2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

biz buralardayız canım ne zaman istersen uğra bu arada niydiyon bu saatte demi tavuk yoluysun

kafam çorba oldu yahu :26::26:

biz buralardayız canım ne zaman istersen uğra bu arada niydiyon bu saatte demi tavuk yoluysun

Ahanda geldim,fırsat buldukça ugrarım bacım
Ben nidiyom şimdi kanat but incik gögüs derken anam tavık koktum yine,geceleri yolmuyom ama rüyalarımda kavalıyom davıkları

Ahanda geldim,fırsat buldukça ugrarım bacım
Ben nidiyom şimdi kanat but incik gögüs derken anam tavık koktum yine,geceleri yolmuyom ama rüyalarımda kavalıyom davıkları

kız gecenin bi yarısı girdim online dın napıyon burda o saatte

kız gecenin bi yarısı girdim online dın napıyon burda o saatte

Bebegim hayalet kadınım ben,saat 3 e yatarım sabah 8 de kk da kalkarım bir bakmışsın 4-5 sat yokum sonra 4-5 saat yine buradayım o arada hem yemek yapar hem çamasır asar hem sigara tüttürür,arada birde davık keserim bende bilmiyorum sipariş ve kargoları hangi ara yapıyorum:26:
He birde buraya dadandım

sen hamaratsın maşallah bizim bişi yaptığımız yok

Cingılllll belsss cingılll belssss cingillll ol dııı weyyyyyy gelsinn artık hiç sevmedim ben bu 2013'ü -_-

Son düzenleme:
bende katılmak istiyorum ama hiçbi fikrim yok
önceki yıllardan hediyelerin resminin paylaşıldığı konunun linkini atabilr msinz
fikir olsun diye

Bende katılmak istiyorum... Çok eğlenceli olacak gibi duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…