2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Hayır p3 puanı için yds ye girmene gerek yok. Ancak merkezi atamada da bazı kadrolar için özel şart olarak belli bir seviyede ingilizce şartı oluyor. Yds'den c seviyesinde olmak gibi, bu yüzden girsen fena olmaz.

Kızlar hepinize teşekkür ederim. Mülakatı da atlattım çok şükür. Çok iyi değildi ama yine de sonucu bekleyeceğim. Sizinle de paylaşırım. :31:

Kızlar hepinize teşekkür ederim. Mülakatı da atlattım çok şükür. Çok iyi değildi ama yine de sonucu bekleyeceğim. Sizinle de paylaşırım. :31:

hayırlısı olur inşallah.

ee artık bizimle ilgilenirsin demii dürtülmeye ihtiyacımız var galiba... özelliklikle ben çok boşladım dersleri.. aslında çalışıyorum ama verimli olmuyor. tarihin 1 konusunu 3 günde ancak bitiriyorum.... (

Eveet geldimmm, nerelerdesiniz bakalım kızlar?? Neler yaptınız ben yokken bir geçmişe bakayım sayfalar olmuş :26:
Konularını bitiren var mı?

Geçmişe göz atıp geldim. Ben yokken ne kadar çok kişi gelmiş böyle, hepiniz hoşgeldiniiiizz
Bu topik efsunlu, buraya en az bir mesaj yazan herkes 2014te memur olacak.
30 sayfa okudum ama topladığım soru bir avuç, hiç yakıştıramadım kızlar. Çok geçerli bahaneleri olanları tenzih ediyorum ama hevesi kaçanlar var aramızda. Toparlanın lütfen, 6 ay kaldı işi sıkı tutmak için son dönemece girdik. Evde çalışıp başaracağız diye söz verdik hayal kırıklığına uğratmayalım birbirimizi değil mi ama?
Ne yapsak yine bir 1000 soru hedefi mi koysak ne dersiniz?
Bu arada sorularınızı da görebildiğim kadarıyla ekledim, umarım eksik yoktur. Olmadı ben hepinize 100 soru bonus eklerim.

Son düzenleme:
Andromedae cim gelmiş hoşgelmiiiş sonuç ne olursa olsun inşallah mutlu olacağın bir sonuç olur ahhh sonunda geldin canım ya hadin gari çalışmaya

Andromedae cim gelmiş hoşgelmiiiş sonuç ne olursa olsun inşallah mutlu olacağın bir sonuç olur ahhh sonunda geldin canım ya hadin gari çalışmaya

Hoş buldum diyeceğim ama bakıyorum durumlar vasat. Neyse ben geldim artık sizleri toparlamaya, hepinizi memur yapacağım inşallah.

Gözünaydınnn hangi mülakata girdin ve sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Canım müfettişlik sınavına girmiştim, onun mülakatı oldu. Haftaya açıklanır diye düşünüyoruz.

Ztn ağır ilerliyordum bir de dün akşam bebişim hastalandı Dün gece hiç uyumadım ateşini düşürmeye çalıştım ders yalan oldu.gitti 2 gün

Ztn ağır ilerliyordum bir de dün akşam bebişim hastalandı Dün gece hiç uyumadım ateşini düşürmeye çalıştım ders yalan oldu.gitti 2 gün
geçmiş olsun canım nasıl oldu kuzucuk? neyse takma kafana dersleri bebişlerimiz iyi olsun da hiç bi şey onlardan önemli değil fıstıım, hastalığı geçince telafi edersin inş..

türkçe 100
mat 126
tarih 412

2 haftadır ancak bu kadar çözebildim.
tarih beni yedi bitirdi resmen. yarıya kadar gelmiştim. baştan tekrar edeyim dedim unutmayım diye. tekrar ettim ama yok sanki hiç bişi okumamışım gibi soruları çözemiyorum hemen unutuyorum.. başladım geri baştan .. yaza yaza bi hal oldum.. not çıkartmadım resmen kitabı yazdım.. ama değdi normalde 15 soruda yarısı doğru yarısı yanlış çıkıyordu. şimdi 2-3 tane yanlış çıktı. anlaşılan tarihin bitmesi biraz zaman alacak.... (((

canım çok geçmiş olsun biz haftalardır ailecek kırılıyoruz hastalıktan...ufaklık iyi olsunda gene başlarsın çalışmaya... genede vicdanını rahatlatmak için yarım saat olsun bakmaya çalış... ben öyle yaptım.. en azından ders çalışmaktan soğumuyosun..

geçmiş olsun canım nasıl oldu kuzucuk? neyse takma kafana dersleri bebişlerimiz iyi olsun da hiç bi şey onlardan önemli değil fıstıım, hastalığı geçince telafi edersin inş..
Sağol tatlım. Ateşi düştü çok şükür ama o fılfır fılfır bakan gözler nasıl süzülmüş bi görsen Dediğin gibi iyi olsun da bi şekilde telafi edicem artık.Şu an bana çok ihtiyacı var

Teşekkür ederim canım size de geçmiş olsun. kimi duysam hasta valla salgın var. Eşimle benim de boğazımız acımaya başladı sıradaki kurbanlar biziz sanırım :) Arada 3-5 mat. sorusu çözmeye çalışıyorum ama yok ilerleyemiyorum bi türlü

Hayır p3 puanı için yds ye girmene gerek yok. Ancak merkezi atamada da bazı kadrolar için özel şart olarak belli bir seviyede ingilizce şartı oluyor. Yds'den c seviyesinde olmak gibi, bu yüzden girsen fena olmaz.

Anladım, çok teşekkür ederim cevapladığın için

Ben de bugün kendimi zorladım zorladım türkçeden 383 tane soru çözdüm.
Bi bakayım türkçede konu eksiğim var mı diye çözdüm.
Yok gibi ama 25 tane yanlışım çıktı
Sizce normal midir bu yanlış sayısı yoksa çok mu fazla :26:
Haftada bir günü türkçe günü yapmaya karar verdim.Karışık soru çözmeye devam edeceğim.
Yarın tarih çalışacağım.Osmanlı duraklama-gerileme-dağılma bi de kültür uygarlık konularını bitireceğim inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…