2014 ikiz anneleri

sedef canım sen yarın kontrole gidiyosun değilmi haber vermeyi unutma canım olurmu:)
Unuturmuyum canım çıkar çıkmaz yazıcam:)resmen haftadan haftaya farkediyo kızlar .saat 7 de bi bel ağrım başladı kasıklarıma bacaklarıma doğru yeni yeni geçiyo.bugün 35 hafta oldum.
Yok canım annem zaten diyet falan yaptırmaz bana:)o hiç zayıflamasan keşke diyo:)tarihimiz yarın belli oluyo canım:18:

Kızzz hakkaten koca göbüş seninki:))belin gzl ama senin hala var gibi

Kilolar kendiliğinden gider zaten.
Hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz canım :)

selam canım,evet az var aramızda.zaten yoğun olarak bu hafta başladı kasılmalar,5 dk ayakta kalayım hop kasılma,ben de uzanmaya çalışıyorum,dr.a da sorucam normal derse bi aksilik olmadığını söylerse bol bol dinlenicem inşaallah.bi de dikkat ettim gaz yapan yiyecekler yiyince kasılma benzeri sertleşmeler daha çok oluyor.ağrım sızım da öyle..

sedef ağrım oldu demişsin,benim de 2 saat önce çok kötü bel ve sırt ağrım oldu,ne yapsam nasıl uzansam geçmedi..bulgurdan diye tahmin ettim bakalım dr kontrolünde başka birşey varsa çıkar,inşaallah yoktur.

maşallah canımben de ters olduğunu farketmedim,hala incecik bölümler var diyorum belinde:) benim de tüm kilom göbeğe gitti,aynı kiloda hamile kalmışız,ben de hayatımda ilk kez 60ı gördüm.kuzularım geliştiği sürece problem yok,sanki bu hafta az kilo aldılar diye hissediyorum,gidince anlarız bakalım kaç olmuşlar..

Kızlar dönence aldınız mı?? duvar sticker'ı aldınız mı?

bu arada sedef,benim tek kullanımlık çamaşırlar da geldi,L beden al diye yazan kimdi ya bi bulursam:)benden 1,5-2 tane girer bunun içine.

belgüzar,yanlış hatırlamıyorsam göbeğinde ağrı olduğunu yazmışsın,içerden kesiyorlarmış gibi,1-2 haftadır bende de vardı,göbek büyüdüğü için oluyor sanırım cnm,çünkü o ağrılardan sonra dr kontrolünde birşey çıkmamıştı,inşaallah senin de öyledir..

herkese iyi geceler hanımlar.

eylülcüm sadece serum verdi doktorum ilaç almadım.
aksucum canım hiç panik yapma, doktorum apar topar yatış verdi bana ama bence normal bu kasılmalar artık. Ama sen yine de haberdar et tabi doktorunu. Ben artık korkuyorum kasılmam var demeye, hemen hastaneye alıyolar.
kuzeycim o ne yaa?Ne kadar küçük göbiş o be. Çok normalmiş benim çatlamam daha iyi anladım şimdi.
tuanacım ne kadar estetik duruyo kız o göbiş, maaşallah. Bi de galiba ters mi duruyo kız yoksa benim başım mı döndü:26:

Canım galiba benim sürekli oturmaktak yatmaktanda oldu bel ağrım.ama fenaydı ya.sol tarafımdaydı sadece dizime kadar...L beden al diyen bendimama biri daha vardı benle beraber hatırlayamdım:))ama tatlım hasta bezinin üstüne gitceksin onu öyle düşün,rahat olur bence

Yok yok seni hatırlıyorum kastettiğim sen değilsin..ben topik topik gezerken 1-2 yerde gördüm L beden alın diye yazmışlardı,beden aslında küçük geliyor diye..onlara güvendim aldım.dediğin gibi hasta bezi kullanırsak evet olur ama doğum yapan bi ark.ım hasta bezine hiç gerek yok uzun gece pedleri de oluyor demişti bana,o pedlerden takarsak üstümüzde durur mu
,düşer gibi geldi,gerçi göbeklerimiz de 1 günde dümdüz olmaz ya durur inşaallah..

ya gezsen sorun,yatsan sorun,cefa çekmeden sefa çekilmezmiş,napalım herşey yavrularımız için,Allah onlara sağlık versin,bizim dayanma gücümüzü artırsın,ben şikayet etmeye korkuyorum(hoş içimden öyle şeyler geçmiyor şükür)çünkü yavrularımızdan kaynaklı bu sıkıntılar,ama mükafatı güzel olacak inşaallah,çok şükür ki hiçbirimiz nankör değiliz,şikayet eden yok,hayırlsıyla az kaldı canım,azcık daha sabret,güzel haberler alıcaz inşaallah senden de.

