2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ay çok üzüldüm ben şimdi bak şöle bişi yapalımmı bi yurtdışı daha bulalım sizi birbirinizle eşleştireyim ben ancak öle katılmış olabilirsin ne dersin :26:

aa cok güzel fikir bu olur iste sorunsuz. InsaAllah biri cikar

hayatımda aldığım en güzel hediyelerden birini 8 mart kadınlar günü çekilişi sayesinde burdan bi üyeden almıştım. Çok mutlu olmuştum

Tekrar katılmak isterim , harika heyecanlar oluyor

hayatımda aldığım en güzel hediyelerden birini 8 mart kadınlar günü çekilişi sayesinde burdan bi üyeden almıştım. Çok mutlu olmuştum

Tekrar katılmak isterim , harika heyecanlar oluyor

yazıyorum canım hoşgeldin
evet 8 mart çekilişi harikaydı

Özelden gönderdiğin davet mesajın için teşekkür ederim canım...
Seve seve katılırım tabiikii,hiç görmediğim tanımadığım,belkide sesini dahi duymadığım biri ile hediyeleşmek sanıyorum oldukça keyifli olacak..
Bu zevkten kendimi mahrum etmek istemiyorum
Bende varım!

Eğlenceli bir şeye benziyor yazabilirsin benide :))

bende hoşgeldin diyerek seni listemizin en cüzi yerine ekliyorum

bende hoşgeldin diyerek seni listemizin en cüzi yerine ekliyorum

Merci şekerim
Şu aralar ev taşıma ve yerleşme işleriyle uğraşıyorum ve sanıyorum çok sık takip edemeyebilirim topiği...
Online ım sürekli fakat,dinlenirken bakıyorum ne var ne yok diye,bilgilendirilmem gereken bişey olursa özeldende yazarmısın sana zahmet,kaçırmak istemem

tabiki canım
bende 25 gün oldu taşınalı yeni evime al benden de o kadar yerleşemedim tamamen ben yazarım gelişmeleri

zaten bayram sonrasına kadar durgun olur burası herkes tatile gidicek

tabiki canım
bende 25 gün oldu taşınalı yeni evime al benden de o kadar yerleşemedim tamamen ben yazarım gelişmeleri

zaten bayram sonrasına kadar durgun olur burası herkes tatile gidicek

Teşekkür ederim canım,valla ne zor işler bunlar...yerleş yerleş bitmiyor...Allahtan eşim destek,hatta yıllık izninden kullandı 5 gün bana yardım etsin diye,yoksa tek başıma hayatta yapılacak gibi değil..
Bizde arife günü yola çıkacağız,o yüzden işi sıkı tuttuk bakalım...
Bu akşamda kendimize mola verdik kımıldayacak halimiz yok
ama heyecanlandım yani,çekiliş için:)
Belli kuralları varmı,istersen onlarıda yaz...Yani pakette mutlaka olması gereken bir kırmızı çamaşır fena olmaz hani:)))))

tabiki canım kırmızı don ve çikolata kesin olsun diyorum

çekilişi 10 aralıkta düşündüm 20sine kadarda hediyeleri göndermiş oluruz 10 günde teslimat vakti olur yılbaşına kadar herkesin hediyesi ulaşmış olur

e tabi en çok akla gelende kaç parça ve kaç paraya kadar hediye alınacağı herkes bütçesine göre alıcak elbet
katılan arkadaşların göz önünde bulundurması gerekir ki herkesin bütçesi bir değil
vay efendim ben ona bu kadar harcadım bana ucuz hediyeler gelmiş duymak istemiyorum
kimisi el emeği yapar yollar kimisi içinden kopar bi sürü şey o yüzden bi sınır koymadım

çekiliş kura ile olacak kim kime hediye alacağını kesinlikle burda dile getirmeyecek vede hediyesi gelen herkes hediyelerini buraya ekliyecek

birde belki kısa bi not yeni yıl dileği fln güzel olur

hediyede sınır yok

senin fikirlerin varmı canım

Canım valla süper daha ne olsun,bundan iyisi Şam'da kayısı
Bencede herkes hediyelerini sergilesin,ben kesin sergilerim orası Allahın emri:))
Çikolata ve kırmızı don harikaaa
Kırmızı Baybdoll bile olar yanii
Aklıma ilginç bişiler gelirse kesin yazarım buraya,şu an inan düşünemiyorum günlük yaşıyorum o derece yoğun ve yorgunum

çok heyecanlandım lennn

Msjınızı aldım bende katlmak isterim :) ismimi liste eklermisinz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…