2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

hülya bacım ben kuşburnumu yapıyorum canımı çektirdin sana da vereyim miii
ay yok bu bira oldu

Süper olur benim su kaynamadı daha.Sobanın üstünde de suEv sobalı dışarda da kar olunca totoyu kaldırmak için 47576869 kere düşünüyorsun

Benim hediyelerin de dışı çok güzel olmadı ama içleri güzel benim gibi Hehe mal sahibine çekmezse mundar olur hesabıOlsun sevgimizi kattık içine, elimizin emeğini.Daha ne olsun

Eeee hanımlar biz bu grupla Kadınlar Günü Çekilişi de yaparız ha? Var mı düşünen?

bende varımmmm pek sevdim bende grubu.

hülyacım sende bu kelime zenginliği ve hayal gücü varken benc monotonlaşamaz hayatın..... bayılıyom ki ben senin yazılarınaaaaaa

bende varımmmm pek sevdim bende grubu.

hülyacım sende bu kelime zenginliği ve hayal gücü varken benc monotonlaşamaz hayatın..... bayılıyom ki ben senin yazılarınaaaaaa

Gerçekten mi? Çok teşekkür ederim
Su kaynadı, eşim yanımda olsaydı şimdi 'Senin suyun zaten ısındı.' derdi.Bekarken ne zaman 'Anne sırtımı kaşı.' deyip, annemin ' Senin sırtın kaşınıyo zaten bu aralar.' demesi gibi.Kısır döngüye bak
Kuşburnu isteyenler bardak kaldırsın

hihihihihi bana geliyo o paket di miiii

Benim hediyelerin de dışı çok güzel olmadı ama içleri güzel benim gibi Hehe mal sahibine çekmezse mundar olur hesabıOlsun sevgimizi kattık içine, elimizin emeğini.Daha ne olsun

aynen öyylee.. tam teferruatlı hazırladıgımı düşünmüyorum ama bugun dışarı cıkamadım son bişeyler bakmak için .. cok soguk ankara .. kargoyuda kapıya cagırdım aama 2 saati geçti gelmedi..
hihihihihi bana geliyo o paket di miiii

sööylememmm artıkın onuda

paketlerin son halini göstersem mi acaba resmini cekmiştim

ben de çektimm fotolarını ama üzerinde bişeler yazdığından koyamıyorum burayaa
sevgili kurbanım umarım beğenirsin

yazı demişken ben mektubu unuttum

şimdi paketi açsam dert açmasm içime dert

yarım saat daha gelmesse gelemyecek demektir .. ozaman yarına kalıcak

ama ozamnda mektubu hallederim..

dışımdan düşündüm evet

ben de aynısını yaptım unuttum mektubu ama sonradan içine koydumm napemm

alınmadım kii
sevindim sadece böyle herşeyden mutlu olabiliyorum ki ben ondan ondaan

ahh bu sennn

kızlar cok konuşuyo hissediyorum kendimi.. sizde yazın ya alla allaa :99::99::101:

Araya girmedim dedim de.Bir de kendimi çok kaptırmışım dibim sandalyeye yapışınca fasulyenin de dibi tencereye yapışmış Şimdi o utancı yaşamak için kendimi 5 dakika inzivaya çektim cezamı ödedim geldim.Baktım utanmış mıyım? Yooo hiç utanmamaışım yüzüm de kızarmamış arsız mıyım neyim?:26:

nie utancakmışssn aaaa. fasulye utansın

şu topikte mutlu hissediyorum kendimi bdv 'ye girince başka bi insan oluyorum nasıl oluyor bu

nasıl çeşitli bi ruh halim var şaştım :86:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…