Valla ya yatsak dert gezsek dert:)yarın doktora söleyim bakalım bu sancıyı,kesin normal der:)benim bi arkadaşımda 2 gün hasta bezi kullandı canım.zaten o külotları hastanede kullansak yeter,ewde normal külot giyeriz

Ooohhhhhhh misssssss
Sürdüm lierac beyazlarına inş işe yarar
Bence de sur en azından çoğalmaz buyumezler..
Bende bi kere oyle oldum kalp krizi geçiriyorum sandim makarna yemiştim ben tutamam makarna olunca kendimi sonuc kalp krizli ve kusmalı uykusuz bi gece..artık cok yemiyorum az az sık sık yiyorum sorun yok..
Ay senin göbüsünu yesinler..ters çıkmış ama olsun masallah cok tatlı..az kaldı kuzuların çıkıcak ordan tadını çıkar:)

kizlar beni gören teyzeler bana aa hamile misin senin oğlun olacak heralde göbeğin sivri çıkmış kalçalar büyümemiş diyolar Bende daha bilmiyorum diyorum hic seslenmiyorum bi bilseler hem ikiz hemde kız:)

19. Hafta ölçüler
(göğüs- göbüs-kalça)
92-74-92
bugun ölçtüm
94-78-92
göbüsüm 4 cm büyümüş teyzeleriii:)

Detayli usg mi var çok heycanliii inşallah her şeyleri güzel çıkar bizi de haberdar et mutlaka... Canim damar olmasin onlar ? Ben sürüyorum lierac ama sürmediğim gün de oluyor
nneeeeeeee 3.5 kilo mu aksucum nekadar az senin hamile olduğun bile belli olmuyordur ben maşallahhhh 6 kilo aldım bunalıma girdim bak şimdi
Kııız Maşallah de Canim ilk 3 ay kilo verdim biraz o yüzden başlangiç ve şuandaki kilom arasi 3,5. Bol giysem çok belli olmazda özellikle son 10 gündür daha belli oluyor hamile olduğum. Sen tam normal almişin aslında ...
16 alirim herhalde inşallah vaktinde gelirse kuzular zaten 13 kiloya yakin bebisler suyu büyüyen rahim falan oluyormuş... Canim maşallah sevindim böbreklerine, 5 litre nasil içmeli yaa kesin fark etmiştir çatlak için, 3 litre içmek için zorluyorum ama bir gün içsem diğer gün içemiyorum. Bide sürekli tuvaletim geliyor ...
Maşallah diyelim lütfeen Canim yukarda yazdim sen ilk aylar iştahliydim diyorsun benim bulantim aşırı olmamasına rağmen 2 kilo falan vermiştim. 10 kilo az değil ama nasilsa doğumla veririz
Ayyy tersmiiş bende o nasil bel diyorum Maşallah Canim çok guzel senin direk göbiş çıkmış çatlağın var mı canimm
Canim ne zaman kontrolün? İnşallah güzel haberlerle gel kilotlarin L'ı büyük mü yani Canim? Aklimizda olsun daha erken almak için ama. Bende yurtdisindan bi hamile elbisesi sipariş ettim herkes XL iste dedi koreden onlarin kaliplari küçük olur diye. Öyle büyük ki ilerleyen aylarda olur mu diyicem ama onun için dördüzlere hamile kalmis olmam gerekirdi

19. Hafta ölçüler
(göğüs- göbüs-kalça)
92-74-92
bugun ölçtüm
94-78-92

Maşallaah Canim senin göbiş afedersin şeyinin görüş alanini azaltti mi benim başladi da ben bu hafta çok büyüdü diyorum ama ölçüde 2 cm falan cikiyor fark ama görüntü öyle değil sanki daha öne sivrildi bel inceldi daha genişti şimdi çıkık... Yarin yine ölçeyim bari

