2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

AOf bütünlemeleri geri geliyormuş aldığım bir habere göre inşallah doğrudur arkadaşlar .kamu denetçiliği kurumu AOF ü haksız bulmuş 30 gün içinde sonuç istemiş... hayırlısı olsun

amaya ben kendi katilimi aramaktan başkalarının kurbanına hiç bakamadım yaaa

AOf bütünlemeleri geri geliyormuş aldığım bir habere göre inşallah doğrudur arkadaşlar .kamu denetçiliği kurumu AOF ü haksız bulmuş 30 gün içinde sonuç istemiş... hayırlısı olsun

Ne iyi söyledin bunu canım yaa... Doğumumun tam da haziran sınavlarına denk gelme olasılığı çok yüksek çünkü. Naparım ben diye kara kara düşünüyordum

cnm çok sevindim seni mutlu edebildiysem ne mutlu banatabi seni evime davet etmek çok isterim cnmben hepinizle tanıştığım için çok mutluyum iyiki katılmışım bu çekilişe

saolasın cnm hepimizin kesesine bereket

amaya ben kendi katilimi aramaktan başkalarının kurbanına hiç bakamadım yaaa
bazı ipuçları çok güzel oluyodu napiyim.... ya ben liste çıkardım ya, kendi katilimi bulcam diye, aslında benimki de kendimin katilini bulma çabası, elemek için tüp ipuçlarını takibe aldımmm... hımmmm dedim şu buna alıyo, buda haha aynen şunaaaa diye diye eleyebildim ancak napiyim :) ama buna rağmen katilimi tahmin etmedim. misal sevgi tam bi muamma, bi de 2 kişiye alacağını öğrenince daha bi şüpheli listeme girmişti ancak oda değil sanırsam

yani asıl amaç kendi katilimi bulmak

İki kişiye alacaka birisi kesin benim, çünkü katilim yok benim
Bu arada çatlayacağım meraktan kargom alındı mı alınmadı mı?:18:

arkadaşlar bana hanginiz kargo gönderdiyse özelden kargo takip numarasını gönderebilir mi? ben cezaevinde çalıştığım için kargo takip numarası gerekiyo yoksa alamıyorum kargomda gelmiş üstelik

ben katilimi emin olmamak ile birlikte buldum sanırım
ama hiç konuşamadık onunla

Sevgili kurbanım kargon bugün en geç yarın elinde olur zira yaşadığın ile gelmiş bulunmakta :)

elimdn zor. kurtuldu onlar :18: hatta biri canini kurtaqamadh migdede s
uanafiyet olsun tatlim

Haha ötekini de ben mideye indirdim çoktan

Burda hiç çaktırmadım ama kurbanıma aldığım şekerlemeyi ben de yedim. Paketlemeye yakın tekrar aldım da elimden kurtuldu ikincisi Bakma sen, bu vesileyle kendi ağzımızı da tatlandırdık. Yoksa kendimize pek zaman ayırdığımız yok, onu anladım ben. O yüzden çekilişimizin birbirimizi tanımanın yanında bir artısı da bu oldu bence

Kurban azimli çıkar katilinin üzülmesini istemezse..
Bir güzel dağıtıma yarın çıkacak olan kargoyu gidip dağıtım merkezinden alır

Pek çikolata yemeyen biri olarak kurbanıma tek sevdiğim çikolatadan aldım 1 tane fazla almıştım e haliyle de yedim birini.Yine olsa yine yerim pişman değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…