2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Bence çok hoş gözüküyor canım... Gerçi oda konusunda bende kararsızım yani genç odası dolapları bana daha cazip geliyor artı olarak park yatak alim nasıl olsa 3 yaşına kadar kullanır sonra yatak korkuluğuyla birlikte normal yatağa geçer gibi kafamın içinde bi dünya düşünce var... ama sonuç kararsızlık...

Cicileribiz çok güzelmiş:)iyi günlerde giysin inşallahh.mobilyaları da çok beğendim ben ama beşik konusunda sen bilirsin.

Bunlarda bizim yeni cicilerimiz mothercare deki indirimden aldım...

Son düzenleme:
Bunlarıda H&M in indirim bölümünden aldım şortlu olanların ikisi 15 tulumların ikisi 20 yakınınızda h&m varsa bence bi uğrayın...

bunuda sevi bebede görmüştüm tesadüf pazarda da gördüm takımı 10 kumaşı çok güzel yumuşacık...

Son düzenleme:
Çok hoşmuş...:) bende internette görmüştüm ama benim beğendiğimden kalmamış belki karşıma çıkar bi yerde sen nerden aldın canım...

Ben en bunu butikbebeden aldım canım gabaduydu marka yanlış hatırlamıyosam nette arattır çıkar belki istediğin model de vardır,ama pahalıydı benim baktıklarım ben bunu 16 veya 17 liraya aldım emin değilim

Oyyyy alış-verişler de başlamış artık Ben daha almayı düşünmüyorum. Şimdilik hediyelerle idare edeceğiz

Son düzenleme:

dolap konusunda hemfikiriz canım.anca sıgar herşeyi o kadar ıvırzıvırı olacakki... bu yatakta korkuluklu olucak 1 aşından sonra bende yatırırım diye düşünüyorum ama bakalım kısmet :)

çok güzeller canım güle güle gısin bebişin hayırlı günlerde

ayy ayy annesi neler almış bebişine hepsi çok güzel rabbim inş sağlıklı günlerde giymesini nasip etsin canım

kızlaarr daha cinsiyetimiz belli olmadı ama ben dayanamadım aldım vallahi bir kaç şey..

inşallah hayırlısıyla giydirmeyi nasip eder Allah'ım...

Eklentiler

• $104b5c893d5344fdb258367dfb1f89c8-Orjinal.jpg
    15,9 KB · Görüntüleme: 39
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…