2014 ikiz anneleri

Ya benim de belim odun gibi oldu resmen incecikti benimde kopcak belin derlerdi simdi kalas gibi dümdüz hissediyorum kendimi...bu arada kesinlikle 81 gibi durmuyosun..boyun var ama ben 75 falan gibi düşünmüştüm :) aman kuzularımız iyi olsun da balık etli anne oluruz..:)

Valla tatlım bende var bi anormallik:)benim karnım bi anda büyüdü.30 dan sonada azaldı büyümesi.sadece sivrildi ve aşağı inmeye başladı artık.bende eski belimi özlüyorum
Zayıf hamile kaldığın için öyle olmuştur canım. eee artık aşağı insinler annesi.
Çok az kaldı kucağına almana. sağlıkla gelsinler inşallah.
6 ay diyet falan yok. süt olursa inşallah. sonra gelsin ince beller.
Tam doğum tarihin belli oldu mu?

Zayıf hamile kalanlar daha çok kilo alıyo canım:)bizzat gözlemledim:)

Bence de

Buldum sorunlarını:) canım benim dis doktorum 3 ay geçince gel demisti bi zararı yoktur heralde dis muayenesinin..usg den sonra yazarsın bize..memelerin ucunda mı çizgiler? Bende henüz yok ben cevresine krem sürüyorum siyah olmayan yerlere..

Yok siyahı bitip beyazın başladığı yerdee boyuna uzanan jahverengi çizgiler:18:

Benim doktorum da aynen iş yapma diyor canım, ben de yapmıyorum zaten :))

3,5 mu???? Süpersin aksucuğum, ben 10 kilo aldım

Zayıf hamile kalanlar daha çok kilo alıyo canım:)bizzat gözlemledim:)
Aynen katılıyorum, özellikle ilk aylar aç kurtlar gibi yiyordum ben

nneeeeeeee 3.5 kilo mu aksucum nekadar az senin hamile olduğun bile belli olmuyordur ben maşallahhhh 6 kilo aldım bunalıma girdim bak şimdi
Bunalıma girmesi gereken biri varsa o benim canım: 10 kilo diyorum bak İlk başlarda takıyordum ama şimdi hiç kafaya takmıyorum kiloyu, bebişler sağlıklı olsun da... Benim tek derdim ağrılarım Bu göğüslerimin altı beni mahvetti resmen. Geceleri uyuyamıyorum, gündüzleri perişan haldeyim...

Ayol 12 kg aldım ben diom hala bunalım diosunuz
Benimde sol göğüs altım gündüz haşfif hafif ama ağır şekilde her skşam yemeğinden sonra başlıyor sabaha kadar sola sağa yatamıyorum sadece düz yatabiliyorum bu hafta başladı yedi beni çok zorlanıyorummmmönce kalp krizi geçiriorum sandım hatta sırtımada vuruo çünkü bazen ama sonra anladım tam kaburgalarımın üstü kaslarım acıo

Selam canlar.yine bi cesaret girdim kk size cvp yazmaya.ogleden sonra girdim uzun uzun yazmistim cevapla basinca kaldi oyle.bi turlu gondermedi msji.sinir oldum kapattim bende.
eylulcum ins yanlis hatirlamiyorum aramizda 1-2 hafta var.ben suan 32+5 im.ve bahsettiğin sikayetler bendede 2-3 haftadir var ustelik benimki de sadece ayakta durmak yada cok agir adimlarla da olsa 50 mt bile yurumekle o siddetli karnimin icinden bicakla kesiyolar gibi keskin bir agri başlıyor yatinca geçiyor.kasilmalar zaten sabit sık sık oluyor herhlade onlar kasilma yaptikca karnimiz genişliyor diye düşünüyorum.

yeni dogum yapan arkadaslar gözünüz aydin darisi saglikla biz bekleyenlere inşallah.

iyiki arada sirada gecmisi okumustum yoksa bukadar sayfaya zor gelirdi.olsun hep boyle guzel sohbetler olsun insallah.hepimiz vakti zamaninda planli gule oynaya gidelim doguma.

handeta canim evinize gelmissiniz cok şükür diger oglusunda en kisa zamanda toparlanip gelsin annesinin koynuna.

Kizlar hepiniz Harikasıniz gobusler süper.bol bol büyütün nasil olsa dogumdan sonra saglam bir spor var :)) tig gibi kaliriz kesin.ben zaten bu yasima kadar 50 kiloya ulasmak icin catlayana kadar yemek yiyen gece makarna yiyip yatan biriydim ama his 50 kg tartida görmemiştim tedavide bile 1 kg almamistim ama simdi 48 ile hamile kaldim 66 oldum :)) bana ayy bir karis belin var diyenlere simdi karışla karışla bitmiyo diyorum.bunyeniz nasilsa ve en onemlisi anne vucut yapınız nasılsa dogumdan sonra gelecegimiz nokta orasidir.

Su msji kazasiz bi göndereyim sonra foto atayım bide benim koca gobegi görün.

Ay unuttum sac boyama icin arkadas sormuştu.ben tup bebek dr uma sormustum 12 haftam bitince boyattim bitkisel boya yanliz kuaforune guveniyorsan her bitkisel diyene de inanma benimki yıllardir tanidik zaten boyayi surunce zerre kokmuyordu.benimde beyazlar felaket.o zamandan beri idare ediyorum.dr dogum tarihi verince 1 gun oncesi boyatmayi düşünüyorum tabiki Rabbim planli bir doğum nasib ederse.

Seninkini görmemişim canım, oldu o zaman bunalıma ben girmiyeyim sen gir Şaka bir yana dediğim gibi bebişler sağ salim doğsun da veririz zaten bu kiloları...
Ayyy yanlış anlama canım ama benim ağrılarımı yaşayan birisinin olması beni mutlu etti, kafayı yemek üzereydim bir tek bende mi oluyor bu diye :26: Aynen benim de kaburgalarım, bir de cildim acıyor, geceleri bir sağa bir sola dönüp duruyorum, düz de yatamıyorum ben...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…