2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

gunaydın güzeller güzel kalpli kadınlaarr

karlı bir istanbul sabahından merhabaa herbiirnizee

sabah balkonumdan gördüğüm manzara yı paylaşayım sizinlee
Eki Görüntüle 891705

bu gün paketlerimden birini de paylaşacam inşaallah bu günümü paketleme yapmaya ayırmayı planlıyorumm inşallah istediğim gibi olurlar olmasa kırtasiyeydi manifaturaydı gezilecek :KK55::KK55:

ÇOKKK GUZELLL BIZEDE MANISAYA YAGAN KARIN TOZU GELIYORRRRRRR:KK14::KK14::KK14:

mutlu günlerinde kullan inşallah canım benim bebişinede çok yakışıcaktır eminimm:KK16::KK16::KK16:
bğenmenbe çok sevindim:21:
kargo paketinin üstünde adresim yazmıyomu alla alla:44::44:gizleyin falanda dememiştim ama:26:

Sadece adın soyadın ve numaran yazıyo :KK52:

Bu arada bebişimizin odası yeşil-turuncu boyanacak kısmetse. Bebişimin ilk emziği de turuncu, çok şirin :KK16:

eğenir beğenir niye beğenmesin canım yaaaa.... sonuçta her birimiz özendik bezendik uğraştık :KK34: herkes becerikli olmak zorunda değil, olduğu kadar şekerim. bende değilim:KK37:

kesinlikle katılıyorum sana şekerim

hadi bakalım kurbanın meraktan kurtuluyorrr.... darısı başımızaaa:KK9:

Aynen canım, önemli olan özenilip, içine sevgi konulması. Herkes onca zaman ne alsam diye düşündü, nasıl paketlesem, nasıl göndersem derdine düştü. Sonuçta amaçlar bir :KK16:

çalıkuşunu izliyorummmmmmmmmmm bayılıyorumm bu diziyeee.
Akşam abımm yuzunden ızleyemedımm evlenemedıı gıttı ya

canım yaa aynı ben bekarken abim izletmezdi şimdi de kocam izletmiyo evlenince de kurtulamıyosun yani :KK52: bu kez de başka erkek tarafından engelleniyorsun :KK1: biz de anca gündüzleri netten izliyoruz napalım :KK16: aslında zaman kaybetmemem bi an önce kpssye çalışmaya başlamam gerek .

her yerde kar varrr :KK16:ne güzel kar manzaraları yaaa :KK16: karda yürürken o gıcırt gıcırt diye çıkan sesi özledim :KK16: kar tanelerinin avucuma konmasını özledim :KK16: kar yemeyi özledim beeeeeeen :KK52::KK52::KK52::KK52: canım kar çekti kar aşeriyorum nerden bulacam mersinde kar :KK43:(((

Son düzenleme:
canım yaa aynı ben bekarken abim izletmezdi şimdi de kocam izletmiyo evlenince de kurtulamıyosun yani :KK52: bu kez de başka erkek tarafından engelleniyorsun :KK1: biz de anca gündüzleri netten izliyoruz napalım :KK16: aslında zaman kaybetmemem bi an önce kpssye çalışmaya başlamam gerek .

her yerde kar varrr :KK16:ne güzel kar manzaraları yaaa :KK16: karda yürürken o gıcırt gıcırt diye çıkan sesi özledim :KK16: kar tanelerinin avucuma konmasını özledim :KK16: kar yemeyi özledim beeeeeeen :KK52::KK52::KK52::KK52: canım kar çekti kar aşeriyorum nerden bulacam mersinde kar :KK43:(((

Ayy güldürdün beni canım yaa. Kar aşerilir miymiş hiç :KK9: Ben buralarda kar yağmasını hiç sevmiyorum. Çünkü Çorlunun ayazı fena. Azıcık kar yağar, 2 gün sonra onlar buza dönüşür ve aylarca buzdan kurtulamayız artık. Bahara doğru o buzlar erir, bu sefer de her yer rezalet bi çamura dönüşür... Kar en iyi doğuda oluyor yaa :KK16:

OFFF YA HASTA GELDII EN HEYECANLI YERİNDE KULAKLIK TAKTIMM HEHE BENDE ÇARE BİTMEZZZZZZZZZ:KK9::KK9::KK9::KK9:
KARI BENDE OZLEDİMMMMMM İZMİRDE NERDEEE:KK14::KK14:

Ayy güldürdün beni canım yaa. Kar aşerilir miymiş hiç :KK9: Ben buralarda kar yağmasını hiç sevmiyorum. Çünkü Çorlunun ayazı fena. Azıcık kar yağar, 2 gün sonra onlar buza dönüşür ve aylarca buzdan kurtulamayız artık. Bahara doğru o buzlar erir, bu sefer de her yer rezalet bi çamura dönüşür... Kar en iyi doğuda oluyor yaa :KK16:

evet işte evet doğuda oluyor ben Malatyalıyım ve orada yağan karı özledim karda büyüdük biz diz boyu kara bata çıka okula giderdik yaa donarak kartopu oynardık :KK43: bu yüzden özlemini çekiyorum:KK16:

evet işte evet doğuda oluyor ben Malatyalıyım ve orada yağan karı özledim karda büyüdük biz diz boyu kara bata çıka okula giderdik yaa donarak kartopu oynardık :KK43: bu yüzden özlemini çekiyorum:KK16:

