2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

http://www.mebpersoneli.com.tr/atama/bu-yil-sadece-ogretmen-alacagiz-h102512.html
bu yazıyı incelemenizi tavsiye ederim acaba ben mi yanlış anlıyorum bilmiyorum :KK50: bende tabiki 2014 kpss de iyi bir puan alıp memur olmak isteyenlerdenim fakat 6 ay kısa bir zaman gibi geldi ama düzenli çalışılıp gerçekten emek verilirse kpss halt eder:KK33:
sizi takip etmeye yeni başladım, motivasyon açısından süper bir ortam :KK1:
OLMAZ OLMAZ DEME, OLMAZ OLMAZ!

Ha bu Meb ama bizi ilgilendirmiyor ki. Bütçe sonrası her kuruma belli bir kadro tahsis edilir, şu kadar alım yapabilirsiniz diye. Meb de bu sene kendine tahsis edilen kadrolara sadece öğretmen alacağını duyurmuş. Bizim zaten meb le işimiz yok. :KK34:

Slm kizlar az once gebelik testi yaptim hamileyim :)))))

Ayy hadi hayırlı olsun, Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Bebeğin kısmetiyle gelir de atanırsın umarım. :KK16:

Kızlar ben de bugün farklı kaynaktan tarih tekrarına başladım ilk konu ve konu sonundaki test bitti. Geçtiğimiz ay da yine farklı kaynaktan anayasa tekrarımı yapıp bitirmiştim ama hala eksiklerim var. Dün de 60 tarih 60 coğrafya sorusu çözmüştüm. Bugün 60 Türkçe 40 mat sorusu çözdüm. Bir de bugün YDS çalışmaya başladım, bir kitap almıştım onun için o kitaptan ilk konu bitti. Bugünlük yeter. :KK33:

AndROMEdae duy sesimi :KK35: beni de tabloya eklemeni istiyorummmm. Tarih ve coğrafya konularını bitirdim. Matematik ve Türkçe'den de soru çözüyorum. Konuya takılmadıkça çalışmıyorum. Vatandaşlığa henüz hiç başlayamadım nasıl başlayabileceğim konusunda da pek bi fikrim yok:KK43: dün coğrafya 96 soru, matematik 16 soru ve Türkçe 12 soru çözdüm. Bugün de 56 matematik ve 60 Türkçe çözdüm. Lütfen benim soru sayılarımı da ekleyebilir misin ???:KK9:

Son düzenleme:
slm kızlar hepinize tekrar tşk ederim iyi dilekleriniz için.

bebek heyecanındanmıdır nedir ben ders felan çalışamadım bugünde yeni kitaplara heves ettim yeni kitap alayım öyle çalışırım felan diye oyalıyorum kendimi

slm kızlar hepinize tekrar tşk ederim iyi dilekleriniz için.

bebek heyecanındanmıdır nedir ben ders felan çalışamadım bugünde yeni kitaplara heves ettim yeni kitap alayım öyle çalışırım felan diye oyalıyorum kendimi

canım benim hayırlı olsun gözün aydın :KK16: heyecanlanman çok normal ben de geçen ay cinsiyetini öğrendiğimde öyle heyecanlanmıştım :KK9: bi an önce başla bence eğer benimki gibi bir hamileliğin olursa pek fırsat bulamayabilirsin çalışmaya benim kızım baya zorluyo beni sağolsun :KK1: ama yine de en azından şimdilik karnımda sesi çıkmıyo bi de çocuklu olup hazırlananlar var sınava o daha bi zor galiba Allah hepimize kolaylık versin :KK49:

canım benim hayırlı olsun gözün aydın :KK16: heyecanlanman çok normal ben de geçen ay cinsiyetini öğrendiğimde öyle heyecanlanmıştım :KK9: bi an önce başla bence eğer benimki gibi bir hamileliğin olursa pek fırsat bulamayabilirsin çalışmaya benim kızım baya zorluyo beni sağolsun :KK1: ama yine de en azından şimdilik karnımda sesi çıkmıyo bi de çocuklu olup hazırlananlar var sınava o daha bi zor galiba Allah hepimize kolaylık versin :KK49:

Sagol canim seninde gozun aydin. En iyisi biran once baslamak

kızlar ben geldim. bu tatil bana hiç ii gelmedi. bugün hiç çalışamadım desem yeridir. sabahtan kalktım dün anlayamadığım tarih konusunu tekrar çalıştım sonuç :KK43: 3te 1 ini ancak anladım. neyse hayırlısı artık az az olacak galiba. sonrada ygenlerle uğraşcam derken vakit geçmiş. :KK43:( bugün çok verimsizdi. :KK43:(( toplamda 100 soru çözemedim bile :KK43:(( yarın denemem var ihtiyaç tg

