2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Selam fıstıklar pek giremiyorum artık eskisi gibi.Hediyesini aldı gelmiyor diyenlere de dil çıkarıyorum böööö size:KK9:
Şaka bir yana hakikaten uğrayamıyorum eskisi gibi yahu:KK14:Öpüyorum sizi fıstıklar.

Günaydın canlarım nasılsınız :KK34: bu gün hediyelerim elime ulaşacak çok şükür.benden başka almayan kaldı mı hediyeleini acep :KK53: gelir gelmez paylaşıcam fotoları tabi çikolataları yemeye dalmazsam :KK49:

çok haklısın kuzucum eee ne var ne yokk bakalım yılbaşı için program yaptınızmı?

tatlım bizim evli ilk yılbaşımız ya o nedenle evimizde geçirelim dedik :KK16:
rakı balık yapıcaz :KK53: bekarken hep dışarda kutladık mecburen.. bu sene evimizde olalım :KK69:
siz napçaksınız?

tatlım bizim evli ilk yılbaşımız ya o nedenle evimizde geçirelim dedik :KK16:
rakı balık yapıcaz :KK53: bekarken hep dışarda kutladık mecburen.. bu sene evimizde olalım :KK69:
siz napçaksınız?

:) eşim dışarda geçirmek istiyor geçen sene dışardaydık bende bu sene ailemde yanımda olsun istiyorum bir aksilik olmazsa herkesi bana toplamayı planlıyorum mis gibi sofra hazırlarım ben onlara :KK9:

:) eşim dışarda geçirmek istiyor geçen sene dışardaydık bende bu sene ailemde yanımda olsun istiyorum bir aksilik olmazsa herkesi bana toplamayı planlıyorum mis gibi sofra hazırlarım ben onlara :KK9:

bizim ailelerden de talep geldi ama bu sene başbaşa olalım :KK9:
seneye biz de öyle yaparız belki kimbilir.. Allah sağlık versin de tüm sevdiklerimiz yanımızda olsun inşallah

Günaydın kızlar

Malumunuz 4-5 gündür hastayım. 3 gündür ise hayatımı zehir eden bir baş ağrım ağrım var. Öyleki normalde gece uykusuyla geçen baş ağrım bu kez uykuya da cevap vermiyor. Kafamı duvarlara vurasım var :KK43: Oturmak, kalkmak, yatarken sağa sola dönmek bile ölüm gibi... Sözde ders çalışmaya başlayacaktım :KK43: Bugünlerde ben böyleyim, o yüzden beni mazur görün. Öpüyorum hepinizi :KK49:

Günaydın kızlar

Malumunuz 4-5 gündür hastayım. 3 gündür ise hayatımı zehir eden bir baş ağrım ağrım var. Öyleki normalde gece uykusuyla geçen baş ağrım bu kez uykuya da cevap vermiyor. Kafamı duvarlara vurasım var :KK43: Oturmak, kalkmak, yatarken sağa sola dönmek bile ölüm gibi... Sözde ders çalışmaya başlayacaktım :KK43: Bugünlerde ben böyleyim, o yüzden beni mazur görün. Öpüyorum hepinizi :KK49:

canım yaa geçmiş olsun sana kıyamamm doktoruna sorsana tlf açıp bi :44:

günaydınnnn....

rosacım geçmiş olsun tatlımmmm:KK54:

altınkaya bende de migren var, doktorum bana ilaç kesmezse başının altına buz koy demişti, o yüzden ben önce buz koyuyom kesmezse, ki genelde kesiyo, o zaman ilaç yada iğneye sarılıyorum... aklında olsun tatlım

canlarım günaydın:KK16::KK16:kalpleri güzel yüzleri güzel arkadaşlarım benim muhabbetinizi özledim valla yoğunluktan giremedim buraya:KK31: nasılsınız bakalım:KK34:

X