Kar oralarda tatlı yaa.. Belki sıcaklıklar - lerde oluyor ama buralar kadar üşünmüyor doğuda. Üstelik öyle 3-5 cm değil misler gibi diz boyu yağıyor... Ahhh ben de özledim şimdi... Baba tayinci olunca doğuda da gezdik tabi. Erzincan'daydık biz bundan önce :KK16: Sonra babam emekli oldu ve artık Çorlumuzdayız :KK49:

$nee.jpg

evet bu gün önemli bir tarihmiş :KK9:

günayyydınn herkeseee.Bursada hafif hafif kar yagıyor suanda.az birazda tutmuş.dun gece böyleydi burası..bakmaya doyamadım.asmen canım gecmıs olsun dıkkat et kendıne bu havalarda :KK16:

Eki Görüntüle 891957

günaydın hatunlar :KK16: kargomu netten takip ediyorum varış yerine dün akşam ulaşmış :KK34: muhtemelen bu gün elinde olur kurbanımın
:KK49:

hatunlar günaydın hava buz gibi ama burası sıcacık sayfayı okudukça içim ısınıyor valla çok güzel heycanlar telaşlar yaşıyoruz hep beraber benimde kargom bugün kurbanıma teslim olur :KK9:
burdan katilime sesleniyorum seni bekliyorum tatlım çatlatma beni :KK53:

Bu ne yaaa, hava bildiğin güneşli şu an. Bir tek bulutumsu bir şey bile yok ama kar yağıyor :KK53:

Herkese gunaydın derrr ve karşıyakanın hava durumuna geçerimm. çok ama çok soğuk ve sert ruzgarla birlikte gribin işkencesi var..:KK17::KK17: Kaçıyorumm ben kahvaltı etmeye çokda hastayımmm :KK16::KK16::KK16::KK16:

herkese günaydın kurbanıma yarın teslim ediyorum hediyelerini kaarar verdik tatlı yicez vakit sıkıntılı oldugu için resimde çekiniriz buraya koyarım:KK52::KK52:

günaydın herkeseeee :KK16:

günaydınnnn kızlar :)

gunaydın güzeller güzel kalpli kadınlaarr

karlı bir istanbul sabahından merhabaa herbiirnizee

sabah balkonumdan gördüğüm manzara yı paylaşayım sizinlee
Eki Görüntüle 891705

bu gün paketlerimden birini de paylaşacam inşaallah bu günümü paketleme yapmaya ayırmayı planlıyorumm inşallah istediğim gibi olurlar olmasa kırtasiyeydi manifaturaydı gezilecek :KK55::KK55:

günaydın bayanlar bugün izmir'e yılın ilk kar tozu düştü :KK60::KK60:

günaydın hatuncuklar sabah çocuk cıvıltılarıyla uyandım odamın camı parka bakıyodu çocuklar kar topu oynuyodu:KK16::KK16:
özendim valla hadi bizde çıkıp oynuyalımmm:KK52::KK52::KK52::81:

ay ne güzel hediyelerim bugün kurbanımın elinde olacak:KK16:ayarlamadım ama denk geldi:KK16::KK16:
Benim hediyemi katilim yarın kargoya verecekmiş inş cuma günü elimde olur:KK31:

hediyelerinnn geldiiii çok ama çokk mutlu ettın benı senınde dedığın gıbı ılk gunden berı senın olduğunu biliyordum:KK16::KK16::KK16:.altıncı hissim çok kuvvetlıdır. çektim fotoları fakat hasta yogun arada atmaya çalışıcam.:KK53::KK53: Birgün davet edersennn bende yeni evine ev hediyemle gelmek istiyorum.iyiki bu çekilişe katılıp sizleri tanımışım zor olan hayatımı güzelleştırdınız:KK17::KK17::KK17::2:

ay ne güzel hediyelerim bugün kurbanımın elinde olacak:KK16:ayarlamadım ama denk geldi:KK16::KK16:
benim hediyemi katilim yarın kargoya verecekmiş inş cuma günü elimde olur:KK31:

evett benimkide inşallah bu gün elinde olacak iyi ki de öyle denk gelmiş :KK16::KK16: eğer kargoda gecikme olmazsa tabiii :KK52: seninki gitmiş bileee

Son düzenleme:
hediyelerinnn geldiiii çok ama çokk mutlu ettın benı senınde dedığın gıbı ılk gunden berı senın olduğunu biliyordum:KK16::KK16::KK16:.altıncı hissim çok kuvvetlıdır. çektim fotoları fakat hasta yogun arada atmaya çalışıcam.:KK53::KK53: Birgün davet edersennn bende yeni evine ev hediyemle gelmek istiyorum.iyiki bu çekilişe katılıp sizleri tanımışım zor olan hayatımı güzelleştırdınız:KK17::KK17::KK17::2:

bende tahmin etmiştim senin katilini amaaaaa :)))) bi kendimin katilini tahmin edemedim zaten, alangununda kurbanını tahmin etdiyorum, rosanında kurbanını tahmin ediyorum... melinda hiç çaktırmadı valla aklımın ucundan geçmezdi. hayalotun kurbanı hakkında da var bi kaç tahminim ama... bilemiyorum.

bende senin güzel düşüncelerine katılıyorum. iyiki katılmışım, güzel hayatımı daha da güzelleştirdiniz....:KK16::KK16:

bu arada şekercim hediyelerini de merakla bekliyorum. güle güle kullannnnnnnn, solitary nin de kesesine berekettttt :KK71:

X