kızlar ben geldim. bu tatil bana hiç ii gelmedi. bugün hiç çalışamadım desem yeridir. sabahtan kalktım dün anlayamadığım tarih konusunu tekrar çalıştım sonuç :KK43: 3te 1 ini ancak anladım. neyse hayırlısı artık az az olacak galiba. sonrada ygenlerle uğraşcam derken vakit geçmiş. :KK43:( bugün çok verimsizdi. :KK43:(( toplamda 100 soru çözemedim bile :KK43:(( yarın denemem var ihtiyaç tg

arada oluyor böyle canım üzme kendini ben de kaç gündür tarihte bi konu bitiremedim üstelik başka derse de bakamadım zamanımı boooş boş geçirdim resmen ya şimdi kendime nasıl kızıyorum :KK25:
offf nasıl çalışacağımı şaşırdım resmen yaa... yazarak çalışıyorum zaman kaybediyorum gibi geliyo, okuyorum sanki herşey havada kalıyo :26: ne yapsam bilemedim yetişmiycek die de bi korku sardı beni ama böyle gidersem yetişmiycek zaten :KK5: oyyy daraldım bunaldım ne yapcam ben yaaa :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:

arada oluyor böyle canım üzme kendini ben de kaç gündür tarihte bi konu bitiremedim üstelik başka derse de bakamadım zamanımı boooş boş geçirdim resmen ya şimdi kendime nasıl kızıyorum :KK25:
offf nasıl çalışacağımı şaşırdım resmen yaa... yazarak çalışıyorum zaman kaybediyorum gibi geliyo, okuyorum sanki herşey havada kalıyo :26: ne yapsam bilemedim yetişmiycek die de bi korku sardı beni ama böyle gidersem yetişmiycek zaten :KK5: oyyy daraldım bunaldım ne yapcam ben yaaa :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:

tarihte ben de aynı durumdayım. ve ben çalışmaya yeni başladım 6 ayda yetişir mi hiç bilmiyorum. .. bak ben tarihe çalışırken önemli bilgileri soru cevap şeklinde küçük kartlara yazarak çalışıyorum . kartın bi tarafına soruyu diğer tarafına cevabı yazıyorum. daha sonra da kardeşime veriyorum o soruyor ben cevaplıyorum. kartlarımı atmıyorum hergün kart çoğalıyor ve karıştırarak oyun şeklinde soru cevap yapıyorum. gayet de ii anlaşılıyor canım. istersen dene bi. ayrıca bu şekilde 1 kere okuyosun 1 kere yazıyosun daha sonra da aralıklarla tekrar etmiş oluyosun. biraz zaman alıyor ama eğlenceli oluyor

tarihte ben de aynı durumdayım. ve ben çalışmaya yeni başladım 6 ayda yetişir mi hiç bilmiyorum. .. bak ben tarihe çalışırken önemli bilgileri soru cevap şeklinde küçük kartlara yazarak çalışıyorum . kartın bi tarafına soruyu diğer tarafına cevabı yazıyorum. daha sonra da kardeşime veriyorum o soruyor ben cevaplıyorum. kartlarımı atmıyorum hergün kart çoğalıyor ve karıştırarak oyun şeklinde soru cevap yapıyorum. gayet de ii anlaşılıyor canım. istersen dene bi. ayrıca bu şekilde 1 kere okuyosun 1 kere yazıyosun daha sonra da aralıklarla tekrar etmiş oluyosun. biraz zaman alıyor ama eğlenceli oluyor

ahh canım eminim eğlenceli oluyordur ama bebeğim var onlarla uğraşamam ki soracak da kimse yok zaten.. yani eşim var da o da kendi işlerinden derslerinden bunlarla uğraşmak istemez haklı olarak :26: hakan dede videoları izliyorum arada, o iyi geliyor biraz aklımda kalıyor ama konular ilerledikçe ve zaman geçtikçe ne olur bilmiyorum.. bu arada ben başlayalı çok oldu ama tarihten daha 3. konudayım :KK5: telaşem de bu yüzden zaten bu kadar sürede 3 konu bitiriyorsam bundan sonrasına vay halime diyerekten :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:

ahh canım eminim eğlenceli oluyordur ama bebeğim var onlarla uğraşamam ki soracak da kimse yok zaten.. yani eşim var da o da kendi işlerinden derslerinden bunlarla uğraşmak istemez haklı olarak :26: hakan dede videoları izliyorum arada, o iyi geliyor biraz aklımda kalıyor ama konular ilerledikçe ve zaman geçtikçe ne olur bilmiyorum.. bu arada ben başlayalı çok oldu ama tarihten daha 3. konudayım :KK5: telaşem de bu yüzden zaten bu kadar sürede 3 konu bitiriyorsam bundan sonrasına vay halime diyerekten :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:

haklısın canım bebekle zor olabilir. bizim alan derslerimiz de henüz belli değil. yani o belli olunca birde onlara çalışacağım. benim de işim çok zor ama atanmak zorundayım.

