2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

O zaman ben olamam ki ama yanlış yazdın kurbanım istanbuldan bekar ve öğrenci çooooooookta şirin bi kız yazacaktın dimi dimi

Oy canım benim iste yeter ki sana da yollarım kuzum

Ama ama ama ben verdim numaramı

günaydın kızlaaaarrrr :))))

lady bi geldin pir geldin desene :))))

Ah şu sınavım olmasaydı ne güzel sohbetlere katılacaktım ama söz sonraki ilk çekilişte hep aktif olacağım

ahaaaaaaaaaa
benim ooo benim benimmmm

ay sen misin ki acaba

kurbanımın paketi hazır izmir yağmurlu izmir perişan şu yağmur dinse kargoya vericem paketimi
bu arada kurbanım kıymetini bil asla mektup yazamayan ben senin için mektup yazdım

karşıyakada guneş var ama.....
Oy hemşerilerim
Klasik izmir dengesizliği, karşıyaka günlük güneşlik göztepeyi sular seller götürür, bende yarın karşıyakaya geliyorum

katilimmmmm hu huuuuu nasılsınnnn
kurbanlık koyun gibi uslu uslu bekliyorum seni

Aynı ben, aynı beeeeen.

Net olmamış galiba, tekrar çektim

Eki Görüntüle 890979
Yüreğine, kalemine sağlık canım benim çok hoş olmuş

bu paket kurbanıma perşembe günü teslim edilicek
Eki Görüntüle 891024
Ay çok cici olmuş, ben mecburen perşembe teslim edeceğim kargomu acaba yurtiçi kargo söker mi böyle paketlesem :26:
Vallahi oracıkta infilak ederim sökmeye kalkarlarsa

canım ya paketlemeye o kadar takma eminim ki mevcut imkanlarla elinden geleni yapmaya çalışıyordur herkes önemli olan sevgiyle hazırlanması ve iki satır içten yazılmış mektup bulunması
Kesinlikle katılıyorum. Hanımlar ne kadar güzel bir iş başardığımızın farkında mısınız? Hiç tanışmadığımız halde böyle, elimizden geldiğince, özene bezene, heyecanla birbirimizi düşünüp hediyeler aldık, mektuplar yazdık. iyisi, kötüsü, güzeli, çirkini yok bunun, HEPİNİZİN YÜREĞİ ÇOK GÜZEL. İyi ki sevgi haberdar etmiş çekilişten beni, çok aktif olamasam da iyi ki katılmışım tanımışım sizleri.

günaydın hatunlar kargomu netten takip ediyorum varış yerine dün akşam ulaşmış muhtemelen bu gün elinde olur kurbanımın

kurbanımın kargosu yola çıkmış bulunmaktaeşime teslim ettim vallahi unutmasın diye 7 bucukta adamın tepesine dikildim kargomda kargom banane banane diyeeo kargoyu elinden çıkarınca kurbanımada haber uçuruveririm artık
katilim gel bırak hediyelerimi tamam bi sohbet edelim senle yaaa

hatunlar günaydın hava buz gibi ama burası sıcacık sayfayı okudukça içim ısınıyor valla çok güzel heycanlar telaşlar yaşıyoruz hep beraber benimde kargom bugün kurbanıma teslim olur
burdan katilime sesleniyorum seni bekliyorum tatlım çatlatma beni

Son düzenleme:
Herkese gunaydın derrr ve karşıyakanın hava durumuna geçerimm. çok ama çok soğuk ve sert ruzgarla birlikte gribin işkencesi var.. Kaçıyorumm ben kahvaltı etmeye çokda hastayımmm

herkese günaydın kurbanıma yarın teslim ediyorum hediyelerini kaarar verdik tatlı yicez vakit sıkıntılı oldugu için resimde çekiniriz buraya koyarım

gunaydın güzeller güzel kalpli kadınlaarr

karlı bir istanbul sabahından merhabaa herbiirnizee

sabah balkonumdan gördüğüm manzara yı paylaşayım sizinlee
Eki Görüntüle 891705

bu gün paketlerimden birini de paylaşacam inşaallah bu günümü paketleme yapmaya ayırmayı planlıyorumm inşallah istediğim gibi olurlar olmasa kırtasiyeydi manifaturaydı gezilecek

mutlu günlerinde kullan inşallah canım benim bebişinede çok yakışıcaktır eminimm
bğenmenbe çok sevindim
kargo paketinin üstünde adresim yazmıyomu alla alla:44::44:gizleyin falanda dememiştim ama:26:

günaydın hatuncuklar sabah çocuk cıvıltılarıyla uyandım odamın camı parka bakıyodu çocuklar kar topu oynuyodu
özendim valla hadi bizde çıkıp oynuyalımmm:81:

günaydın hatuncuklar sabah çocuk cıvıltılarıyla uyandım odamın camı parka bakıyodu çocuklar kar topu oynuyodu
özendim valla hadi bizde çıkıp oynuyalımmm:81:

hemen geliyorum canım
kayarsam eğer beni tutmayın sakın altımda kalırsınız valla

evet canım umarım begenır kurbanım ve umarım sapasaglam gıder hersey paketleme konusunda becerksız kaldım ama ben

eğenir beğenir niye beğenmesin canım yaaaa.... sonuçta her birimiz özendik bezendik uğraştık herkes becerikli olmak zorunda değil, olduğu kadar şekerim. bende değilim

Eminim çok güzel olmuştur emek olan her şey güzeldir canım benim :)
kesinlikle katılıyorum sana şekerim

hadi bakalım kurbanın meraktan kurtuluyorrr.... darısı başımızaaa

bugün buraya yağabilirse biz de akşama kocamla oynucaz
ilk karımızzz evlendikten bu yanaaa diye romantiğe bağladım

çalıkuşunu izliyorummmmmmmmmmm bayılıyorumm bu diziyeee.
Akşam abımm yuzunden ızleyemedımm evlenemedıı gıttı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…