2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ÇOKKK GUZELLL BIZEDE MANISAYA YAGAN KARIN TOZU GELIYORRRRRRR

mutlu günlerinde kullan inşallah canım benim bebişinede çok yakışıcaktır eminimm
bğenmenbe çok sevindim
kargo paketinin üstünde adresim yazmıyomu alla alla:44::44:gizleyin falanda dememiştim ama:26:

Sadece adın soyadın ve numaran yazıyo

Bu arada bebişimizin odası yeşil-turuncu boyanacak kısmetse. Bebişimin ilk emziği de turuncu, çok şirin

Aynen canım, önemli olan özenilip, içine sevgi konulması. Herkes onca zaman ne alsam diye düşündü, nasıl paketlesem, nasıl göndersem derdine düştü. Sonuçta amaçlar bir

çalıkuşunu izliyorummmmmmmmmmm bayılıyorumm bu diziyeee.
Akşam abımm yuzunden ızleyemedımm evlenemedıı gıttı ya

canım yaa aynı ben bekarken abim izletmezdi şimdi de kocam izletmiyo evlenince de kurtulamıyosun yani bu kez de başka erkek tarafından engelleniyorsun biz de anca gündüzleri netten izliyoruz napalım aslında zaman kaybetmemem bi an önce kpssye çalışmaya başlamam gerek .

her yerde kar varrr ne güzel kar manzaraları yaaa karda yürürken o gıcırt gıcırt diye çıkan sesi özledim kar tanelerinin avucuma konmasını özledim kar yemeyi özledim beeeeeeen canım kar çekti kar aşeriyorum nerden bulacam mersinde kar (((

Son düzenleme:

Ayy güldürdün beni canım yaa. Kar aşerilir miymiş hiç Ben buralarda kar yağmasını hiç sevmiyorum. Çünkü Çorlunun ayazı fena. Azıcık kar yağar, 2 gün sonra onlar buza dönüşür ve aylarca buzdan kurtulamayız artık. Bahara doğru o buzlar erir, bu sefer de her yer rezalet bi çamura dönüşür... Kar en iyi doğuda oluyor yaa

OFFF YA HASTA GELDII EN HEYECANLI YERİNDE KULAKLIK TAKTIMM HEHE BENDE ÇARE BİTMEZZZZZZZZZ
KARI BENDE OZLEDİMMMMMM İZMİRDE NERDEEE

evet işte evet doğuda oluyor ben Malatyalıyım ve orada yağan karı özledim karda büyüdük biz diz boyu kara bata çıka okula giderdik yaa donarak kartopu oynardık bu yüzden özlemini çekiyorum

evet işte evet doğuda oluyor ben Malatyalıyım ve orada yağan karı özledim karda büyüdük biz diz boyu kara bata çıka okula giderdik yaa donarak kartopu oynardık bu yüzden özlemini çekiyorum

Kar oralarda tatlı yaa.. Belki sıcaklıklar - lerde oluyor ama buralar kadar üşünmüyor doğuda. Üstelik öyle 3-5 cm değil misler gibi diz boyu yağıyor... Ahhh ben de özledim şimdi... Baba tayinci olunca doğuda da gezdik tabi. Erzincan'daydık biz bundan önce Sonra babam emekli oldu ve artık Çorlumuzdayız

günayyydınn herkeseee.Bursada hafif hafif kar yagıyor suanda.az birazda tutmuş.dun gece böyleydi burası..bakmaya doyamadım.asmen canım gecmıs olsun dıkkat et kendıne bu havalarda

Eki Görüntüle 891957

günaydın hatunlar kargomu netten takip ediyorum varış yerine dün akşam ulaşmış muhtemelen bu gün elinde olur kurbanımın

Bu ne yaaa, hava bildiğin güneşli şu an. Bir tek bulutumsu bir şey bile yok ama kar yağıyor

Herkese gunaydın derrr ve karşıyakanın hava durumuna geçerimm. çok ama çok soğuk ve sert ruzgarla birlikte gribin işkencesi var.. Kaçıyorumm ben kahvaltı etmeye çokda hastayımmm

herkese günaydın kurbanıma yarın teslim ediyorum hediyelerini kaarar verdik tatlı yicez vakit sıkıntılı oldugu için resimde çekiniriz buraya koyarım

günaydın herkeseeee

günaydınnnn kızlar :)

günaydın bayanlar bugün izmir'e yılın ilk kar tozu düştü

günaydın hatuncuklar sabah çocuk cıvıltılarıyla uyandım odamın camı parka bakıyodu çocuklar kar topu oynuyodu
özendim valla hadi bizde çıkıp oynuyalımmm:81:

ay ne güzel hediyelerim bugün kurbanımın elinde olacakayarlamadım ama denk geldi
Benim hediyemi katilim yarın kargoya verecekmiş inş cuma günü elimde olur

hediyelerinnn geldiiii çok ama çokk mutlu ettın benı senınde dedığın gıbı ılk gunden berı senın olduğunu biliyordum.altıncı hissim çok kuvvetlıdır. çektim fotoları fakat hasta yogun arada atmaya çalışıcam. Birgün davet edersennn bende yeni evine ev hediyemle gelmek istiyorum.iyiki bu çekilişe katılıp sizleri tanımışım zor olan hayatımı güzelleştırdınız:2:

ay ne güzel hediyelerim bugün kurbanımın elinde olacakayarlamadım ama denk geldi
benim hediyemi katilim yarın kargoya verecekmiş inş cuma günü elimde olur

evett benimkide inşallah bu gün elinde olacak iyi ki de öyle denk gelmiş eğer kargoda gecikme olmazsa tabiii seninki gitmiş bileee

Son düzenleme:

bende tahmin etmiştim senin katilini amaaaaa :)))) bi kendimin katilini tahmin edemedim zaten, alangununda kurbanını tahmin etdiyorum, rosanında kurbanını tahmin ediyorum... melinda hiç çaktırmadı valla aklımın ucundan geçmezdi. hayalotun kurbanı hakkında da var bi kaç tahminim ama... bilemiyorum.

bende senin güzel düşüncelerine katılıyorum. iyiki katılmışım, güzel hayatımı daha da güzelleştirdiniz....

bu arada şekercim hediyelerini de merakla bekliyorum. güle güle kullannnnnnnn, solitary nin de kesesine berekettttt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…