19. Hafta ölçüler
(göğüs- göbüs-kalça)
92-74-92
bugun ölçtüm
94-78-92

Senin ölçülerin beni benden alıo

Detayli usg mi var çok heycanliii inşallah her şeyleri güzel çıkar bizi de haberdar et mutlaka... Canim damar olmasin onlar ? Ben sürüyorum lierac ama sürmediğim gün de oluyor

Yok cnm ya damar drğil koyu kahverengi saçma sapan bişiy sadece tekinlde var zaten sürdüm bugun lierac bakalım fayda etcek mi...
Heee ya sorma pek heyecanlıyım kaç dk sürüo 3boyutlu bakıo mu resim oluo mu 4 haftadır gitmiom ne alemdeler napıolar iiler mi zaten kıpraşmıolar normal mi adama sorulcak elli beş milyon sorum var

Ben ayaklarımı görmüommmmm eğilmeden öne

Kizlarrrr doğum yaptım kilolarimiz 2.5 ve 3 minigi emmzirdim ama diğerini mziremedim hafif solunum sıkıntımız var. Lütfen bizim için dua edin. Hayatı tehlikemiz yok bu arada içimiz rahat. Öpüyorum hepinizi

Son düzenleme:

Ya bu kız erkek olayi hikaye bence. Tamamen vücut yapisi ile alkali sen normalde de kilo alsan basenden almiycan demek ki. Hem bi kız bi erkekler olanlar ne olacak biraz anneye çekiyor insan. Benim annem çok az kilo alirmiş hamileliğin de bebişler alirmiş ki ilk hamileliği onun da ikiz. İnşallah kilo konusunda ona çekmişimdir. Zayif olunca belli olmuyorda üniversitede kilo almistim baya oradan biliyorum benim direk çıkar basenim
Oyyyy kuzularimiz iyi gelişsin vaktinde gelsinler de ben fil olmaya raziyim

Birazcık engelliyo ama hala görebiliyorum aksam cok yersem o sıra belki göremem..bu ara göbüsüm farkediyo cok demiştim bak 4 cm büyümüş :)
Önemli olan organlarını renkli dopler ile inceliyor canım 4 boyut resim falan birazcık reklam yani onu herkes yapar..sen krem sur belki cilt lekesi de olabilir bak simdi aklıma geldi..
ben kilo ile birlikte kiloyu nerden alıyorum diye anlamak için ölçüm de yapıyorum canım..napıyım bişeylere oyalamak lazım kendimizi:) hep endişe hep endişe olmuyo ki

Canim bana 2 saat sürebilir demişlerdi ama 1 saate yakin sürdü sanirim pozisyonlarina göre değişiyor. Evet annesi bize 2 tane profil foto verdiler bazi yerler CD veriyor muş bizimki vermiyor o sirada büyük LCD ekranda izliyorsun. Gidince sor CD vermiyorsa eşin falan baştan sona videoya çeksin bizimki 4 boyutluydu ama boyutu değilmiş 2 boyutlu olsa da olur. Zaten inceleme kismini 2 boyutlu da yapiyolar. Sadece yüzünü 4 boyutlu gördük...

Kizlarrrr doğum yaptım kilolarimiz 2.5 ve 3 minigi endorfine ama diğerini mziremedim hafif solunum sıkıntımız var. Lütfen bizim için dua edin. Hayatı tehlikemiz yok bu arada içimiz rahat. Öpüyorum hepinizi

Canimmm gözün aydiiiin Maşallaah gayet iyi kilolari inşallah hemen toparlarlar... Sen nasilsin? Agrin falan var mi? Psikolojin nasil

Son düzenleme:
Cok tatlisiin:) hayal ettim de bi an ayaklarına baktığını:)
Kizlarrrr doğum yaptım kilolarimiz 2.5 ve 3 minigi emmzirdim ama diğerini mziremedim hafif solunum sıkıntımız var. Lütfen bizim için dua edin. Hayatı tehlikemiz yok bu arada içimiz rahat. Öpüyorum hepinizi
Ayy masallah canım allah gayırlı uzun ömürlü olsunlar cok sevindim darısı basımıza..küçük kuzun da çıkar hemen ins:) sütun geldi mı hemen?
Bendee:) Ya bencede yapı meselesi..bu tezi tamamen bozdum yani hem ikiz hem kız ama 3-4 kişi dedi oğlun olacak senin diye:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…