2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

inşallah diğerlerinide katılırsın lakin 8 martı ben yapamayabilirim çünkü şubatta doğum yapıyorum
ilgilenemeyebilirim

İnşallah isterim allah bağışlasın hayırlısı olsun doğru ilgilenemezsin boşver ikiniz iyi olunda :)

çok heyecanlandım lennn

Bende ayol
Eşimin aklına gelen şeyi hemen yazıyorum bence iyi fikir..Çekilişe katılıyorum dedimde,tanımıyorsunuz birbirinizi bence karambole iş yapmayın,her katılacak üye kendisi hakkında ufak tiyolar versin dedi...yani şöyle olabilir...örnek vereyim hemen sana,hani burçların özelliklerinde oluyor ya liste halinde...aynen böyle canım..çekilişe katılacak herkes bu listeyi doldurup sana vrsin..sende isimlerine göre ilk sayfaya eklersin..mesela sevdiği renkler...sayılar...yemekler...cocuğu varmı yokmu..kaç yıllık evli,mesleği v.s.. v.s...gibi çoğaltılabilir bunlar...
Daha sonra çekilişte kim kime çıktıysa ilk sayfadan o kişiyi biraz inceler ona göre az çok fikir sahibi olur hediye seçimleri konusunda..
Yönetici Gezegeni:
Element:
Nitelik:
Uğurlu Sayıları:
Gün:
Uğurlu Taşı:
Renk:
Tarot kartı:
Hayvan:
Bitki:
Kıymetli Taş:
Kıymetli Maden
:
Mars
Ateş
Öncü
1, 9
Salı
Yakut
Kırmızı
İmparator
Koyun
ıtır, hanımeli, pars zambağı
Elmas
Demir

Canım zaten çekilişten önce sevgi arkadaşımız bir topik açar o topikte ise sadece kendimizi tanıtırız.
Neyi severiz en çok renk, kitap, müzik, kıyafet ya da ilgi alanları vb kendini tanıtacaksın ki.
Sana hediye alan kişi elinden geldiğince seni daha iyi tanıyabilsin ona göre hediyelerini alabilsin.

Seyrenimde katılacak arkadaşlar onuda listeye şeedin:))
Az öne telde konuştuk benide eklesinler dedi,hatta link verdim şimdi gelebilir

Ben helecanlandım varyaaa

Konu sahibinede teşekkür ederim ne güzel bir ortam oluşturmuş

evet kuzum çok güzel bi fikir,önceki yıllara ait çekilişleri kaçırıyordum ama bu defa sağolsun davet gönderdiler,bakalım neler olacak Aralık ayında...merakla bekliyoreee

evet kuzum çok güzel bi fikir,önceki yıllara ait çekilişleri kaçırıyordum ama bu defa sağolsun davet gönderdiler,bakalım neler olacak Aralık ayında...merakla bekliyoreee

Mikemmel olmuş bu konu bana kim çıkarsa anaaaam bakim neler olacak
Sende beni davet ettin ne iyi ettin

Seyrenimde katılacak arkadaşlar onuda listeye şeedin:))
Az öne telde konuştuk benide eklesinler dedi,hatta link verdim şimdi gelebilir

Geldiiiiiim benide yazın kızlar benide
Herkese merhaba bu arada

Hoşgeldin bebemmm,çok mutlu oldum ayhhhh

Ben helecanlandım varyaaa

Konu sahibinede teşekkür ederim ne güzel bir ortam oluşturmuş

Mikemmel olmuş bu konu bana kim çıkarsa anaaaam bakim neler olacak
Sende beni davet ettin ne iyi ettin

:13::13::13::13::13::13::13::13::13::13:

NE İYİ ETTİNİZ KIZLAR YAHU

sıkılıyorduk buralarda

neşe kattınız

bendede bayram temizliği var ev harabe gibi allahım yerleşmek istiyorum ben ya

seyren yazıyorum canım listeye

çok ilginç bende hiç farketmedim bugüne kadar benide yazabilirsiniz çok isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…