haklısın canım bebekle zor olabilir. bizim alan derslerimiz de henüz belli değil. yani o belli olunca birde onlara çalışacağım. benim de işim çok zor ama atanmak zorundayım.

alan dersi olanlara Allah kolaylık versin zaten bu arada bi haber okudum alan derslerinin soru sayıları azaltılmış falan die haberiniz olsun 30 a düşmüş yazıyordu ama pek bilgim yok önceden kaç soruydu ki bilemiyorum yani :26:

Kızlar kart fikri çok güzel, ben de bir türlü ezberleyemediğim, hep karıştırdığım bilgiler için yapmayı düşünüyorum. Eğer yapacak zamanınız yoksa, bazı yayınların böyle kartları var diye biliyorum onlar da kullanışlı olabilir. :KK31:

slm kızlar bu aralar ders çalışamıyorum malum hamilelik psikolojisindeyim. dün yeni kitaplar sipariş verdim ve bol bol da yaprak test aldım. tarih kötü olduğu için nerdeyse her yayıyın tarih testini aldım artık bol bol soru çözeriim..

bu arada hamile olupda sınava girecek olan varmı?

sınav zamanı 6 aylık olacak allah kısmet ederse bebiş. sınavda 2 saat sürekli oturmak rahatsız edermi beni acaba.. 6 aylık karnım çok şişermi ki eşim bence çalışmayı bırak hamile hamile nasıl girceksin sınava rahatsız olursun felan diyo ama. o kadarda çalıştım çeyrek yol katettim bırakmakda istemiyorum. yeni kitaplarda aldım..

slm kızlar bu aralar ders çalışamıyorum malum hamilelik psikolojisindeyim. dün yeni kitaplar sipariş verdim ve bol bol da yaprak test aldım. tarih kötü olduğu için nerdeyse her yayıyın tarih testini aldım artık bol bol soru çözeriim..

sınav zamanı 6 aylık olacak allah kısmet ederse bebiş. sınavda 2 saat sürekli oturmak rahatsız edermi beni acaba.. 6 aylık karnım çok şişermi ki eşim bence çalışmayı bırak hamile hamile nasıl girceksin sınava rahatsız olursun felan diyo ama. o kadarda çalıştım çeyrek yol katettim bırakmakda istemiyorum. yeni kitaplarda aldım..

Canım çok sevindim Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :) Bende hamileyim 5 aylık oldu henüz hep o varken çalıştım hala devam ediyorum hatta 9 aylık olduğumda da çalışacağım allah kısmet ederse onun şansına onun için girmek istiyorum :KK16: Hem doğunca daha zor olduğunu söylüyor deneyimli arkadaşlar .. Karın konusuna gelince herkeste yine farklıdır ama 5 aylığım ve henüz rahatsız edecek kadar şiş değil ben sorun yaşamayacağını düşünüyor ve umuyorum kuzucum :KK16:

Kızlar bugün coğrafyadan ege,marmara,akdeniz bölgesini bitirdim. Son üç bölgem kaldı sonra coğrafyam bitiyor :KK76: Amaaa vatandaşlığa en baştan başlayacağım sanırsam toplamda 9 video var yaklaşık 12 günde hallederim diye düşünüyorum niye on iki çünkü yazarak çalışıyorum bir video 2 saat sürüyor yazarken bu 3 saati buluyor :KK19: Her neyse matematik çözmeye gidiyorum azcıkın öpüyorum hepinizi :KK54:

Son düzenleme:
oh nihayet şeytanın bacağını kırdım
tarihten 100 soru ekleyebilirsiniz bana devamı da gelecek tarihi bitirip inkılaba geçmem lazım :KK55: bu arada deneme çözeniniz var mı ben daha hiç cesaret edemedim yaa çok eksik konum var matematiğe hiç başlamadım nasıl yetişecek konular bilmiyorum.
Tarihten ben de deftere not alıyorum soruları aslında 2 tane minik not defteri alıp birine sorusunu diğerine cevabını yazmak gerek ama üşendim tek bi deftere yazıyorum napim:KK51: öylece otururken tv bile seyrederken o soruları alıp çalışıyorum eğlenceli oluyor hatta eşime de soruyorum bilmece gibi güzel oluyor hem konu tekrarı gibi tavsiye ederim kızlar:KK34:

canım ben sınava girene kadar benimki doğacak yani zamanında doğarsa sınavda 2-3 haftalık bebek olacak :KK16: şu an bende 5 aylığım ama öyle karnım rahatsız etmiyor gayet de rahat girersin bence sınava 2 saat oturmanın da sorun olacağını sanmıyorum ben oturuyorum çünkü ders çalışırken.karnın da çok şişmez hiç endişe etme ben hala sadece 1 kilo aldım hamileliğimin başından beri :KK34: bebek de şimdilik gayet iyi Allaha şükür .hiç endişe etme bunları bence gayet de güzel girersin sınava :KK34:

X