacağım daha iyisi olabilirdi diye...

selam arkadaşım çalışmaktan başka yolu yok hergün bir plan yapmak zorundayız geçte olsa o plana uymadan günü bitirmemek gerekli ben öyle yapmaya çalışıyorum

Çok mahcubum çok kim bilir en son ne zaman uğradım. Ama inanın motivem sıfır çalışamıyorum, sizi de bozmak istemedim. Umarım sizin çalışmalarınız iyidir.

Kızlar coğrafya soru bankası ve konu tekrarı yapmak için özet arayanlar şu ikisini çok methettiler, göz atın derim.

Bir de konuları bitirmemiş olsanız bile yavaş yavaş denemelere girmenizi öneririm. Çünkü test tekniği ve zamanı iyi kullanma hemen oturan bir şey değil.

hoşgeldin canım buraya gel yine motivende artar
denemelere girmeye cesaret edemiyorum daha çok konum var en azından sözellerin tamamını bitireyim matıda yarılamış olucam mayısın başından itiibaren denemelere başlıycam inşallah sen konuları bitirdinmi

Son düzenleme:

Evet bitirdim tekrarlarım da bitmek üzere. Ben yine de bir deneme çözüp çalışmalar işe yaramış mı gör derim. Eksik kalan bir şey varsa bitirdiğin konularda zaman varken tekrar edersin.

yine ben geldim hoşgeldim hoşbulduk bugün coğrafya konularını bitirdim şimdi türkçeye başlıyorum mayısa sözel konularını bitiricem inşallah

Çocuklarla zor evet ama emek veriyorsun sonuçta ben karşılığını alacağına eminim.

Ben bir haftadır çalışamıyorum yarın aöf sınavım var onu çalışıyorum Allahtan inkılap ve türk dili varda tamamen uzaklaşmadım pazar akşamı KPSS ye devam inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın kızlar uzuuun bi aradan sonra merhaba demek istedim size...çalışmalarınız dilerim iyi gidiyordur çünkü ben 2 aydır kitap yüzü açmıyorum artık minik kurabiyem çok büyüdü ,sona doğru yaklaştıkça zorlanıyorum,onun hazırlıkları falan derken kpss geri planda kaldı malesef ( ayrıca son aylarda dikkat eksikliği de başladı iki satır bişey okuyamıyorum....galiba hayallerime veda etmem gerekecek çok üzgünüm....yine de içimde bi umut kırıntısı var tabi.hayırlısı olsun arkadaşlar.kızım hepinize öpücükler yolluyor

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…