2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

tarihler öne alınmış çok heyecanlı :KK52:
tanıtma topiğini inceliyorum bi yandan.. bakalım kim çıkçak bana :KK16:

Evet tarihleri öne aldık arkadaşlar herkesin katılımı kesinmi ?

Benimde kesin...Artık muhabbetlere başlasak diyorum arkadaşlar çok durgun sayfa...Hadi bakalım toplanalım.Birbirimizi tanıdıkça hediyeleşmek daha zevkli olacak....

yok canım ya malesef.... ikinci tüp bebek tedavim devam etmekte. Rabbim nasip kısmet ederse olcaktır inşallah :KK54: sen de varmı şekerim????

sıkma canını şekerim allahdan ümit kesilmez bakarsın olur.. Ben doğum kontrol hapı kullanıyodum geçen ay bıraktım bakalım yeni başladık çalışmalara :) allah nezaman nasip ederse artık tatlım

Benimde kesin...Artık muhabbetlere başlasak diyorum arkadaşlar çok durgun sayfa...Hadi bakalım toplanalım.Birbirimizi tanıdıkça hediyeleşmek daha zevkli olacak....

valla haklısınız kızlar başlayalım artık muhapete ben bu sene ilk defa katıldım çok merak ediyorum nasıl olcağını :)

Evet tarihleri öne aldık arkadaşlar herkesin katılımı kesinmi ?

Katılacağız , inşallah ,sabırsızlıkla 1 aralığı bekliyorum bana çıkacak arkadaşın özelliklerine göre hediye almak için:KK16: iyi ki erkene almışsınız çekilişi.isabetli bir karar olmuş teşekkürler :KK34: çekiliş sonucunu öğrenir öğrenmez topikten özelliklere bakıp hediye almaya gideceğim :21: paketler için ayrıca özen göstericem çok özel olacak onlar :nazar: yani alacağım arkadaşın zevkine göre olacak her şey bir de çok özel mektup yazmayı düşünüyorum edebi yeteneğimi döktüreceğim artık :KK9: yıllarca anı olarak saklarsınız:KK9: aklıma daha ilginç fikirler geliyor gibi ama ....söylemeyeyim sürpriz olsun :KK9:

Benim kendimi tanıtma topiğinde eklemek istediklerim var ama üstünden çok geçtiği için düzenleme yapılamıyor :KK43: Mecburen alıntı yapacağım sanırım. Bize çıkan kişinin kendinden alıntı da yapabileceğini düşünerek tüm sayfaları kontrol edelim olur mu kızlaaar :KK55:

Tarihlerin öne alınması da iyi olmuş,özenerek, bol vakit ayırarak hediye almak daha güzel olacak :KK16:

tarihin öne alınması iyi olmuş ne alacağımızı düşünmek için vaktimiz olur çalıştığım için sadece cmt pazarım var :KK31:

valla haklısınız kızlar başlayalım artık muhapete ben bu sene ilk defa katıldım çok merak ediyorum nasıl olcağını :)
bende onu diyom başlayalım artık muhabbete :KK4:
Katılacağız , inşallah ,sabırsızlıkla 1 aralığı bekliyorum bana çıkacak arkadaşın özelliklerine göre hediye almak için:KK16: iyi ki erkene almışsınız çekilişi.isabetli bir karar olmuş teşekkürler :KK34: çekiliş sonucunu öğrenir öğrenmez topikten özelliklere bakıp hediye almaya gideceğim :21: paketler için ayrıca özen göstericem çok özel olacak onlar :nazar: yani alacağım arkadaşın zevkine göre olacak her şey bir de çok özel mektup yazmayı düşünüyorum edebi yeteneğimi döktüreceğim artık :KK9: yıllarca anı olarak saklarsınız:KK9: aklıma daha ilginç fikirler geliyor gibi ama ....söylemeyeyim sürpriz olsun :KK9:

tarihin öne alınması iyi olmuş ne alacağımızı düşünmek için vaktimiz olur çalıştığım için sadece cmt pazarım var :KK31:

birazda topiğin sakinliğinden dolayı öne aldım görmeyen olur çıkamayan olur giremeyen olur her türlü hal var insanın başında

daha önce katılmıştım, çok heycanlı ve güzel bir duygu tanımadığınız birine hediye almak keza tanımadığımız birinden de hediye almak..

beni de dahil edebilirsin canım..

merhaba kızlar nasılsıznı bakalım :KK3:

Canım, ysmntcm ( http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=518287 ) isimli arkadaşın mesaj sayısı hala çok az. Hiç artırmamış. Bi uyarıda bulun istersen. Yazılan özel mesaja bile cevap veremeyecek durumda. Hiçbir aktivitesi yok... Yazdığı son şey çekilişe katılma isteği olmuş... Kimse çekilişte böyle bir sıkıntı ile karşılaşmak istemez diye düşünüyorum :26:

kendi adıma iyiyim topik başkanı :KK53:
kafamda kuruyorum neler alacağımı :KK16: ama o kişinin tanıtma yazısını defalarca okuyup öyle alıcam :KK9:

bende zaman bir an evvel gelsin istiyorum, bi kaç gün sonra küçük bi ameliyatım olcak. inşallah açıklanıncaya kadar ayaklanırım ve istediğim gibi alışverişe çıkabilirim :KK34: gerçi gözüme ilişen benim hoşuma giden bi iki küçük şey aldım hatta paketledim bile.... hediye alınacak kişinin hoşuna gidecek şeyler için çekilişi bekliyorum :KK34::KK34:

X