2014 ikiz anneleri

İlkin azıcık ağrım vardı şimdi geçti. Psikolojik olarak da iyiyim çünkü hazırdım böyle bir duruma. Harika bir şey darısı başınıza kızlar.

İlkin azıcık ağrım vardı şimdi geçti. Psikolojik olarak da iyiyim çünkü hazırdım böyle bir duruma. Harika bir şey darısı başınıza kızlar.
Ayy cok heyecanliiii ben senin yerine heyecanlandim simdi..kuzularını bizim yerimize de kokla..

Bismillahirrahmanirrahim....

İsim .........Ayetel kürsü.....Nas-Felak......Ya Şafi....Ya Mübdi

Aksu81----50--------50------- 100-----100 Okudu

Esalales----100-----100----100------100 Okudu

Seybil------100-----100----100-------100 Okudu

Asbelove---100-----100----100-------100 Okudu

Glaze-------

Mrsbeyaz--

Nektar------40-----70-----100-----100 Okudu

Alexandra-----50---50-----100------100 Okudu

Allah kabul etsin... Kızlar yazmış olup da gözümden kaçan var mı?????

bu hafta tembellik ettim okumadım hic Ama ins haftaya okumaya devam ederim

Doğru söylüyorsun canim bi de burda şekerim düzene girdi bu da bi adım inşallah bebişlerim de büyüyüp kocaman olur da rahatlariz

Günaydiin kizlaar sizler uyandiniz ben daha uyumadim desem ( iyice düzenim bozuldu. Nasıl toparlarim bilmiyorum. Hoş oldum olası geceyi daha çok sevmişimdir Allah'ın izni ile bebişler gelince de gece uykusuzluk zor gelmez de sabah erken kalkmasi zorlar İnşallah o günleri görürüz de

Ay cok sevindim mutlaka bebeklerini olumlu etkiler seker meselesi buyucek onlar annesi gor bak..günaydın bu arada

Inşallah kuzum inşallah
Dün ikiz dogdu biri 2.300 diğeri 1.700du kuvozdeler ve cok tatlilarrr bizde alırız kucağımiza inşallah nasıl güzel şeyler onlar oyleeee

Günaydın sekerler h.sonunuz harika gecer insallahhhhh
Günaydın canım.iyiymişsin okudum yazılarını:)dahada iyi olcaksınız inş senin bebeklerin küvöze girmeyecek bak görürsün:)

Alıştık valla uykusuzluğa.bende gece uyandıkça biraz tv izleyip geri yatıyorum:)

canım sen kaçıncı haftada doğum yapmıştın ne kadar geldiler küvezde kaldılar mı hiçç?ciğer geliştirici olmuşmuydun

Inşallah kuzum inşallah
Dün ikiz dogdu biri 2.300 diğeri 1.700du kuvozdeler ve cok tatlilarrr bizde alırız kucağımiza inşallah nasıl güzel şeyler onlar oyleeee
Ayy ins..tatlı olmazlar mı hic günahsız masum küçüklerimiz onlar..anne olmak cok zormus şimdiden bide kucağımıza alınca annelerin kıymeti tam anlaşılacak heralde:)
Kız doktora ne zaman gidiyosun? Haber ver bize:)

teşekkür ederim canım, ayrıca cevap için de :) evet doğal yolla. Aralık 9 da 6 haftalık düşük yaptım ve regl olmadan hemen tekrar hamile kaldım.Canım var ama 2 kuşak öncesinde var annemin halasıyla amcası var ikiz.

bugün yine kan vereceğim bakalım, sağlıklı olsun da tek çift farketmez ama böyle bi ihtimal de heyecanlandırıyor insanı :)

Canim cvp ucin teskkurler.benim doktorda ult4asonla bakti bak atiyor dedi.ama bn baktigimda sadce hafiften kimildayan fasulye gibi bisey gordum) sonra dedim bu neden cihazla falan gostermediki basindanmi atti diye gecirdim icimden)

canım gözün aydın olsun :)inşallah 9 ay sorunsuz geçer bizde hep o kıpırdıyı gördük doktorumuz sesinini dinletmeyi önermiyor Rabbim kucagına almayıda nasip etsin çok sevindim......

Ikiz anneleri slmmmm... feci sekilde sifayi kaptim oksuruk hapsirik tum vucudim agrio doktpr mimoset ve enfexia fiye bi antibiyotik verfi.. bebrklerim etkilenir diye cok korkuyorum.. bu tarz grip olanlar nasil atlattiniz. Iki gecedir uyku yok bana ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…