2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

buda kızımızın nevresim takımı bi de galatasaraylı hastane çıkışımız olacak inş :)

hastane çıkışı ne giydirceğimize karar verdim daha doğrusu babası çok istedi.doğuştan gsli yavrukuşum

güle güle giysin bebeğin.biz de geçen gün gs store da buna baktık.biizm de hastane çıkışımız bunlar olacak.aslında beğendiğimiz farklı bi model vardı ama o kalmamış üretimi durmuş.olsun bu da çok güzelll

Mothercare Çocuk, Moda Gurusu, ELC, Victoria Couture, Sonia Rykiel, Santoni, Sunuva, Ralph Lauren, Paul & Shark, Petite Maloles

canım hepsi bu linktede var 5'li bodyler 23.5 tl ve herşey çok ucuzmuş..benim cinsiyet belli değil alamıyorum.. bu arada hepsiburada.com'da satılıyor bu linki oradan kopyaladım

Son düzenleme:

Mağazasında da indirim vardı bende tulumlarından aldım yenidoğan olarak hiç küçük değil chicconun kiler daha ufak canım buara onda da indirim var...

Kızlar bi cevap veren olmadı ya ne diyorsunuz su astronot montlara bi fikir veren yokmu illa mothercare olacak diye bişey yok daha araştırıp bulurum da fikrim olsun. Bakarken en azından

gs storedan baktık biz battaniyelisi 139 liraydı ,sadece takım 69 lira..feda olsun kuzulara alıp giydircez inşallah sonra çeyizine bile koyarım kendi bebişine giydirsin ,anıları severim :)

feda olsun bence de kızımız da bizim gibi fanatik olsun dedik babasıyla bunları seçtik :) saklarız valla onlar kocaman olana kadar :)

canım bence onun için acele etme ilerleyen zamanlarda karar verirsin haziranda dogucak bebeklerimi zaten.onu da dogduktan sonra alıveririz nolcak

canım ben mağazaında bi paketi 50-60 lira gibi bi fyata hatırlıyorum ve ikinci paketi alırsan ona yüzde 50 indirim uygulanıyodu.yani 2 paket 75-80.ben 4 paketi aldım o fiyaa.ayrıca %20 indirim daha uygulandı sepete ekleyince.%60+%20 çok iyi bi indirim ama yarın mağazasına da bakıcam inşaallah

güle güle giysin canım çok güzelmiş bebişinin cicileri
inşş canım rabbim sağlıcakla giymesini nasip etsin hepsi çoook güzel
Eki Görüntüle 919079 buda kızımızın nevresim takımı bi de galatasaraylı hastane çıkışımız olacak inş :)

senin kız doğuştan fanatik canım rabbim uzun ömürler versin inşş sağlıklı günlerde örtünsün kuzucun

amin canım hepimizin bebeğine sağlık uzun ömür versin Allahım:)

Evt cnm bazi urunlerde 2.ye %50 vardi. Ama bazilarinda ise direkt %50 vardi cnm.

Evt cnm bazi urunlerde 2.ye %50 vardi. Ama bazilarinda ise direkt %50 vardi cnm.

bugün gittim baktım aldıklarım aynısı 48.50 ye düşüyodu herşeyde indirim yoktu maalesf.ama şu ikili alt üst aldıklarımın fiyatı mağazada da aynı :)

kızımın ilk cicisini aldım kızlaaaarr e bebekte şöyle bakınalım dedik bunu görünce dayanamadım aldım bu arada kk da e bebek reklamları var sayfa aralarında bi de baktım aynı tulum heryerde insanın içi kıpır kıpır oluyo

çok güzelmiiiş güle güle giysin kızın canım.insan dayanamıyo hiç bi şeye ya her gördüğünü almak istiyo

Sayfalar bayağı ilerlemiş son birkaç sayfaya bakabildim.
Güzel günlerde giysin tatlı minikler inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…