2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Allahümme Rabbizitni ilmen ve fehmen ve imamen Allah!ım zihnimi aç,ilmimi artır,fehmimi aç,imanımı genişlet
androme rabbim kolaylık versin zor olanı kolay kılsın bilmediğini göstersin...

Şansın bol olsun canım hakkında en hayırlısı olsun inş.

kızlar merhaba bende kpss gıricem evde calısmaya baslıycam daha bırıncı unıtedeyım kpss kazanı sıtesıne baktım sımdı bır vıdeo ızlı bırde ıhtıyac set kıtabından o sekılde devam edıcem aöf 3 sınıfdayım ama lıseden gırıcem denemekte yarar var hıc çalışarak gırmedım
atansam lıse mezunu olarak cok ısterım açıkcası ama çalışmadan olmaz benıde lısteye yazar mısınız

Allahümme Rabbizitni ilmen ve fehmen ve imamen Allah!ım zihnimi aç,ilmimi artır,fehmimi aç,imanımı genişlet
androme rabbim kolaylık versin zor olanı kolay kılsın bilmediğini göstersin...

Çok güzel duaymış canım sağol.

Şansın bol olsun canım hakkında en hayırlısı olsun inş.

Allah razı olsun kızlar, inşallah iyi haberlerle gelirim.

yeni gelenler hoşgelmişler oooo bakıyorum da sorular cevaplar maşallah size

Allah yar ve yardımcın olsun canım hakkında hayırlısı olsun heyecan yapma inşalah hayırlısı ile kazanırsın iyi haberlerini bekliyorum 16:

Sağol canım çok teşekkür ederim.

Canım Allah yardımcın olsun . Hakkında hayırlısı neyse o olsun inş :)

Bu arada kızlar 2 gündür bir cacık yapmadım malum haftasonu Şimdi oturdum dersin başına matematikle açılışı yapıyorum Herkese kolay gelsin

Bu arada kızlar ben de dersaneye gitmiyorum evde çalışıyorum
Kk'ya da çok fazla uğrayamıyorum açıkçası.
Ama uğradığım zamanlar mat geometri soruları çözülür haberiniz olsun.
Ben de sözel derslerden muzdaribim ya tarihte konuları kaç kez videolardan dinledim kaç kez kitaptan okudum.
Ona rağmen zor oturtuyorum.
Ama ümidimi asla kaybetmiyorum.Gerekirse o tarihin herşeyini ezberleyip öyle gireceğim sınava
Konu anlatımlı videoları indirip mp3e atıp okula gidip gelirken ya da uyurken dinlemeyi düşünüyorum.
Sürekli tekrar etmiş olurum böylece.

canm inşallah iyi geçer sınavın Allah yar ve yardımcın olsun zihnini açsın inşallah

Aynen öyle elimizden geleni yapalım da gerisi Allah'a kalmış :) Evet zamanı iyi değerlendirmem gerek çünkü biraz geç başlıyorum :) Evet bende sorunun çözülmesine çok sevindim :)) Valla sorunun çözülmesine sevindiğim gibi sorabileceğim birilerinin olmasına da sevindim :)

Eki Görüntüle 906325 . Cevap 17 imiş ama ben bulamıyorum . Yardımcı olabilir misiniz.?

9-8-16*(-1) İşlem önceliğine dikkat ediyoruz.
Önce çarpma ve bölmeler yapılır sonra toplama ve çıkarmalar
9-8- burda şimdi 16 ile -1'i çarptığımızda biri pozitif biri negatif o zaman sonuç negatif olacak.-16 yani.
9-8-(-16) Buradan da 9-8+16=17 çıkar.

Tam sayılarda çarpma ve bölmede aynı işaretliler iyi anlaşır sonuç + olur.
Zıt işaretliler kötü anlaşır sonuç negatif olur.Böyle aklınızda kalır belki.

Başarılar dilerim arkadaşlar ben de evde çalışmaya çalışsam da iki kelimenin ikisi de benden çok uzak. bir türlü kafamı veremiyorum ikinci döneme ne kaldı şurada :18:

Başarılar dilerim arkadaşlar ben de evde çalışmaya çalışsam da iki kelimenin ikisi de benden çok uzak. bir türlü kafamı veremiyorum ikinci döneme ne kaldı şurada :18:

Bi kaç ay sonrayı düşünüp ,keşke daha önce ders çalımaya başlasaydım dediğinizi düşünün belki işe yarar:44:

Selam kızlar,
Kpss b grubu için yds'ye girmemiz gerekiyor mu?
Ben dershaneye sordum gerek yok dediler
internetten araştırdım lisans mezunlarının girmesi gerekir yazıyor çıldırmak üzereyim net bir cevap bulamıyorum
sizin bir bilginiz var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…