2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

canım ya beni listeden çıkarabilirmisin..? çok istiyordum katılmayı ama eşim inat etti olmaz diye :KK43: sizlere güzeell bol hediyeli heyecanlı bir çekiliş diliyorum...

[ı]canım kırmızı dpn ve çikolatayı temsili hediye yaptık yani pakette olması gereken zorunlu hedişyeler gerisi size kalmış birde paketleme hakkında konuştuk paketler şık olucak pek kırılacak bişiler tavsiye etmiyorum yani kullanışlı şeyler olabilir

onun dışında şimdilik bişi yok :KK49:[/ı]

bende kullanışlı işe yarayan şeyleri duşunuyorum sus diye kimse benden bişii beklemesin . Alıcak kullanıck beni hatrlıcak.

günaydınlar..
üzülerek çekilişten çıkmak zorunda olduğumu söylemek istiyorum :KK5:
çok heveslenmiştim ama iş yoğunluğu , hamilelik derken sizin güzel heyecanınıza katılamıcam :KK25:
buraya vakit ayıramayınca aklımda kalıyor , o yüzden hiç girmemem daha iyi olur sanırım.

Sevgicim ismimi listeden silersen sevinirim.

canım kırmızı dpn ve çikolatayı temsili hediye yaptık yani pakette olması gereken zorunlu hedişyeler gerisi size kalmış birde paketleme hakkında konuştuk paketler şık olucak pek kırılacak bişiler tavsiye etmiyorum yani kullanışlı şeyler olabilir

onun dışında şimdilik bişi yok :KK49:

Canım valla bende çalışıyorum size ara ara yetişebiliyorum çok hızlısınız Sevgicim ben adresimi yazdım mesajda geldimi sana

$SAM_0665.jpg $SAM_0665.jpg

Bende hediye paketlerimi ve süslerimi hazır ettim bi kurdele kaldı onu da hediyeleri almaya gittiğimde halledeceğim..çok heyecanlıyım :KK16: çok güzel olacak :KK1:

:KK19:

Evet çok hoşuma gitti ben böyle şeyleri çok severim :KK70:o kutular hazır olmuyor mu hediyeleri koyacağımız kutular biz mi yapıyoruz onu
olur canım neden olmasın
canım ya beni listeden çıkarabilirmisin..? çok istiyordum katılmayı ama eşim inat etti olmaz diye :KK43: sizlere güzeell bol hediyeli heyecanlı bir çekiliş diliyorum...
tmm cnm
ee bunlarda hediye paketlerinde.hepsini ayreten buyuk kutuyamı koymuş.kargo işi aklımı karıştırıyr
hayır canım bunlar ayakkabı kutusundaydı aama dışından belli olmuyordu içinde hediye olduğu
günaydınlar..
üzülerek çekilişten çıkmak zorunda olduğumu söylemek istiyorum :KK5:
çok heveslenmiştim ama iş yoğunluğu , hamilelik derken sizin güzel heyecanınıza katılamıcam :KK25:
buraya vakit ayıramayınca aklımda kalıyor , o yüzden hiç girmemem daha iyi olur sanırım.

Sevgicim ismimi listeden silersen sevinirim.

tmm cnm siliyorum

olur canım neden olmasın

tmm cnm

hayır canım bunlar ayakkabı kutusundaydı aama dışından belli olmuyordu içinde hediye olduğu

tmm cnm siliyorum

Ayakkabı kutusunu normal hediye pisletiyor paket mi yapıyorlar yoksa kaplama kağıdıyla mı kaplıyorlar

Bazı nedenlerden dolayı çok fazla vakit ayıramıyorum o yüzden listeden çıkarabilirsem sevinirim
İyi günler

sude_cisem msj kutunu boşaltırmısın cnm

ad soyad ve telefon num eksik gönderdiğin bilgiler arasında :KK14:

arkadaşlar bi karar verdim paylaşmak istedim çekilişe katılım son gün 30 kasımdır 30 kasıma kadar çıkmak isteyenler çıkabilir kesin katılacaklarda adres bilgilerini bana göndereceği son tarih ayın 30u dur göndermeyenleri listeden çıkarmak durumundayım

pamuk helvacım yurtdışı katılımı olmadığı için seni listeden çıkarmak zorunda kaldım kusura bakme ne olur :KK5:

çekiliş tarihimizde 1 aralık olarak değişti 1 aralıkta çekiliş yapıldıktan sonra ayıın 10una kadar hediyeler alınıp 20sine kadarda kargolanması gerekiyor

ayın 20sinde kargo işinin tamamlanmasını rica edicem lütfen herkes duyarlı olsun bu konuda kimse hediyesiz kalmasın gönlü kırılmasın

amacımız biraz olsun hayata eğlence katmak En Büyük TÜRKİYE

çok para harcamak zorunda değilsiniz ama lütfen hiç harcamamazlıkta etmeyelim yani her zaman söylüyorum size ne şekilde gelmesini istiyorsanız karşı tarafada o şekilde özenelim kimsenin kalbi kırılmasın öpüyorum canlar :KK9::KK9:

X