2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Sevgili kurbanım, senin kargon da yaşadığın yere gelmiş, araçtan indirilmiş, ama tekrar araca konup dağıtıma çıkarılmamış. Oysaki bugün teslim edebilirlerdi. Sinir oldum

Sevgili kurbanım, senin kargon da yaşadığın yere gelmiş, araçtan indirilmiş, ama tekrar araca konup dağıtıma çıkarılmamış. Oysaki bugün teslim edebilirlerdi. Sinir oldum

Gıcık bir durum benim kargo da fazladan 1 gün bekledi :44:

Eeee hanımlar biz bu grupla Kadınlar Günü Çekilişi de yaparız ha? Var mı düşünen?

varım diyoooooorrrr
kendi adıma ben varım, sizlerle tekrar hediyeleşmeyi çok isterim

Melinda Diyooorrrrr
Bir mani olmazsa ben de istiyorum , bu heyecanı seviyorum.
Malum 11 yıllık evlilik monotonlaştı artık heyecan-meyecan yok bizde yaşlandıkArada böyle atraksiyonlar diri tutuyo buruşuk bedenimi

Yerim seni ben yaa Bilmiyorumki sen misin acep

Bak şimdi, ruh halimi yazıyorum sana.
17 yaşında lise öğrencisi bir kızım.Çocuğun biri fena yakışıklı arada bakışıyoruz falan bu böyle 1 ay sürüyor.
Sonra tüm cesaretimi toplayıp çocuğun karşısına çıkıyorum.
'Senden hoşlanıyorum MurtazaCan.' diyorum.
Uzunca bir bakıştan sonra şöyle diyor.
'İki kaşının ortasındaki sivilce kadar alakasızım sana.'
..
Hah, aynen bu duyguları yaşadım şu an.
Heveslendirme beni,heyecanlandırma Rose..Yapma bunu acıyor bak bedenim.

rosaaaaaaaa murtazacan gibi acımasız olmaaaaa

boş verin öğrenince de heyecanı kalmıyo böle daha iyi

O da doğru arkidiş.Ya ben zaten işin 'ekşın' modundayım.Topic hareketlensin falan yani.Yoksa hiiiççç merak falan etmiyorum sırf hareket gelsin konuya falan kem,küm...

O da doğru arkidiş.Ya ben zaten işin 'ekşın' modundayım.Topic hareketlensin falan yani.Yoksa hiiiççç merak falan etmiyorum sırf hareket gelsin konuya falan kem,küm...

hülya bacım ben kuşburnumu yapıyorum canımı çektirdin sana da vereyim miii
ay yok bu bira oldu

artıkın yola cıkmaya hazır bi paketim var.. koli bulamadım dışarıda cıkamıyorum sardım sarmaladım cok estetik olmadı dışı ama içi güzl şimdi

sevgili kurbanımm !! dışına bakip mutsuzluga kapıllma bende isterdim tüllü fiyonklu bir paket yollayayım ama kış şartları :119:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…