2014 ikiz anneleri

canım iş yapma tabı benim doktor her gitmemde iş yapmak yok diyor bende her seferinde yapmıorum zaten diyorum
aminn herkese olsun tüm hamileler sağlıkla kucağına alsın yavrularını
tesbih çek dua et canım kuzulara inşallah sonu guzel olacak 9 ay yatanlar var şükürler olsun yine bu gunlerimize
sağlıkla kucağına alırsın yavrularını inşallah haftanda guzel maşallah

Yok caným göbek çevremi hiç ölçmedim. çok zayýf deðilim aslýnda :) boy 1.75 ondan öyle duruyor.
Toplamda 13 kilo aldým þimdiye kadar. bundan sonra ne olur bilmem :)

13 kilo iyi canım ikiz için benim hedefim toplamda 16-17 alsam çok iyi diyorum şimdilik 3,5 kilo aldım (zaten zayıf hamile kaldım) ama asıl bundan sonra alırım heralde? buarada böbreğin nasıl? geçti mi ağrısı büyümesi...

Valla tatlım bende var bi anormallik:)benim karnım bi anda büyüdü.30 dan sonada azaldı büyümesi.sadece sivrildi ve aşağı inmeye başladı artık.bende eski belimi özlüyorum

Zayıf hamile kalanlar daha çok kilo alıyo canım:)bizzat gözlemledim:)

allah analı babalı büyütsün maşallah kuvoze aldılar mı peki

çok geçmiş olsun yaaa çok zordur diş ağrısı ağrı kesici parol falan alamıyor musun? ilk 3 ay ve son 6 ay tercih edilmiyor tedavi sanırım yoksa yapılabiliyor diye biliyorum...

Sağol cnm ya aldım da geçti biraz şimdi şükürr:26:
İnternetten baktım yapılacak anesteziye dikkat edildikten sonra yapılır yazıyor ama ben kendi doktorumada bi sorarım nasılsa sabahtan muayene var
Ayyyy yrn detaylı usg m var çok heyecanlıııı:18::18::18:uyumam ben daha bu gece
Memelerimde koyu kahverengi çizgiler var çatlıyo mu normal mi?? Liearac sürüo musunuz siz ??

8 haftalık ikiz bebek anne adayıyım bu siteye yeni katıldım acaba beni neler bekliyo kafam sorularla dolu aynı anda iki bebek umarım allah kolaylıgını verir herkeze :)

nneeeeeeee 3.5 kilo mu aksucum nekadar az senin hamile olduğun bile belli olmuyordur ben maşallahhhh 6 kilo aldım bunalıma girdim bak şimdi

Sende baya küçüksün kız bende boyle mı olurum acaba:) cok tatlısın masallah sanırım biraz boy uzun olunca göbek cok çıkmıyo ben senin kadar uzun degilim ama kısa da sayılmam 167-8 gibiyim..kac kiloyla hamile kalmıştın? Kac kilo aldın?

Mutlu ve endiseliyim
Bence simdi mutlu ol endişeler kendiliğinden geliyo bol bol..hayırlı olsun.

Sen de çok kilo almamışsin canım. 16 bile almazsın bence.
Sağol canım, böbreğimdeki büyüme durdu, ağrılarım geçti çok şükür.
Günlük 5 lt suya devam. bu sonucu suya borçluyum. sanırım yine aynı sebeple hiç çatlamadim çok şükür.

8 haftalık ikiz bebek anne adayıyım bu siteye yeni katıldım acaba beni neler bekliyo kafam sorularla dolu aynı anda iki bebek umarım allah kolaylıgını verir herkeze :)
Hoşgeldin aramıza canım.. Zor ama cok ozel bisi ikiz bebek bence burada cok şey ögrendim seni de bekleriz

Soru ve sorunlarma cevap verin ilgileninnnnnnnnn küsssccceeemmmmmmm

Aynen canım. alan uzun olunca göbek öne doğru çok çıkmıyor :)
Ama en ince bölgem beldi. en çok o kalınlaştı
68 le hamile kaldım. şu an 81 kiloyum :) Zayıf değilim yani
Olsun kuzularım sağlıkla gelsin. azıcık da balık etli gezelim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…