2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

inşallah diğerlerinide katılırsın lakin 8 martı ben yapamayabilirim çünkü şubatta doğum yapıyorum
ilgilenemeyebilirim
:KK23:

İnşallah isterim allah bağışlasın hayırlısı olsun doğru ilgilenemezsin boşver ikiniz iyi olunda :)

çok heyecanlandım lennn :KK1:

Bende ayol:KK52:
Eşimin aklına gelen şeyi hemen yazıyorum bence iyi fikir..Çekilişe katılıyorum dedimde,tanımıyorsunuz birbirinizi bence karambole iş yapmayın,her katılacak üye kendisi hakkında ufak tiyolar versin dedi...yani şöyle olabilir...örnek vereyim hemen sana,hani burçların özelliklerinde oluyor ya liste halinde...aynen böyle canım..çekilişe katılacak herkes bu listeyi doldurup sana vrsin..sende isimlerine göre ilk sayfaya eklersin..mesela sevdiği renkler...sayılar...yemekler...cocuğu varmı yokmu..kaç yıllık evli,mesleği v.s.. v.s...gibi çoğaltılabilir bunlar...
Daha sonra çekilişte kim kime çıktıysa ilk sayfadan o kişiyi biraz inceler ona göre az çok fikir sahibi olur hediye seçimleri konusunda..:KK34:
Yönetici Gezegeni:
Element:
Nitelik:
Uğurlu Sayıları:
Gün:
Uğurlu Taşı:
Renk:
Tarot kartı:
Hayvan:
Bitki:
Kıymetli Taş:
Kıymetli Maden
:
Mars
Ateş
Öncü
1, 9
Salı
Yakut
Kırmızı
İmparator
Koyun
ıtır, hanımeli, pars zambağı
Elmas
Demir

Canım zaten çekilişten önce sevgi arkadaşımız bir topik açar o topikte ise sadece kendimizi tanıtırız.
Neyi severiz en çok renk, kitap, müzik, kıyafet ya da ilgi alanları vb kendini tanıtacaksın ki.
Sana hediye alan kişi elinden geldiğince seni daha iyi tanıyabilsin ona göre hediyelerini alabilsin.

Seyrenimde katılacak arkadaşlar onuda listeye şeedin:))
Az öne telde konuştuk benide eklesinler dedi,hatta link verdim şimdi gelebilir :KK1:

Ben helecanlandım varyaaa :KK53:

Konu sahibinede teşekkür ederim ne güzel bir ortam oluşturmuş:KK16:

evet kuzum çok güzel bi fikir,önceki yıllara ait çekilişleri kaçırıyordum ama bu defa sağolsun davet gönderdiler,bakalım neler olacak Aralık ayında...merakla bekliyoreee:KK1:

evet kuzum çok güzel bi fikir,önceki yıllara ait çekilişleri kaçırıyordum ama bu defa sağolsun davet gönderdiler,bakalım neler olacak Aralık ayında...merakla bekliyoreee:KK1:

Mikemmel olmuş bu konu bana kim çıkarsa anaaaam bakim neler olacak:KK24::KK24:
Sende beni davet ettin ne iyi ettin

Seyrenimde katılacak arkadaşlar onuda listeye şeedin:))
Az öne telde konuştuk benide eklesinler dedi,hatta link verdim şimdi gelebilir :KK1:

Geldiiiiiim benide yazın kızlar benide:KK52::KK52:
Herkese merhaba bu arada:KK16:

Hoşgeldin bebemmm,çok mutlu oldum ayhhhh:KK52::KK16:

Ben helecanlandım varyaaa :KK53:

Konu sahibinede teşekkür ederim ne güzel bir ortam oluşturmuş:KK16:

Mikemmel olmuş bu konu bana kim çıkarsa anaaaam bakim neler olacak:KK24::KK24:
Sende beni davet ettin ne iyi ettin

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:13::13::13::13::13::13::13::13::13::13:

NE İYİ ETTİNİZ KIZLAR YAHU

sıkılıyorduk buralarda :KK14:

neşe kattınız En Büyük TÜRKİYE

bendede bayram temizliği var ev harabe gibi allahım yerleşmek istiyorum ben ya :KK25::KK25:

seyren yazıyorum canım listeye :21:

X